Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Pety oraz walka 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2013, o 00:27
Posty: 3
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Tienshan
Odpowiedz z cytatem
Post Pety oraz walka
Witam! Chciałbym napisać o pewnej sprawie która mnie męczy, a mianowicie chodzi o system walk. Często walcząc runda trwa naprawdę długo i zanim potwór gracz wrzuci wszystkie uroki ataki etc. to trwa a my w tym czasie moglibyśmy już walczyć z kolejnymi przeciwnikami i expic :) Dlatego wnoszę mój pomysł a dokładnie aby w widoku wali widniał przycisk "kolejna runda" umożliwiający przeskoczenie danej rundy do jej końca i wtedy gdzieś na uboczu wyskakiwałaby informacja ile obr zadaliśmy czy ile otrzymaliśmy etc. Druga sprawa to PETY a dokładnie rzecz ujmując czyszczenie solo instancji z petem. Chodzi mi o guzik typu "spuść ze smyczy" dzięki czemu pet w instancji danego bossa sam atakowałby przeciwników co umożliwiłoby szybsze czyszczenie. Dziękuję za przeczytanie postu :D Liczę na wasze opinie na ten temat ;)

_________________
S5: Druid 44 OFF Voodoo 42 ON Mag Ognia 35 OFF
Nananannananan


27 Gru 2013, o 00:40
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Paź 2011, o 15:31
Posty: 1
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Terasic
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety oraz walka
Ad.1 nie da rady (jest to zapewne wykonalne, ale nie tu), wydaje mi się, że był już podobny pomysł, po prostu exp za szybko by szedł,
Ad.2 nie wiem jakiego masz peta i o jakich instancjach piszesz, ale mój ogar sam padł by na pierwszej lepszej grupce.


27 Gru 2013, o 00:59
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 31 Lip 2012, o 14:36
Posty: 167
Podziękowano: 152 razy
Otrzymanych podziękowań: 84 razy
Nick w grze: Vari
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety oraz walka
1) Totalna beznadzieja. Nie wiem czy nie było kiedyś takiego hacka :D Nie, odebrałoby to przyjemność z walki i tych emocji ,, wejdą te korki czy nie?! Jezus, Maria jak nie to dedam bo ..." Do tego, exp za szybko by wpadał.

2) Dobre. Widze, że temat nastawiony na mięsko :D Tak, to mi się podoba, ale chyba byłoby za dużo roboty więc jak wiemy, nie przejdzie.

_________________
VD 119lvl Ostlor.
Został Taernijczykiem 16.12.2011 \o/


27 Gru 2013, o 12:23
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 17:11
Posty: 153
Podziękowano: 323 razy
Otrzymanych podziękowań: 108 razy
Nick w grze: Maerle
Odpowiedz z cytatem
Post 
Proponuje ten debilizm z walką przerzucić na czat boczny. Jak pojawi się znak x to walka się zaczyna. Jak zobaczymy cyfrę 1 to wygrałeś. Jak pojawi się cyfra 0 to przegrałeś. Jak znajdziesz tam czerwony igrek to jest po walce. Ironizujac po co komu animacja. Szkoda czasu. Domagajmy się walki na czacie bocznym! Nie traćmy czasu. Expmy!

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

_________________
Gildia: Wytrawni Smakosze
Profesja: Barb [Ostlor]


27 Gru 2013, o 13:16
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2013, o 00:27
Posty: 3
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Tienshan
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety oraz walka
Plagiatonix napisał(a):
Ad.2 nie wiem jakiego masz peta i o jakich instancjach piszesz, ale mój ogar sam padł by na pierwszej lepszej grupce.

oczywiście nie mówię tu o czyszczeniu smoka czy tam innych takich xd Bo jak wiadomo ogarek by padł jak sam napisałeś ale jeżeli ktoś ma peta z wyższej półki tj. Gildiowy to czemu nie? Fajnie by było gdyby jeszcze w takim systemie wyskakiwała informacja kogo nasz zwierzak chciałby akurat zaatakować oraz przyciski "atakuj" i "omiń/czekaj" dzięki czemu mielibyśmy większą kontrole nad walkami prowadzonymi przez naszego pupila

a propos jeszcze "zbyt szybkiego expienia. Jest możliwość przecież udostępnienia tej opcji np jedynie w koncie premium ^^

_________________
S5: Druid 44 OFF Voodoo 42 ON Mag Ognia 35 OFF
Nananannananan


27 Gru 2013, o 13:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 85 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron