Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 [Skarga][Sishii(s3)] 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 23:39
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post [Skarga][Sishii(s3)]
Witam wszystkich graczy Taernu!
Jak już po nazwie tematu wszyscy spostrzegli chciałbym złożyć skargę na moderatora Sishii z s3.
Jak sprawa wygląda? Już wszystko opowiadam :) :

Pewnego słonecznego dnia(wczoraj) postanowiłem z kolegą wybrać się "noob charami", których nicków nikt nie zna, oprócz nas samych, na "pekowanie". Tak więc po kilku ściętych głowach postanowiliśmy udać się do jaskini kogoś tam jeszcze ustawić - kogo zobaczyliśmy? Sis, Siska(czy jakoś tak, nie pamiętam nazwy), od razu doszło do jatki, a podczas walki ten gracz mówi, że tego pożałujemy, czy coś takiego. Oczywiście wyśmialiśmy go i poczekaliśmy chwile czy przyjdzie tutaj swoim "main charem". Kogo zobaczyliśmy? Gracza o nicku Sishii, trochę było zdziwienie ale dobra, to co chwile potem zobaczyliśmy to juz przekracza ludzkie pojęcie, przedstawię rozmowę na screenach:

1. Image
2. Image
3. Image

A teraz najgorszy dla nas obu screen, który pokazuje jak na tym ucierpiała nasza dobra opinia wśród graczy i to, że jesteśmy ścigani "listem gończym":

4. Image

Do czego zmierzam? a do tego, że ten moderator nie miał żadnych podstaw, tak samo jak ochroniarz w sklepie aby nas przeszukać, aby sprawdzić jakie postacie znajdują się na naszym koncie, do tego jeszcze porozpowiadać nasze nicki wszystkim graczom z Taernu. No to jest po prostu kpina, żeby moderator gry zachowywał się w taki sposób(jak dziecko), czy na prawdę wystarczy tutaj grać cały dzień i noc na kompie żeby dostać moderatora i dodatkowo nie mając do tego żadnych kompetencji?(nie mówie tu oczywiście o wszystkich moderatorach, bo ich nie znam, ale tego gracza akurat znam) Jak przedstawia 4 screen ucierpiała na tym nasza dobra opinia, więc proszę o zdegradowanie tego osobnika do pozycji zwykłego gracza, bo to jest nie do pomyślenia żeby moderator się zachowywał w ten sposób.
Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez Trusia, 24 Lut 2011, o 16:18, edytowano w sumie 1 raz



24 Lut 2011, o 16:07
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: [Skarga][Sishii(s3)]
No proszę proszę :)

Nie trwało to długo od pewnej rozmowy na skype o tym Panu :)

btw. Sishi od kiedy to mod ma możliwość sprawdzenia multikonta ? otrzymałeś funkcję /log ?:)

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


24 Lut 2011, o 16:15
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2010, o 14:54
Posty: 1213
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: [Skarga][Sishii(s3)]
Mod sam dla siebie może sprawdzić kto jakie ma postacie, ale nie powinien tego rozpowiadać.

Takie jest moje skromne zdanie.

_________________
Image - by Xarxas


24 Lut 2011, o 16:24
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2010, o 00:34
Posty: 287
Miejscowość: wrocław
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Post Re: [Skarga][Sishii(s3)]
Naciągnięcie informacji:) podczas walki bodajże pan bossik był agresywny, bynajmniej ja to odebrałem jako agresje. Sprawdziłem jego konto czy nie ma wulgarnych nicków. Kolejna rzecz nie pisałem ze tego pożałujecie.
Nikomu nie powiedziałem jakie macie nicki na noob charach. Tak i owszem ersar sprawdziłem to dla siebie a na handlu napisałem ze płace 20k za ich głowę. Sam wio mnie ubił jak miałem ~15 lv więcej i biłem w jaskini oni mnie w 2 ubili na lvlaavch 15 i 12 bodajże ja miałem 5. Wyjaśniam również ze pisałem 'żeby dać ci bana" sprawe przekazal bym jakiemuś gmowi. Willy nie, nie mam opcji sprawdzania multikonta, ale jeśli mam podejrzenia, które mogę mieć, mogę przekazać sprawe wyżej? Biłeś innych licz sie z tym że inni też cie będa bili.


Zaznaczam jeszcze raz nikomu nie ujawniłem waszych nicków!

_________________
s1 ???
s2 SishiVD
s3 Sishii
s4 Sishi


24 Lut 2011, o 16:55
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 23:39
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: [Skarga][Sishii(s3)]
Pierwsza sprawa - bynajmniej to nie przynajmniej. Zapamiętaj to sobie.
Druga - Bossik był agresywny?! No nie żartuj sobie, napisał tylko: "Chciałem cię tylko pozegnac" i to w formie żartu, bo zawsze jak kogoś bijemy to walimy takie teksty, które nas śmieszą :D - Oczywiscie nie wiedzieliśmy, że to akurat ty.
Kolejna - napisałeś, że tego pożałujemy, lub jak pisałem wyżej coś w tym stylu i się już nie wyplątuj człowieku.
Następna - Nie rozpowiedziałeś? Może i nie napisałeś dosłownie jakie mamy nicki na noob charach, ale ujawniłeś jakie mamy nicki na main charach, a sprawa była osobista więc gracze nie powinni w tym momencie wiedzieć co się wtedy wydarzyło. Nic by się ni stało jakbys sam nas zaczął huncić, ale teraz boje się z kimś iść na duchy czy na zamek, żeby czasem się nie wyłożyć, a że teraz jesteśmy ścigani listem gończym to ja tej sprawy nie zostawie, tak więc zapomnij że Twoje próby wymigania się od kary jakoś mnie powstrzymają.

Cytuj:
na lvlaavch 15 i 12 bodajże ja miałem 5.

16 i 8, a ty mialeś 6 :)


Ostatnio edytowany przez Trusia, 24 Lut 2011, o 17:28, edytowano w sumie 1 raz



24 Lut 2011, o 17:08
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2010, o 00:34
Posty: 287
Miejscowość: wrocław
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Post Re: [Skarga][Sishii(s3)]
Nie napisałem ze tego pożałujecie.... i nie rozpowiedziałem powiedziałem ze mnie obiliście na nob charze. Wiesz każdy ma inne poczucie humoru i interpretacje...

Tak i owszem popełniłem bląd jestem człowiekiem każdemu sie to zdarza, jesli administracja ma zarzuty co do mojej pracy to przyjme zwolnienie z honorem. Czekam na wypowiedz kogos wyzej postawionego.

_________________
s1 ???
s2 SishiVD
s3 Sishii
s4 Sishi


24 Lut 2011, o 17:11
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 23:39
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: [Skarga][Sishii(s3)]
sishi napisał(a):
Nie napisałem ze tego pożałujecie.... i nie rozpowiedziałem powiedziałem ze mnie obiliście na nob charze. Wiesz każdy ma inne poczucie humoru i interpretacje...

Czyli rozpowiedziałeś, zrozum to w końcu że oni nie mieli prawa wiedzieć co się wydarzyło bo byliśmy do jasnej cholery na innych charach i nikt by nie znał naszych nicków dopóki byś ty się tym nie zajął i nie nadużył funkcji moda do celów osobistych! Mogłeś napisać: "Macie huncic Fjodora i Wyszymira bo mi zabili noob chra" ale nie "Macie huncic Bossika i Trusie bo mi zabili noob chara"! Kiedy to dotrze?
sishi napisał(a):
Tak i owszem popełniłem bląd jestem człowiekiem każdemu sie to zdarza, jesli administracja ma zarzuty co do mojej pracy to przyjme zwolnienie z honorem. Czekam na wypowiedz kogos wyzej postawionego.


Ojojoj zaraz się rozpłacze jakiś ty honorowy człowiek... Ale popieram.


24 Lut 2011, o 17:17
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 30 Sie 2010, o 17:47
Posty: 94
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Nick w grze: Freeezer
Post Re: [Skarga][Sishii(s3)]
ja proponuje żeby można było widzieć wszystkie postacie danego gracza

pod rankingi dać "szukaj gracza" >potem wpisuje się nick danego gracza następnie pokazuje sie jego poziom profesje itp, a poniżej jego inne postacie :]

Image

myślę ze to fajny pomysł tyle że się nadaje do innego działu ;]

_________________
Freeezer-140-S1=Rycerz ( Morena 07.10.2014 )
Frezeeer-111-HC=VD


24 Lut 2011, o 20:03
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2010, o 14:54
Posty: 1213
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: [Skarga][Sishii(s3)]
Nie, zdecydowanie jestem na nie.

Jeżeli ktoś mnie męczy na moim głównym charze, to robię sobie drugi char po to, aby przestał mnie męczyć, a tak, nigdy to nie będzie miało końca.

Ale nie o tym temat, koniec offtopu.

_________________
Image - by Xarxas


24 Lut 2011, o 20:34
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 6 Lut 2011, o 18:45
Posty: 101
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: [Skarga][Sishii(s3)]
Trusia napisał(a):
Cytuj:
na lvlaavch 15 i 12 bodajże ja miałem 5.

16 i 8, a ty mialeś 6 :)



Cytuj:
6. Atakowanie niskolevelowych postaci skutkuje wpisaniem Postaci agresywnego gracza na listę Postaci poszukiwanych, za którą zostaje wyznaczona nagroda. Jest to forma dyscyplinowania i karania graczy mogących zepsuć atmosferę współpracy i dobrej zabawy na serwerze.



SiShii mógł z wami zrobić co chciał, tyle na ten temat, żegnam.


24 Lut 2011, o 23:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 162 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron