Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Prpozycja ropuchy v2 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2013, o 20:38
Posty: 21
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: BasRycek
Post Prpozycja ropuchy v2
Taka moja mała propozycja na zrobienie ropuchy v2 .Ropucha jako boss spoko fajnie się go robi na poziomie 30 - 45 a potem no cóż potem to już nie bardzo a jakby wprowadzić ropuchę dla poziomów 50 -70 o zwiększonym hp uszkodzeniu itd. z dwoma lub więcej mobkami lub możliwością przywołania następnych jak krzyżak czy amfora dorzucić nowe rarki.
Moby na dojściu do instancji też można by wzmocnić wiadomo wyższy lvl trudniejsze stworki.
Na wejście do instancji zamiast głębi oddechu można by brać zlecenie od wiły na ukatrupienie stwora który przeszkadza w jej podwodnych charcach ona dawałaby jakiś przedmiot ( może jakieś morskie ziele) umożliwiający oddychanie na głębokich wodach.
Instancja mogła by zostać ta sama która już istnieje tylko o wzmocnionym składzie.
Wiem że taka zmiana znowu wprowadzi inżynierów o koleją palpitację serca ale jako gracz nie zawsze można znaleźć slota na innego bosa a w gildii też czasami pusto więc taka żaba byłaby fajną alternatywą dla wieży geo zleceń czy innych zajęć w pojedynkę.
Proszę o wypowiedzi na temat tego pomysłu.
Pozdrawiam Bas :D

_________________
Image
Image
BasMag S4 OFF MO 89
BasRycek S4 OFF Ryc 98
Verdehile S7 Nadal trenuje


Ostatnio edytowany przez BasMag, 6 Sty 2014, o 01:37, edytowano w sumie 1 raz



6 Sty 2014, o 00:19

Podziękowali: Nicolay (6 Sty 2014, o 13:10)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Post Re: Prpozucja ropuchy v2
Niby fajnie, ale...
No właśnie: "ale".
Czy gracze chcą dostać bossa który wyglądałby tak samo, którego biłoby się tak samo, gdzie instancja byłaby taka sama?
Jedyna różnica byłaby w czasie bicia i dropie.
Moim zdaniem to byłoby zbyt monotonne.
Sam pomysł na tak :arrow: jeśli mówimy o jakimś bossie dla 50+ solo (tylko i wyłącznie)
Jeśli mówimy o monotonni w nowej odsłonie :arrow: nie


6 Sty 2014, o 00:36
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2013, o 20:38
Posty: 21
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: BasRycek
Post Re: Prpozucja ropuchy v2
Torkil napisał(a):
Niby fajnie, ale...
No właśnie: "ale".
Czy gracze chcą dostać bossa który wyglądałby tak samo, którego biłoby się tak samo, gdzie instancja byłaby taka sama?
Jedyna różnica byłaby w czasie bicia i dropie.
Moim zdaniem to byłoby zbyt monotonne.
Sam pomysł na tak :arrow: jeśli mówimy o jakimś bossie dla 50+ solo (tylko i wyłącznie)
Jeśli mówimy o monotonni w nowej odsłonie :arrow: nie


Boss tak samo nie musi wyglądać lekki retusz graficzny i już jest coś innego to samo tyczy się mobów instancja niezmieniona to już od dobrej woli inżynierów.
Różnica w biciu dropie expie a wejście tylko dla graczy solo (ewentualnie pet) tak jak jest teraz.
Mamy dwie wersje blaszaka więc może ropucha też się przyjmie.

_________________
Image
Image
BasMag S4 OFF MO 89
BasRycek S4 OFF Ryc 98
Verdehile S7 Nadal trenuje


6 Sty 2014, o 01:45
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 20:33
Posty: 137
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: IceG
Serwer: HardCore
Post Re: Prpozycja ropuchy v2
Słaby pomysł. Taern jest po to, by gracze chodzili razem na bossy. Dodanie kolejnego solo-bossa to kolejne ograniczenie i utrudnienie w szukaniu ekipy na bossa teamowego. I bez tego ciężko jest znaleźć czasami team, a co dopiero jak ludzie pójdą do ropuchy, bo da rara który mogę samemu sprzedać.
Jestem przeciwny.

_________________
Icegirl S4 ryc expiący na mokrych 40 OFF Mielony i Schabowy
IceG/Artemidkaa S5 Łuk 114+ Avalon X


6 Sty 2014, o 09:16
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2011, o 16:24
Posty: 53
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 49 razy
Post Re: Prpozycja ropuchy v2
Cytuj:
I bez tego ciężko jest znaleźć czasami team, a co dopiero jak ludzie pójdą do ropuch


Może dla tego jest ciężko znaleźć ekipę, że co raz mniej ludzi gra? :idea: Bossów do robienia solo na mid-lvl jest znikoma ilość.Fajnie by było, jak by powstał jakiś odpowiednik Ichtiona dla 60+ który był by do farmienia na kase.


6 Sty 2014, o 10:35
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2013, o 10:32
Posty: 70
Podziękowano: 170 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Post Odp: Prpozycja ropuchy v2
Ciężko jest znaleźć ekipe więc nie prośmy o więcej bossów solo. Brzmi logicznie -,-

_________________
Scarface- 46lvl łucznik S1 [ON]

Bo z Taernem jest jak z Media Marketem... Nie dla idiotów...


6 Sty 2014, o 10:53
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 20:33
Posty: 137
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: IceG
Serwer: HardCore
Post Re: Prpozycja ropuchy v2
seba83 napisał(a):

Może dla tego jest ciężko znaleźć ekipę, że co raz mniej ludzi gra? :idea:

to tym bardziej, skoro mniej osób gra to słabym pomysłem jest danie im bossa, dzięki któremu nie będą musieli wgl współpracować.

Co do Ichtiona- jest to boss dla teamu. To, że ktoś jest go w stanie solować to ejst zasługa lvl. Równie dobrze można solować dz, fyo itp. przy odpowiednim lvl, a czy to znaczy, że są stworzone do solowania? :roll: Chyba niekoniecznie. :mrgreen:

_________________
Icegirl S4 ryc expiący na mokrych 40 OFF Mielony i Schabowy
IceG/Artemidkaa S5 Łuk 114+ Avalon X


6 Sty 2014, o 11:02
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2013, o 20:38
Posty: 21
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: BasRycek
Post Re: Prpozycja ropuchy v2
IceG napisał(a):
Słaby pomysł. Taern jest po to, by gracze chodzili razem na bossy. Dodanie kolejnego solo-bossa to kolejne ograniczenie i utrudnienie w szukaniu ekipy na bossa teamowego. I bez tego ciężko jest znaleźć czasami team, a co dopiero jak ludzie pójdą do ropuchy, bo da rara który mogę samemu sprzedać.
Jestem przeciwny.

Przytoczę lekki cytat z blogu :

Z zapowiedzi Dryga na zlocie (a może to było wtedy jak się napił heroiny, nawąchał haszu* i podrywał pod kościołem panie z kółka różańcowego św. Jadwigi – nie pamiętam) oraz z kilku wypowiedzi HeavenMakera na forum wynikało, że rozdźwięk między grą solo, a pt został odnotowany i trwają prace nad jego lekkim zmniejszeniem. Owszem, to dalej ma być MMORPG, więc współpraca, współpraca i jeszcze raz nerw na nieogarów, ale ci, którzy w danym momencie nie mogą znaleźć miejsca w drużynie nie powinni musieć wydeptywać ziemi pod Keme (inna sprawa, że jest mnóstwo takich, którym po prostu wyjątkowo pasuje tamtejszy mikroklimat i żadne udogodnienia tego nie zmienią, tzw. strażnicy bramy ;) ).

Więc można takiego bosa wprowadzić przecież to tylko gra i powinna przynosić graczom radość z niej a nie ciągłe proszenie na ogólnym o slota.Ale to tylko moje zdanie.

_________________
Image
Image
BasMag S4 OFF MO 89
BasRycek S4 OFF Ryc 98
Verdehile S7 Nadal trenuje


6 Sty 2014, o 12:21
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Sty 2014, o 12:07
Posty: 13
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Ezioxxxx
Post Re: Prpozycja ropuchy v2
Co do pomyslu - slaby pomysl, po co robic kolejnego bossa solo to od uczy graczy grac w teamie. W Taern gra coraz mniej osob wiec trzeba chodzic razem na bossy ,a nie miec wszystkich gdzies i pojsc sobie solo. Przeciez mamy juz duzo bossow ktore mozna zrobic solo - mala rozpiska:
Herszt - od 20 lvl solo.
Krzyz - od 30 lvl z petem.
Ichi - od 34 z ogarkiem.
Ropucha - od 32 z petem.
Duszki - od 50 najlepiej z petem gildyjnym.
Reszte niech rozpisze osoba z wiekszym doswiadczeniem :D

_________________
Kto się wywyższa zostanie poniżony...


Idę przez mrok,
jestem pewny,
że nic mi się nie stanie,
bo wiem,
że czuwasz nade mną Panie...


6 Sty 2014, o 12:39
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 31 Lip 2012, o 14:36
Posty: 167
Podziękowano: 152 razy
Otrzymanych podziękowań: 84 razy
Nick w grze: Vari
Post Re: Prpozycja ropuchy v2
Sam pomysł genialny - już go kiedyś proponowałem na blogu chyba.
Tylko pomysł z żabą v2 jest głupi. Lepiej zrobić nowego solo bossa (a nawet 2 dla 50-70 i 80+).
Idea dobra, pomysł z "wzmocnioną" niekoniecznie. Ale spoko, oni na górze mają mase chorych pomysłów :D

Jak najbardziej na +

Ps
Stary iczi to było coś :cry:

Up ta ale te bossy nie dają rare (obnizony drop)

_________________
VD 119lvl Ostlor.
Został Taernijczykiem 16.12.2011 \o/


6 Sty 2014, o 12:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 145 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron