Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Postać zablokowana na s3 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 22:59
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Postać zablokowana na s3
Witam. Problem polega na tym, że zalogowałem się na swoje konto gdzie miałem dotychczas jedną postać o nicku WhitePride (pierwszy raz przez IE nie przez Firefox'a). Stwierdziłem, że fajnie by było założyć voodoo i tak też zrobiłem. Loguje się na voodoo po raz pierwszy i wyskakuje komunikat "Postać zablokowana uruchomiony program zewnętrzny". Nie wiem o co chodzi na komputerze wyłączyłem dosłownie wszystko (aby szybciej chodził) łącznie z niepotrzebnymi procesami typu google update (nie wiem czy to ma jakikolwiek wpływ) po to by zmniejszyć zużycie procesora. Komp świeżo po formacie, nie ma na nim niczego tylko IE oraz Mozilla. Loguję się po raz drugi działa minutę i znów to samo nie wiem co zrobić, tylko jak używam IE (na którym jakoś w miarę taern chodzi), gdy korzystam z firefox'a problem nie występuje ale nie da się całkowicie grać. Logować mogę się cały czas więc niczego mi nie blokuje tak naprawdę :)

Korzystając z tego, że jest to dział pomoc chciałbym spytać o bardzo ważną dla mnie rzecz mianowicie, ostatnio spalił mi się komp ( ;( ) uruchomiłem starego grata (to z czego teraz pisze) zrobiłem format i tak proc 500 mHz celeron ram 128Mb i tu pytanie czy jest jakaś szansa na to żeby na najniższych detalach taern działał tu płynnie czy mogę o tym zapomnieć? Jeśli na tym nie to co trzeba zmienić chodzi mi o to jakie są mniej więcej minimalne wymagania taerna na najniższych detalach (czyt. postaram się jak najtaniej taki sprzęt skołować lub tu dokupić ramu czy coś tędy) jeśli ktoś informatyk dobry to płyta główna ASUS socket 370 ME - 99 proszę o poradę ewentualnie propozycje zabiegów kosmetycznych, które choć troche mogą pomóc. Z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam. Chciałbym dodać, że korzystam z windows XP Profesional.


24 Lut 2011, o 04:07
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Postać zablokowana na s3
Nie zdziwie sie jesli za Swoj nick WhitePride dostales bana, a jesli nie dostales to powinienes go otrzymac. Rasizmowi mowie stanowcze NIE


24 Lut 2011, o 07:39
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Postać zablokowana na s3
Btw poruszonego tematu. Jestem za zmianą nicku gracza.
Chyba nie zdajesz sobie sprawy ze znaczenia swojego loginu, a jeśli zdajesz to gorzej o Tobie świadczy.
Sprawa wymaga rozwiązania.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


24 Lut 2011, o 07:47
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 6 Lut 2011, o 18:45
Posty: 101
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Postać zablokowana na s3
Mystheria napisał(a):
Nie zdziwie sie jesli za Swoj nick WhitePride dostales bana, a jesli nie dostales to powinienes go otrzymac. Rasizmowi mowie stanowcze NIE


Bubelage napisał(a):
Btw poruszonego tematu. Jestem za zmianą nicku gracza.
Chyba nie zdajesz sobie sprawy ze znaczenia swojego loginu, a jeśli zdajesz to gorzej o Tobie świadczy.
Sprawa wymaga rozwiązania.



W obecnym regulaminie nie ma tego zakazanego, w nowym już jest, tylko niech ktoś się weźmie do roboty i go przeczyta..... :/


/temat

Spróbuj opere/google chrome albo jakieś inne przeglądarki, starsze wersje IE czy coś.


24 Lut 2011, o 10:33
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 22:59
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Postać zablokowana na s3
Nie no nie mogę hahaha ^^ ja was przepraszam chłopaki, że jestem biały i nie bujam się po gettcie w luźnych spodniach taki się urodziłem xD. Doskonale zdaje sobie sprawę jaki mam nick i co oznacza ale wy jednak nie. Pojęcia nie mam co ma duma ze swojej przynależności etnicznej do rasizmu (sic!). Jak znajdziecie jakieś mądre wytłumaczenie to chętnie zmienię nick jeśli nie (a administracja ulegnie krzykaczom) to i tak będę musiał to zrobić - życie.

ps. Gdybym napisał black power albo yellow power to by było ekstra nie? :>
ps2. Naprawdę bez przekąsu apeluje nie dajmy się zwariować... W tym nicku nic złego nie ma tak jak w dumie z bycia białym nie napisałem white power itd... Polityczna poprawność i super cenzura nawet w tutaj? :(

Serdecznie pozdrawiam :)


24 Lut 2011, o 12:49
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2010, o 23:39
Posty: 57
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Postać zablokowana na s3
A dlaczego jesteś dumny z bycia białym?

Niestety, taki nick jest uważany za rasistowski. Możesz się z tym zgadzać, lub nie, ale dołączając do gry zgadzasz się na jej regulamin, który na chwilę obecną odwołuje się do netykiety, a ta z kolei jasno wyraża się na temat takich zachowań.

Zwariowanie zwariowaniem, ale czy np proszek do prania 'White Power' nie wyglądałby dla Ciebie dziwnie? ;)


24 Lut 2011, o 13:20
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Postać zablokowana na s3
Na pentium 500Mhz może ci być dość ciężko grać. Chociaż Timentin jechał na takim jakieś pół roku :D Wyskakujący błąd może mieć związek właśnie z za słabym kompem. Jeżeli fpsy spadają do bardzo niskiego poziomu to może wyrzucić cię z gry.

Co do nicka: średnio poprawny politycznie. Mi nie przeszkadza bo jestem mało wyczulony na white, black i inne powery czy pridey. Ale jak zauważyłeś nikt nie zauważył nawet twojego pytania bo twój nick to przyćmił :D Dlatego wydaje mi się, że powinieneś go zmienić.


24 Lut 2011, o 14:33
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 22:59
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Postać zablokowana na s3
Ciesze się, że ktoś użył jakichkolwiek akceptowalnych argumentów i sprowadził rozmowę na normalny tor :) Rozumiem, że zaakceptowałem regulamin ale jak ktoś wcześniej zauważył wcześniej takowego pkt odnośnie "tego typu" nicków nie było. Jeśli Zarząd powie, że mam nick zmienić to choć z ciężkim sercem ale oczywiście to zrobię bo co innego mogę xd. Dlaczego jestem dumny? Ty nie jesteś dumny ze swojej historii, korzeni - słowiańskiej krwi? Nie jest to moja sprawa chciałbym tylko odpowiedzieć, że ja jestem a duma to nie zbrodnia stąd taki nick nie ma on niczego do rasizmu. Co do proszku o ile się nie mylę istnieje Pervol (chyba tak się pisze :x) black power ^^.

Jeśli ktoś może się bardziej rozwieść nad tematem sprzętu nie poglądów to bardzo proszę. Monce i Drygu dziękuje za utrzymanie poziomu godnego kulturalnego rozmówcy a nie krzykacza i ignoranta pozdrawiam :)


24 Lut 2011, o 15:30
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2010, o 23:39
Posty: 57
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Postać zablokowana na s3
heh, z ciekawości sprawdziłem i jest Perwoll Black *Magic* :D

Co do dumy, to mogłeś się w takim razie nazwać PolishPride albo SlavicPride etc, ale to już temat na oddzielną dyskusję.

Pozdrawiam.


24 Lut 2011, o 17:35
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Postać zablokowana na s3
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bia%C5%82a_supremacja

Wciąż uważasz, ze to tylko niewinna duma z "lepszego" koloru skóry?
Zgłaszam absolutny sprzeciw.

Apropos 'braku' odpowiedniego pkt w regulaminie.
Jest pkt odnośnie netykiety. A w skład dobrego wychowania wchodzi też abstynencja od rasizmu, nazizmu, faszyzmu i wszelkich złych rzeczy tego świata.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


24 Lut 2011, o 21:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 257 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron