Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Postać zablokowana na s3 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Postać zablokowana na s3
Popieram w 100% Bubelage, jakiekolwiek propagowanie rasy wyzszej, lepszej, bycie dumnym ze swojej rasy wg mnie prowadzi do rasizmu i nazizmu


24 Lut 2011, o 22:53
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 22:59
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Postać zablokowana na s3
Oj smutno mi smutno gdy widzę, że słowo "white" lub "biały" w połączeniu ze słowem duma tworzy takie straszne określenie.

ad.1 "lepszy kolor skóry" - Ty to napisałeś
ad.2 do mojego wychowania nie pij bo to niekulturalne
ad.3 gentalmani o poglądach nie rozmawiają. Nie twoja sprawa jakie mam poglądy jednak zaraz zacznie się krzyk aj waaaj mówiłem on to ten no RASISTA!

Dla świętego spokoju napisze, że nie nie jestem rasistą, faszystą, nazistą, pedałem, wegetarianinem, strażakiem itd. (jeśli ktoś ma jeszcze jakieś indywidualne pytania kim jestem a kim nie jestem zapraszam na pw.) Piszesz chłopie jak bym się na wyprawę krzyżową szykował daj sobie spokój... Chcecie zmieńcie mi tego nicka nie mam ochoty na bezowocne przekrzykiwanie się, To nie jest miejsce na ideologiczne dysputy, które niepotrzebnie prowadzisz nie mam przyjemności z tobą rozmawiać gdyż jesteś krzykaczem i przy braku argumentów przywołujesz prosto z otchłani piekielnych faszyzmy i nazizmy a twoja wiedza polega na tym co wyczytasz na wikipedii, która cechuje się ogromną nierzetelnością podawanych faktów jak np. pisanie o "Polskich obozach koncentracyjnych" z tego co mi wiadomo to były one niemieckie na terenie Polski oraz innych okupowanych krajów.

Podsumowując - (fanfary) Proszę uprzejmie o zmianę nicka na SlavicWarrior (mam nadzieję, że słowianie to nie tylko mit i zabobon podobnie jak różnorodność rasowa :x)

ps. Nadal utrzymuję, że niczego złego w tym nicku nie ma i pozdrawiam ludzi trzeźwo myślących

ps2. Zastanawiam się nad wystąpieniem o przyznanie Ci tytułu antyfaszysty roku jak niegdyś Simon Mol (przedstawiciel rasy czarnej) otrzymał, który pozarażał HiV-em dziesiątki młodych polek a następnie zmarł przed otrzymaniem kary w areszcie na swoją "dolegliwość".


25 Lut 2011, o 01:34
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Postać zablokowana na s3
Po wpisaniu Twojego nicku w wyszukiwarke, wystwietlają się strony o tresci rasistowskiej, tym samym jest sprzeczny z ogolnie przyjetymi normami moralnymi oraz spolecznymi, sugeruje abys wystapil o zmiane nicku inczej wyciagne konsekwencje. Temat zamykam.


25 Lut 2011, o 13:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 222 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron