Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 HH dla ekipy czyli event NH 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012, o 08:41
Posty: 13
Miejscowość: Pomoże
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 94 razy
Nick w grze: Lordziu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HH dla ekipy czyli event NH
Typowe podlizywanie się ekipie.

Odmawiam :ugeek:

_________________
Sheed 140 lvl
Pet papug 124 lvl
Pet Plox 116 lvl
Attawa

Image


12 Sty 2014, o 01:39
Profil WWW
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HH dla ekipy czyli event NH
Hej Lordzie, masz prawo tak uważać spoko no i event dla chętnych jest. Jakbyś sie jednak namyslił to Cię gorąco namawiam do udziału:)

pozdr
Lisario


12 Sty 2014, o 01:43
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Lip 2011, o 16:11
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HH dla ekipy czyli event NH
tym pomysłem to chyba jaja sobie robisz z graczy ja jestem bardzo na NIE


12 Sty 2014, o 02:07
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Sty 2013, o 15:05
Posty: 1
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HH dla ekipy czyli event NH
To nie ma najmniejszego sensu. Zawsze znajdzie się osoba która zacznie hjtować. Jeśli by dało rade wytrzymać tak dzień (co jest nie możliwe, chyba że serwer zostanie wyłączony na cały dzień) więc jak dla mnie i większości osób można już ten event skreślić.


12 Sty 2014, o 02:11
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HH dla ekipy czyli event NH
up@ Kasztekomedia - jaja napewno nie, natomiast proponuję trochę luzu, podejdź do tego z dystansem i humorem i tyle - jak dasz radę oczywiście.

up@Baltazar - logika, że znajdzie sie wielu, którym to sie nie spodoba - no i co z tego? Za sam taki wniosek to nobla nie dostaniesz :P
Fajna bedzie odwrotna sytuacja wiesz? Że kilku sie to spodoba i od drobnej iskierki zacznie sie rewolucja :D
Natomiast wypowiadasz się za siebie prawda? Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że mówisz w imieniu większości osób.

At Topic: generalnie to tak mam nadzieję że będą osoby, które odbiorą ten event pozytywnie i tyle. Potrzeba nam tutaj trochę więcej luzu i wzajemnego szacunku. Co najciekawsze to wiele narzekań jest np: na zachowanie młodych (gimbozy) na czatach i w grze. Ale jak chcecie ich nauczyć innej postawy - skoro sami prezentujecie nielepszą?
Pamiętam, że na początku Taerna gracze byli w stosunku do siebie zdecydowanie pozytywniej nastawieni, pomoc była czyś oczywistym jak i fajne gatki na czacie. Teraz czat sie ożywia jak jest jakiś negatyw, to samo forum.
Zresztą może być fajna beka, jeżeli gracze sie zaangazują i wszyscy będziemy mieli radochę.

Na koniec pragnę przypomnieć że jednym z celów eventów jest pomysł, że raz do roku możemy,my- gracze, coś dla kolorowych zrobić :D

Już sam fakt, że ileś osó przeczytało ten temat daje jakiś plus.

pozdrawiam
Lisario


12 Sty 2014, o 14:17
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Lut 2012, o 20:08
Posty: 6
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HH dla ekipy czyli event NH
nie podoba mi sie kawałek 5 pkt , bugi naprawde obrzydzaja gre ((( i co tu mowic ogarnieci gracze stosuja takie zachowanie na codzien )) a dlaczego mam sie wyzywac na ekipie ? wystarczy zadac sobie takie pytanie i ok

_________________
Calmwater łuczek S 3


12 Sty 2014, o 19:43

Podziękowali: lisarioIII (13 Sty 2014, o 10:37)
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HH dla ekipy czyli event NH
Niech ktoś zamówi firmę do utylizacji niebezpiecznych odpadów :o Kosz :lol:


Nie bierz więcej !


[Edit] @ Lisariolll
Hmm jestem wyluzowany .z doświadczenia wiem, że tego typu akcje nie wypalają przez "czynnik ludzki".Jeśli chodzi o "ewent" Heh ja go już dawno wprowadziłem w swojej grze .Starałem się być pomocny ...mało uciążliwy...uprzejmy itd itp ... o/

P.S. Ave Primkaa Prime Droith :)


Ostatnio edytowany przez zVirusowany, 12 Sty 2014, o 20:46, edytowano w sumie 1 raz



12 Sty 2014, o 19:53
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HH dla ekipy czyli event NH
up@ Iza - wiem, że obrzydzają jasne, natomiast chodzi o odpuszczenie na tydzień oczywiście w miare możliwości. Są sytuajcje że trzeba prosić o pomoc to jasne, w trakcie trwania eventu robimy to najrzadziej jak się da i w sposób uprzejmy tudzież jajcarski ale w pozytywnym sensie :D

up@ zVirusowany - no tobie Kolego właśnie brakuje dystansu do gry i innych graczy, więc taki event należy ci się jak psu zupa. Zapraszam skorzystaj, wyluzuj się a nie pożałujesz. Co ciekawe nic nie musisz robić aby wziąć udział, wierzę że dasz rade ;)

ad Topic. Po ogłoszeniach dawanych na innych serwach niż macierzysty zrozumiałem że potrzebuję pomocy graczy z serwerów 2-5 w wysyłaniu info na wyższym czacie bo mam tam tylko postacie low lev. I teraz chodzi mi taką pomoc: w trakcie trwania eventu będę wysylał co jakiś czas na kazdym serwie wiadomości z punktami eventu- taki pomysł skopiowany z księgi Białej Pani - myślę, że będzie fun z tego. Więc jak ktos będzie chętny do pomocy z ser 2-5 to proszę o wysyłanie tych tekstów na wyższy czat.

Tekst na czacie wygladać ma następująco: Uwaga przypominamy, ze trwa Event NH. Pamiętajcie pkt2 brzmi następująco: "Pkt 2. Przez cały event funkcyjny ma zawsze rację." itp - kopiujemy co jakiś czas zasady eventu i wrzucamy na czat :D

Edit: A więc zaczęło się :D . Życzę udanego Eventu. Wszystkim, którzy zechcą pomóc z góry dziękuję :)


Edit2:
down@król monopolu - hej dzięki za uwagi - kto wie może jeszcze kiedyś trzeba będzie zrobić event dla Ekipy? ;) Tak czy inaczej, nie wiem jak Ci to powiedzieć... ale event ruszył już :D Jak to mówią psy szczekają karawana jedzie dalej :lol:

Są pewne problemy - no nie powiem crashe nie były planowane i nie pomagają ale właśnie w takich sytuacjach potęga eventu ujawnia swoje oblicze :P Przetrwaja tylko najtwardsi z nas :D

pozdrawiam
Lisario


Ostatnio edytowany przez lisarioIII, 13 Sty 2014, o 21:57, edytowano w sumie 1 raz



12 Sty 2014, o 20:09

Podziękowali: Rabu (13 Sty 2014, o 17:00)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Sty 2013, o 22:20
Posty: 5
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HH dla ekipy czyli event NH
Chyba sobie zartujesz ..... moze najpierw zmien podejscie ekipy do graczy a potem mozesz probowac zmienic podejscie graczy do ekipy pozdro z s2


13 Sty 2014, o 13:46
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Wrz 2012, o 17:56
Posty: 34
Miejscowość: Wschodnia Polska
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HH dla ekipy czyli event NH
@up Ekipa jest otwarta i przyjazna na każdego, do kazdego problemu podchodza tak samo (są pewne wyjatki..), wiec nie widze problemu w ekipie. Problem tkwi w graczach. Otoz nie kazdy potrafi napisac lagodnie i pezejzyscie do kolorowego o swoim problemie, przez co denerwuje się gracz, ze nie jest zrozumiany i kolorowy, ponieważ agresja rodzi agresje.
Ktoś wspomniał o "gimbie" - otoz pragne przypomniec, ze jest to wiek buntowniczy i pod wplywem hormonow ludzie / uzytkownicy w tym przedziale wiekowym (choć nie tylko) są bądź co bądź trudną młodzieżą i należy być wyrozumiałym, a przynajmniej tolerancyjnym względem nich.

Bądźmy spokojniejsi :)

_________________
Tyle w temacie.
http://scr.hu/0en0/b3b8j
Ave dymki! Trzecie msc: 9
Ave PvP! Drugie msc: 11
Ave marne procenty! Pierwsze msc: 14..
W grze od 1.04.12


13 Sty 2014, o 23:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 300 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron