Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Gildyjny Pet 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Sty 2014, o 20:36
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Celmo
Odpowiedz z cytatem
Post Gildyjny Pet
Ja mam propozycje w sumie pytanie czemu mam czekać na peta za którego zapłaciłem? Dlatego że była to zapłata jednorazowa i nie daje więcej platy to mam te 4h az 4h! czekać? To nie ma ani sensu ani logiki usnąć czas oczekiwania jednorazowego czy ogara czy innego peta mogę od razu zabrać i expić dalej a gildyjny tylko po expie dostaje bo co rusz 4h ...


13 Sty 2014, o 03:58
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildyjny Pet
Widzisz bo pet z gildii to taka bestia którą trzeba karmić i opiekować się nią. Biedaczki strasznie długo też dochodzą do siebie. Ciesz się, że to tylko 4h bo początkowo było chyba 12.

To, że pet co rusz ci ginie nie jest żadnym argumentem za zniesieniem czasu respu zwierzaka.


13 Sty 2014, o 08:15
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 29 Maj 2012, o 21:44
Posty: 36
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Tychus
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildyjny Pet
Celmo napisał(a):
Ja mam propozycje w sumie pytanie czemu mam czekać na peta za którego zapłaciłem? Dlatego że była to zapłata jednorazowa i nie daje więcej platy to mam te 4h az 4h! czekać? To nie ma ani sensu ani logiki usnąć czas oczekiwania jednorazowego czy ogara czy innego peta mogę od razu zabrać i expić dalej a gildyjny tylko po expie dostaje bo co rusz 4h ...


A nie widzisz jedynej różnicy w tym pecie? Opłata jest jednorazowa, a za inne pety musisz płacić co rusz po śmierci lub zdobywać receptury na nie, wg. mnie to, że Ci pet ginie to wyłącznie Twoja, mi ginie i nie płaczę, chroń go lub rozsądnie nim zarządzaj ;)


13 Sty 2014, o 09:17
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildyjny Pet
Pet z gildii jest wyjątkowy i ma swoją cene. Zakupu dokonujesz jednorazowo, później utrzymując go przy życiu dzięki karmieniu. To co jest obecnie- czas leczenia 4h- to nic w porównaniu z ustawieniem z przeszłości. 12h mogło sprawnie zdenerwować gracza. Obecny czas kuracji zwierzaka jest dosyć krótki. Nie ma co płakać z tego powodu.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


13 Sty 2014, o 10:12
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Sty 2014, o 20:36
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Celmo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildyjny Pet
Czyli powiedzmy sobie jasno jest to kara ze nie place więcej platy ok dziękuje. Powodzenia w takim razie w jako to Drygu mówił "rozwijaniu petów i dążeniu do możliwości grania solo". Skoro się z tym zgadzacie i jakiś 100 lvl ubija wam peta i wam pasuje 4h czekania bo akurat ja 50 plus pet to o pumpie nie ma mowy. Jeszcze jak padnie np na 4 orkach bo pet jak pet nie ogar i znowu 4h czekania to chyba jednak wole Ogara który ma największe dmg nawet na 100+ lvl vd twig 100+ licząc krawkę ogar wygrywa.


13 Sty 2014, o 15:51
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildyjny Pet
To przestań rozczulać nad petem gildyjnym i graj z ogarem skoro bardziej Ci odpowiada.

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


13 Sty 2014, o 15:57
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildyjny Pet
ja na swojego ogara wydałem prawie 150 platyny, a nie ma nawet 45 lvla... więc ciesz się tym co masz i że będziesz pewny że poza jedzeniem, które masz ze zlecenia nic wiecej nie potrzebujesz


13 Sty 2014, o 17:39
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 31 Lip 2012, o 14:36
Posty: 167
Podziękowano: 152 razy
Otrzymanych podziękowań: 84 razy
Nick w grze: Vari
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildyjny Pet
Seba, bo nie dbasz o niego.

Pety G są bardzo drogie, wymagają żarcia ( w niektórych G na żarło idzie 1kk miesięcznie) po zgonie trzeba czekać a i tak jednorazówki są lepsze ( mowa o I i II klatce bo do III mało kto ma dostęp) ale co z tego skoro można je expić! To anuluje wszystkie minusy! (Ironia).
Kiedyś pet G to było coś. Ale skrócenie czasu respa to nie ta droga. Ja tam bym zrobił tak:
1) ustawił potrzebe karmienia wszystkich petów za wyjątkiem nietoperza, psów z trentis i Aquapetów.
2) wprowadził resy wraz z lvlowaniem petów (wszystkich). Małe, ale zawsze jakieś.
3) pognałbym tych na górze od genialnego pomysłu pt. ,,dokup miejsce w klatkach"
4) troche na później: dorobiłbym pety do IV i V klatki.

Dziękuje, dobranoc.

_________________
VD 119lvl Ostlor.
Został Taernijczykiem 16.12.2011 \o/


13 Sty 2014, o 18:29
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildyjny Pet
@up
Słyszałem o planowanym wprowadzeniu możliwości dokupienia miejsca w klatce, jednak ten proces będzie bardzo kosztowny i czasowy (kupione miejsce nie pozostaje na zawsze).

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


13 Sty 2014, o 18:37
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 31 Lip 2012, o 14:36
Posty: 167
Podziękowano: 152 razy
Otrzymanych podziękowań: 84 razy
Nick w grze: Vari
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gildyjny Pet
UP, Dlatego napisałem, że bym ich pognał, żeby szybciej sie do tego zabrali. Mam nadzieje, że ta opłata nie będzie UFO kosmicznie wysoka..
Wtedy kupie sobie takiego koxika i będe mieć świat petów gdzieś :D

_________________
VD 119lvl Ostlor.
Został Taernijczykiem 16.12.2011 \o/


13 Sty 2014, o 18:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron