Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 HH dla ekipy czyli event NH 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Wrz 2012, o 17:56
Posty: 34
Miejscowość: Wschodnia Polska
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HH dla ekipy czyli event NH
Królu monopol:
1. śmiem powątpiewać czym jest wazelina
2. Śmiem powatpiewac, czy widziałeś prawdziwa wazeline (ja widziałem niestety, a moze i stety)
3. Nie jestem wazeliniarzem
4. Najprościej, to brac i krytykowac, ze jest zle, bo po co sie wysilac i doceniać pozytywy i dawac cos od siebie?
5. Nie wiem na ile znasz realia spamu na priv, ale po twoim poście dochodze do wniosku, ze mało, bo nie kazdemu jestes w stanie odpisac, gdy zacznie do ciebie pisac kilkanascie osob z wieloma roznymi problemami.
6. Kolorowy, to tez czlowiek i gracz. Daj im czas pograć, a nie tylko siedziec na zielonym/w gildii i odpisywac spamerom na "co tam", "czemu mi nie odpisales któregoś tam dnia?" etc. Tu masz tylko przyklady dla scislosci.
7. Zgodze się z twoim ostatnim zdaniem. Ale postaw siebie w ich sytuacji i dojdź do jakichs wnioskow zamiast wyzywac ludzi, ktorzy wychylaja sie i chca innym pomoc.
8. To ostatnia (mozliwe, ze i pierwsza) moja odpowiedz na twoje posty, nie mam zamiaru żywić trola.

_________________
Tyle w temacie.
http://scr.hu/0en0/b3b8j
Ave dymki! Trzecie msc: 9
Ave PvP! Drugie msc: 11
Ave marne procenty! Pierwsze msc: 14..
W grze od 1.04.12


16 Sty 2014, o 17:02
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HH dla ekipy czyli event NH
@król monopolu- I adekwatnie do Twojej wypowiedzi- bez inwencji i pracy Ekipy nie czerpałbyś obecnie rozrywki z tejże gry. Postaw się na miejscu, dajmy na to Gm'a, którego nie cierpii grono osób i wtedy przemyśl to co piszesz.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


16 Sty 2014, o 17:27
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Sty 2013, o 22:20
Posty: 5
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HH dla ekipy czyli event NH
Tak tak tak a Wy macie pojecie o cieszeniu sie gra :d dzien za dniem lagi serwery sie tna najlepiej przy tym wszystkim zrobic event "administracja ma zawsze racje" jakby do tej pory tak nie bylo , moga isc skargi i nadal nic sie nie zmienia.... wazelina wazeline pogania podczas gry czy podczas rozmow na supporcie , niema obiektywnego rozpatrywania spraw jeden drugiego chroni.

dziekuje pozdrawiam


16 Sty 2014, o 21:16
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HH dla ekipy czyli event NH
Monopol spoko spoko masz swoje racje i żale - masz prawo. Przy okazji jednak zwróć uwagę, że event jest na tydzień a nie rok, ponadto jest dobrowolny więc nie musisz brać udziału. Z drugiej strony już niewiele czasu zostało, to może odpuść na weekend i weź udział :D.

Wazelina - proste skojarzenie, wyjdź ze schematu i pokombinuj, może znajdziesz inne implikacje.

Jak mówi Legos: Why so seroius?
pozdr
Lisario


17 Sty 2014, o 22:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 266 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron