Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 leczenie grupowe 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 6 Lis 2011, o 20:08
Posty: 20
Miejscowość: R-sko
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: Sauronn
Odpowiedz z cytatem
Post leczenie grupowe
co WY na to by wprowadzic mozliwosc wyboru kogo ma leczyc leczenie grupowe, tj. by nie zawsze leczylo wszystkich tylko wybrane osoby. Przy dzisiejszym leczeniu wystarczy ze dana osoba bedzie leczona indywidualnie 2 razy i juz jest problem, bo druid przewaznie zawsze da jedno grupowe w rundzie wiec ten debuf mu nigdy nie zejdzie a gdy pojdzie combo w takowa postac to szansa na deda jest bardzo duza- gdyz sie juz nie leczy osoby ktora ma tego debufa na 6rund i wiecej(bynajmniej ja uwazam ze sie juz nie powinno leczyc takiej osoby), a jak wiemy leczenie grupowe przewaznie przydaje sie na 2-3 osoby, chcialbym po prostu by byla szansa sie pozbyc tego debufa przez osobe ktora go ma na 4rundy i wiecej poprzez wprowadzenie wyboru kogo w danej rundzie ma leczyc leczenie grupowe. Co Wy na to? Prosze o komentarze, zarowno pozytywne, jak i negatywne.


2 Lut 2014, o 12:52
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: leczenie grupowe
Szczerze Ci powiem, że nie wyobrażam sobie tego.
Oczywiście, ze kilkukrotne leczenie grupowe naraża całe pt. Jestem tego zdania, że lepiej poświęcić jedną osobę (która ma już dajmy na to buff z leczenia indywidualnego) niż od razu całe pt. Z Twoim pomysłem cały sens leczenia grupowego zostałby zaburzony. Buff też został wprowadzony w jakimś celu. Sama osobiście nie leczę na maxa (gdy nie jest to konieczne i wiem, że nastepna runda jest w miare bezpieczna), i staram sie leczyc z glowa tak, by osobie, ktora ma buffka na kilka rund nie nakladac kolejnych. Poza tym jak chcialbys by wygladal wybor takiego leczenia? Klikac na osoby z wcisnietym Ctrl? :D Obawiam sie, ze to nie przejdzie, a bedziesz musiał sie przyzwyczaić do padania - jak wszyscy.


2 Lut 2014, o 13:33
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 10:57
Posty: 44
Miejscowość: Lublin
Podziękowano: 218 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Ikcylgyrg
Odpowiedz z cytatem
Post Re: leczenie grupowe
Przy obecnym systemie, faktycznie raz nabity buff, już przeważnie nie zejdzie. Jednak to nie jest rozwiązanie, leczenie grupowe ma leczyć całe pt.

_________________
"You have enemies? Good. That mean you've stood up for something, sometime in your life." - Winston Churchill
"There is no time to remedy our enemies' ignorance. Blast it out of them" - Aurelia


2 Lut 2014, o 16:33
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: leczenie grupowe
Tak tylko w jaki sposób wybierany byłby gracz, którego chcemy uleczyć. Nie zgodzę się, że leczone są zazwyczaj 3 osoby. W walkach z mobkami z atakiem obszarowym leczy się często całe party. W sytuacji zagrożenia życia jednego osobnika można ratować go ochroną od rycerza. W prawdzie nie zawsze i nie wszędzie jest to pomocne, ale według mnie wystarczające.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


2 Lut 2014, o 17:08
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: leczenie grupowe
Nie prościej by było, gdyby debuff z grupowego nie był naliczany postaci wtedy kiedy nie została ona uleczona? Tj w sytuacji gdy ma full hp.


2 Lut 2014, o 18:02
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2012, o 16:18
Posty: 91
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Czaha
Odpowiedz z cytatem
Post Re: leczenie grupowe
Pomysł się nie przyjmie. Tobie pewnie chodzi o to że chcesz lekać jedną osobę a dać buffy drugiej. Pozatym sama nazwa wskazuje że to leczenie grupowe, więc jeśli druid się zapomni i leknie kogoś (może całą drużynę) kiedy miał nie lekać to wtedy to jest tylko jego problem. Druid to już i tak trudna profesja, więc lepiej nie robić mu więcej problemów. Jakby trzeba było klikać na osoby które mają zostać uleczone to druid by się zaklikał na śmierć :D


2 Lut 2014, o 19:32
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: leczenie grupowe
Torkil napisał(a):
Nie prościej by było, gdyby debuff z grupowego nie był naliczany postaci wtedy kiedy nie została ona uleczona? Tj w sytuacji gdy ma full hp.

Torkil ma rację tak było by prościej i lepiej ale czy o to chodzi w grze zeby bylo prosciej?
Jestem dr i akurat grupowe mi odpowiada ale ten debuf z pojedynczego bardzo boli czasem...
A z tą ochroną od ryca to róznie bywa, spotykalem sie z sytuacją ze pisalem na losach chron teraz łuka a on Mi ci odpisuje ze nie bo MO zadaje wiekszy dmg... Co z tego ze mo ma full hp a luk po leczeniu 800...

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


3 Lut 2014, o 03:28
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 20:33
Posty: 137
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: IceG
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: leczenie grupowe
Grupowe leczenie to utrudnienie, które ma zmusić druida do myślenia.
Jest dobrze tak jak jest.
Musi zdecydować co gorsze- dać debuff na kogos kto ma 100% czy nie dac i zostawić 2 osoby z 70% hp i uleczyć jedną :)
Po drugie.. debuff na 1 rundę to nie dużo.. schodzi w nastepnej :)

_________________
Icegirl S4 ryc expiący na mokrych 40 OFF Mielony i Schabowy
IceG/Artemidkaa S5 Łuk 114+ Avalon X


3 Lut 2014, o 20:28
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 29 Kwi 2012, o 00:01
Posty: 14
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: leczenie grupowe
IceG napisał(a):
Grupowe leczenie to utrudnienie, które ma zmusić druida do myślenia.

:lol: Uśmiałem się do łez :lol:

Gra Druidem wymaga od gracza wpatrywanie się w ekran monitora cały czas podczas walki.
Tu dać źródło, tu kondę, a tu trzeba umyć, w międzyczasie trzeba liczyć czy jedno grupowe wyleczy tak że każdy będzie miał jakieś tam minimum hp potrzebnym do przetrwania kolejnej rundy, czy już trzeba dawać drugie lub trzecie. To że równo debuffy leczenia na całe party się w tym momencie odkładają, to nawet jest ułatwienie, każdy będzie leczony tak samo, a jak ktoś z party widząc że ma mało hp nie da defa i padnie, no cóż sorry, taką mamy grę :)


3 Lut 2014, o 23:37
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Odpowiedz z cytatem
Post Re: leczenie grupowe
raczej proponowal bym poprostu zeby debuff nie naliczal sie gdy wartosc wynosi 0 i tyle, np lecze grupka, i trzem osoba regeneruje sie pz i oni dostaja debuff, reszta stoi i go nie otrzymuje bo leczymy ich za 0 :) ale to nie przejdzie z pewnoscia :(

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


3 Lut 2014, o 23:51
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron