Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 [IDEA]Taki inny craft... 

Co o tym sądzisz?
1. Podoba mi się. 38%  38%  [ 9 ]
2. Podoba mi się, ale... (wpisz w komentarzu, co byś zmienił) 21%  21%  [ 5 ]
3. Nie podoba mi się. 25%  25%  [ 6 ]
4. Jestem neutralnie nastawiony do tego pomysłu. 17%  17%  [ 4 ]
Razem głosów : 24

 [IDEA]Taki inny craft... 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA]Taki inny craft...
Torkil widzę, że założyłeś nowy temat z moim pomysłem podpisanym jako twój ( plagiacik xD). Rozumiem, że jest bardziej rozbudowany, ale szkoda ze nie prowadziliśmy dyskusji i rozbudowy pomysłu w 1 temacie a nie w paru, moze wtedy by coś wyszło...
19 październik 2013: viewtopic.php?f=121&t=31978&hilit=stat+morf
21 listopada 2013 Torkil: viewtopic.php?f=121&t=32500
Zwłaszcza ze wypowiadałeś się w moim temacie więc nie mogłeś go wcześniej nie czytać.
Spoiler:

Pozdrawiam Vic:)

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


5 Lut 2014, o 12:08
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2011, o 16:24
Posty: 53
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 49 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA]Taki inny craft...
Ten pomysł mógł by się przyjąć, ale na postaciach turniejowych.Nie oszukujmy się mało kogo stać na to aby wywalić 2 rary, za kilka kk tylko po to aby dostać losowe statystyki.
Gdyby po połączeniu tych dwóch rarów gracz sam mógł określić statystyki, to jeszcze było by to w miarę opłacalne.


5 Lut 2014, o 12:22
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA]Taki inny craft...
ViconiaDeV napisał(a):
Torkil widzę, że założyłeś nowy temat z moim pomysłem podpisanym jako twój ( plagiacik xD). Rozumiem, że jest bardziej rozbudowany, ale szkoda ze nie prowadziliśmy dyskusji i rozbudowy pomysłu w 1 temacie a nie w paru, moze wtedy by coś wyszło...
19 październik 2013: viewtopic.php?f=121&t=31978&hilit=stat+morf
21 listopada 2013 Torkil: viewtopic.php?f=121&t=32500
Zwłaszcza ze wypowiadałeś się w moim temacie więc nie mogłeś go wcześniej nie czytać.

Przyznaje ze skruchą że o Tobie zapomniałem, inaczej spytałbym o zgodę (zawsze pytam na priv, Ci do dostali takie wiadomości wiedzą jak to wygląda). Chociaż ja nie nazwałbym tego plagiatem, udoskonaliłem tylko Twój pomysł (tak jakby współczesne dzieła astrofizyki były plagiatem Einsteina - one tylko czerpią z jego dzieł). Nie mniej nie mam zamiaru spierać się o słowa i jeśli uważasz że w jakiś sposób Cię tym uraziłem to przepraszam.
Co do współpracy nad pewnymi zagadnieniami jestem otwarty na propozycje, a że obecnie pracuje nad czymś ciekawym to z chęcią skorzystałbym z pomocy/współpracy.

ViconiaDeV napisał(a):
Choćby problem był tylko w zarysie powinieneś napisać na kim się wzorowałeś, zwłaszcza ze pewne fragmenty brałeś ode mnie żywcem. Oczywiście cieszę się, że rozbudowałeś MÓJ pomysł a powyższe zdania są w ramach rady, bo taka sytuacja w jakiejkolwiek pracy jaką byś pisał skończyła by się stwierdzeniem plagiatu.[/spoiler]
Pozdrawiam Vic:)

Nie wiem czy to jest cytat czegoś co do mnie napisałeś, czy wiadomość dla mnie


5 Lut 2014, o 13:14
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA]Taki inny craft...
To była wiadomość bardziej do Ciebie. A nie cytat:) Nie chodziło mi o zgodę lecz o wspomnienie o tym że pomysł już był. Ciesze się że go udoskonaliłeś. Ja sam pomysłu nie rozwijałem bo po burzy krytyki stwierdziłem ze sensu to nie ma. Lubię rozwijać i uszczegóławiać pomysły ale zazwyczaj robię to w momencie kiedy zarys pomysłu zyska akceptację:)
Co do współpracy jestem jak najbardziej otwarty. Służę pomocą w testach jak i wiedzy z zakresu gry druidem o ponad 3 letnim stażu. Sam również mam ciekawy pomysł nad którym zastanawiam się od dawna jednak póki co nie ruszam go, bo potrzebuje dużo czasu na niego:)
Jakbyś się zdecydował to czekam na Priv:)

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


5 Lut 2014, o 13:52
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA]Taki inny craft...
Pomysł jak najbardziej warty uwagi. Pytanie jak zminimalizować, wyeliminować masowe zdobywanie przedmiotu przez wiele postaci na jednym koncie. Samo pozyskanie itemu poprzez zlecenie jest ciekawym rozwiązaniem. Należałoby dokonać wyboru cooldowna czasu kolejnego zlecenia tak, aby istniał umiarkowany balans. Kupno owego modyfikatora w sklepie nie powinno był możliwe, nawet za wysoką cenę. Pozytywne rozwiązanie.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


6 Lut 2014, o 10:18
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 18 Gru 2012, o 00:18
Posty: 14
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 39 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA]Taki inny craft...
no jak nie kupno przedmiotu za 500 platy w sklepie , odrazu by podniosło pomysł do lepszego niż jest ... wkońcu plata musi się zgadzać :)

pomysł średni :> poczekajmy może ktoś wymyśli coś ciekawszego ;)


7 Lut 2014, o 14:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron