Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 A może by tak.. 

Kto Za?:>
Za 58%  58%  [ 44 ]
Przeciw 42%  42%  [ 32 ]
Razem głosów : 76

 A może by tak.. 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2012, o 16:18
Posty: 91
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Czaha
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
Pomysł wart uwagi..... lecz zastanówcie się nad pewną rzeczą, a mianowicie CO w takim serwie byłoby ulepszane?

Moim zdaniem gra jest ciekawsza jeśli nie wiesz co nastąpi, nie wiesz co wejdzie nowego, powrót do starych czasów powinien byc nagrodą dla nielicznych a nie dla wszystkich. Oprócz tego dręczy mnie pewna rzecz, czyli jak by się to miało do udzielania pomocy na tym nowym serwerze gdzie (prawie) nikt nie wiedziałby co gdzie leży. Nie warto marnować serwera na kilkaset osób, kiedy na zwykłych serwach dziedzi ich po kilka - kilkanaście tysięcy.


12 Lut 2014, o 23:00
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
adeek napisał(a):
Pomysł wart uwagi..... lecz zastanówcie się nad pewną rzeczą, a mianowicie CO w takim serwie byłoby ulepszane?

Moim zdaniem gra jest ciekawsza jeśli nie wiesz co nastąpi, nie wiesz co wejdzie nowego, powrót do starych czasów powinien byc nagrodą dla nielicznych a nie dla wszystkich. Oprócz tego dręczy mnie pewna rzecz, czyli jak by się to miało do udzielania pomocy na tym nowym serwerze gdzie (prawie) nikt nie wiedziałby co gdzie leży. Nie warto marnować serwera na kilkaset osób, kiedy na zwykłych serwach dziedzi ich po kilka - kilkanaście tysięcy.


Albo jesteś zbyt młody ( w grze_ by spekulować, albo zwyczajnie nie rozumiem Twojego postu.. "Moim zdaniem gra jest ciekawsza jeśli nie wiesz co nastąpi, nie wiesz co wejdzie nowego" na nowym s czyli 5 było wgrywane all co było na pozostałych.. Nie ma nowych serwerów, może jednak powinna by ć dana szansa starym graczom, by mogli wybrać czego tak naprawdę chcą. Nie chcecie by coś takiego było na dłuższą mete? Ok dajcie na pół roku przykładowo. Ale dajcie się sprawdzić.. Wypróbować.. A nie przekreślacie wsio z góry nie sprawdzając:]

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


12 Lut 2014, o 23:10

Podziękowali: Podwójny (12 Lut 2014, o 23:14)
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 18:32
Posty: 55
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
To nie wróci. Ograłem dziesiątki (setki?) gier, widziałem ich końce. Taern nieźle się trzyma, dzięki mechanice i dobrej fabule. Jest lepiej - według mnie. Ale już zaczyna brakować balansu. Potrzebne są klasy prestiżowe dla postaci 100+. Potrzebne są nowe itemy w nowym mieście - rary to rary, ale na wyższe lvle powinny być itemki pomyślane tak, żeby nie były słabsze od niskolvlowych rarów. Potrzebne są zwłaszcza bronie, tak, żeby walka nie była monotonna - są już resisty więc czemu nie wprowadzić więcej typów broni, żeby rycek nie musiał ganiać z Lawiną tylko mógł sobie poszaleć wypasionym toporkiem, morgenszternem albo rapierkiem podnoszącym mu celność kosztem dmg? Na początku o tym myśleli, potem im uciekło, co widać po niskolvlowych itemkach u kowala.

Ale pomysł z cofaniem się do epoki kamienia łupanego jest do bani - to moje osobiste zdanie.

_________________
Step 1: Troubleshot. Step 2: Debug. Step 3: look step 2. Step 4: Polish. Step 5: Shine on.


12 Lut 2014, o 23:27

Podziękowali: DruidzkieŚci (13 Lut 2014, o 16:55)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 12:48
Posty: 357
Podziękowano: 210 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Pyrqo
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
Tablon napisał(a):
To nie wróci. Ograłem dziesiątki (setki?) gier, widziałem ich końce. Taern nieźle się trzyma, dzięki mechanice i dobrej fabule. Jest lepiej - według mnie. Ale już zaczyna brakować balansu. Potrzebne są klasy prestiżowe dla postaci 100+. Potrzebne są nowe itemy w nowym mieście - rary to rary, ale na wyższe lvle powinny być itemki pomyślane tak, żeby nie były słabsze od niskolvlowych rarów. Potrzebne są zwłaszcza bronie, tak, żeby walka nie była monotonna - są już resisty więc czemu nie wprowadzić więcej typów broni, żeby rycek nie musiał ganiać z Lawiną tylko mógł sobie poszaleć wypasionym toporkiem, morgenszternem albo rapierkiem podnoszącym mu celność kosztem dmg? Na początku o tym myśleli, potem im uciekło, co widać po niskolvlowych itemkach u kowala.

Ale pomysł z cofaniem się do epoki kamienia łupanego jest do bani - to moje osobiste zdanie.


Ja osobiście dopowiem w tym temacie jeszcze , że może i na nowych graczach to nie wypali - ale na starych wręcz przeciwnie. Jesteśmy już sprawdzeni, zysk na nas był dobry (skoro ta gra się rozwija).
Co do Twojej końcowej wypowiedzi - przeanalizuj proszę nowe sety i rary i zastanów się czy naprawdę o tym zapomnieli :roll:

_________________
Lvl:132 Na s2 Larkas Tolnor od 16.07.12


13 Lut 2014, o 13:23
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2012, o 14:48
Posty: 92
Podziękowano: 191 razy
Otrzymanych podziękowań: 117 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
Aha , jeszcze czego ... po pierwsze za mało platy byłoby zużywane - siła mniej potek , żadnych ładowań , rang 11 i 12, morfów śmorfów , pigmentów , ooo takiego. chcecie taern retro to sobie go sami napiszcie i sami w niego grajcie .
A poza tym to zawsze dziwi mnie sentyment do polskiej motoryzacji , tak , 125,126p to były samochody , żuki, nysy, lubliny wsk i inne dziadostwa,szkoda że dziś tym nikt nie chce jeździć , a jeśli tylko ktoś miał pare groszy to wolał używanego forda niż nowego poldaja .
Nie dla cofania się wstecz i do tyłu !

@down
1a. kup prawa od whitemoon
1b. spiratuj

_________________
okrucieństwo jest naszą powinnością , bo cóż wredniejszego ....
tożsamość,nienawiść,pamięć

nie


Ostatnio edytowany przez DruidzkieŚci, 13 Lut 2014, o 17:57, edytowano w sumie 1 raz



13 Lut 2014, o 16:24
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
DruidzkieŚci napisał(a):
Aha , jeszcze czego ... po pierwsze za mało platy byłoby zużywane - siła mniej potek , żadnych ładowań , rang 11 i 12, morfów śmorfów , pigmentów , ooo takiego. chcecie taern retro to sobie go sami napiszcie i sami w niego grajcie .
A poza tym to zawsze dziwi mnie sentyment do polskiej motoryzacji , tak , 125,126p to były samochody , żuki, nysy, lubliny wsk i inne dziadostwa,szkoda że dziś tym nikt nie chce jeździć , a jeśli tylko ktoś miał pare groszy to wolał używanego forda niż nowego poldaja .
Nie dla cofania się wstecz i do tyłu !



Hmm dziwne troszkę masz porównania:> Gra do samochodów.. Samochody są czymś co używamy w życiu codziennym a gra jest tylko grą.. Poresztą, nikt by Cię nie zmuszał do tego byś zakładał tam konto :].

"chcecie taern retro to sobie go sami napiszcie i sami w niego grajcie ."

Zastrzeżony jest niestety prawami autorskimi :)

Ciebie dziwi sentyment do samochodów, a mnie dziwi podejście ludzi, którzy mają jedynie swoje poglądy i tego się trzymają rękoma i nogami. A widzisz mi w temacie nie chodzi jedynie o cofnięcie się wstecz.. Ale jak przeczytasz uważnie post po poście to może zrozumiesz :)

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


13 Lut 2014, o 17:24
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
Eureka1987 Taern to nie jest gra którą możesz sobie zainstalować i grać z patchem który był dla Ciebie najwygodniejszy. To tak nie działa. Gra się rozwija. Ma to swoje plusy i minusy - zależnie od tego kto i jak na to patrzy. Jednak taki jest stan rzeczy i raczej nie ulegnie to zmianie.

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


13 Lut 2014, o 17:37
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2014, o 17:56
Posty: 408
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
Dokładnie jak Szymdaro powiedział. Gra od poziomu gdzie się na DZ nie expi byłaby poprostu nudna. Nie po to wprowadzają nowe mapy żeby stworzyć serwer ze starymi, poza tym chcecie wysiedlić i tak już wymarłe i opustoszałe serwery?

_________________
Loth 100 Druid

Setka wbita: 2016-9-9 22:23


13 Kwi 2014, o 04:23
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 20:33
Posty: 137
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: IceG
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
Mi szczerze by wystarczyło przejście gdzies czerwone zrobić :) np na Rozdrożu +dodać dłuższą o wiele drogą, która byłaby bezpieczna :)
Niemniej jednak szkoda czasu na takie rzeczy, więc server z pomysłem Eureczki jest dla mnie spoko i popieram! :) (Co nie znaczy, że nie rezygnuję z mojego :D )

_________________
Icegirl S4 ryc expiący na mokrych 40 OFF Mielony i Schabowy
IceG/Artemidkaa S5 Łuk 114+ Avalon X


13 Kwi 2014, o 07:13
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Odpowiedz z cytatem
Post Re: A może by tak..
Ja jesio raz wytłumaczę o co mi tak dokładnie chodzi bo z tego co czytam nie kazdy dokładnie rozumie mój temat.. Nie chodzi mi o to by się cofać do poziomu epoki kamienia łupanego... Chodzi mi o serwer, w którym będzie wszystko powoli i stopniowo wgrywane, s5 wystartował z wszystkimi możliwymi na innych serwerach mapami, zleceniami i tak dalej i tak dalej co daje dużo możliwości nabijania expa zarabiania kasy.. A ja myślałam o tym by na początku wystartować ze starymi mapami starymi zleceniami a dopiero po jakimś czasie jak ileś tam osób osiągnie w miarę możliwe lvle dodawać stopniowo nowe "wynalazki" nie twierdzę, że teraz jest gorzej.. Wiem też że stare czasy nie wrócą, gra idzie do przodu, jak wszystko włącznie z cywilizacją.. Chodzi o to by pokazać innym graczom, którzy uważają się za nie wiadomo jakich koxów a expią jedynie na lempach o co chodzi w tej grze, jak to jest idąc do wioski druidów przez mokradła, jak to jest zbierać halit i dostać porządnie w ciry jak to jest szukać wenda (najlepszego bosa) jak ludzi zbiera się jak mrówek, i każdy każdego ora, co to jest walka o przetrwanie na takim serverze, osobiście przyznam, że "nowi" gracze nie znający starego systemu nie potrafią nijak walczyć w pvp, większość walk jakie teraz są to urządzają starzy gracze. Nie mam teraz zbytnio czasu sie więcej rozpisywać ale wieczorem edytuję i dopiszę jeszcze kilka rzeczy. :)

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


13 Kwi 2014, o 10:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 479 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron