Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 [Idea] Zmiana Uników u Sheeda 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [Idea] Zmiana Uników u Sheeda
Chciałbym poznać sheed'a który dajac 2pa w def i uniki jest nie do trafienia posiadając uber dmg(zapewne lepszy niż ryc na buffach...). Pytałaś się sh z którymi walczyłaś co rundę jaki def dają? 2 pa w urok to nie wystarczą nawet żeby obronić się przed vd z lvlem mniejszym o 10(lub bardziej).

_________________
_______
Image
Image


23 Lut 2014, o 22:06
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2011, o 15:38
Posty: 249
Miejscowość: Daleko
Podziękowano: 150 razy
Otrzymanych podziękowań: 472 razy
Nick w grze: Brigitte
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [Idea] Zmiana Uników u Sheeda
Różnica, ryc przez blok dostaje buffy z ataków i minimalny, ale jednak dmg. Sheed nie dostaje debuffów ani żadnego dmg, a uwierz TO WIELKA różnica w tych 2 skillach.

@baloczi idąc tym myśleniem odłamki z metki mo mają trafiać w każdego na polu bitwy?

_________________
LARKAS
Brigitte
74 VD
Mordoorr 27 BB
"...and we don't know why
we fear, how we feel inside..."


23 Lut 2014, o 22:13
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [Idea] Zmiana Uników u Sheeda
Kij napisał(a):
Różnica, ryc przez blok dostaje buffy z ataków i minimalny, ale jednak dmg. Sheed nie dostaje debuffów ani żadnego dmg, a uwierz TO WIELKA różnica w tych 2 skillach.

@baloczi idąc tym myśleniem odłamki z metki mo mają trafiać w każdego na polu bitwy?

Rycerz ma 5 bloków na taki sam procent, sh ma 3 uniki, ostatni na 42%
uwierz TO WIELKA różnica


23 Lut 2014, o 22:18
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [Idea] Zmiana Uników u Sheeda
Czy w ciągu ostatniego miesiąca nie było tematu założonego przed sheedow jak słabe są ich nowe uniki? Było tam sporo różnych argumentów różnych stron - przenieście tam dyskusję bo już zaczyna się dublować i znowu zrobi się temat sheedzi kontra reszta taernu. Poza tym jeszcze bardziej osłabić ich uniki to by było tak nie fer jak postąpiliście z druidem, ale po co. Aktualnie jestem za tym żeby nic u sheeeda nie zmieniać.

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


24 Lut 2014, o 01:16
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Lis 2011, o 22:42
Posty: 87
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Nick w grze: Hassasyn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [Idea] Zmiana Uników u Sheeda
Sam na 63 lvl mam ponad 300 wiedzy, i bufy na 7, największe utrudnienie dla VD dymki, dosłownie wykańczają moją postać. Twierdzicie że dobry VD może pokonać SH ? ale zapominacie o dymkach, resach i PA, a także o tym że dobry SH ma sporo zręczności. Miałem może 2 PvP z fizolem w którym nie pojawił się dymek. Możecie mi wierzyć żeby pokonać ogarniętego SH trzeba mu wbić trzy bufki w 1 rundzie, a ciężko to zrobić jak musisz trzymać spory def na fiz.

_________________
Hassasyn Druid 65 S1
HassQann Sheed 60 s1


24 Lut 2014, o 02:19
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012, o 21:52
Posty: 22
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [Idea] Zmiana Uników u Sheeda
pomysł mi osobiście się nie podoba uniki zostały już osłabione więc uważam ,że sh oberwało się już w tej um. Nie gram sh , ale pomysły z osłabianiem klas nie podobają mi się. Ostatnimi czasy był balans więc po płaczach i lamentach dru i kilka innych prof zostało ,że tak to ujmę delikatnie zepsutych. W mojej opinii autor tematu nie radzi sobie z sh i kombinuje jak zepsuć profkę żeby łatwiej było wygrać.

pozdrawiam


24 Lut 2014, o 02:23
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2011, o 15:38
Posty: 249
Miejscowość: Daleko
Podziękowano: 150 razy
Otrzymanych podziękowań: 472 razy
Nick w grze: Brigitte
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [Idea] Zmiana Uników u Sheeda
LordWariat napisał(a):
pomysł mi osobiście się nie podoba uniki zostały już osłabione więc uważam ,że sh oberwało się już w tej um. Nie gram sh , ale pomysły z osłabianiem klas nie podobają mi się. Ostatnimi czasy był balans więc po płaczach i lamentach dru i kilka innych prof zostało ,że tak to ujmę delikatnie zepsutych. W mojej opinii autor tematu nie radzi sobie z sh i kombinuje jak zepsuć profkę żeby łatwiej było wygrać.

pozdrawiam


"Nie radzę sobie z sheedem"? Nie wiem kogo słuchasz, ale gram w te gre ponad 3 lata z czego głównie w PvP. Z żadną profą na moim lvl nie mam problemu, zabijam nawet wyższe lvl. Więc nie wymyślaj bajek. Sh dalej jest koxem i wymień mi czemu tak NIE jest?

@Torkil Zauważ różnicę przez blok rycerz dostanie buffy z ataków oraz minimalny, ale jednak DMG co naprawdę dużo znaczy. Sheed nie dostaje ani buffa, ani żadnego dmg przez to uważam że 3 uniki na 70% mu wystarczą.

_________________
LARKAS
Brigitte
74 VD
Mordoorr 27 BB
"...and we don't know why
we fear, how we feel inside..."


24 Lut 2014, o 15:43
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [Idea] Zmiana Uników u Sheeda
z tego,co wiem nie mam trzech uników na 70 %.

Ps Osobiście jestem za tym, by dmg z frontu i z dotkliwego został całkowicie zniesiony - są to tak silne debuffy, że uważam za wysoce niesprawiedliwe, że zadają jakikolwiek dmg. Podobnie sprawa się ma z uderzeniem chi - wysysam manę, więc biedne postaci magiczne nie mają ze mną szans. Same wyssanie many starczy, wątrobiak zabiera kondycję, więc dmg z tego ciosu także winien zostać wyzerowany. W końcu mam uniki, które ogólnie moim zdaniem, powinny zabierać za każdym użyciem jakąś część hp - dajmy na to sto.

Uniki zostały w tym updacie już osłabione, teraz chcesz żeby za korzystanie z nich sh dostawał po łapkach na dmg. To za ile mam Twoim zdaniem bić? Za 10?

ps2 Mogłabym się nawet zgodzić na takie rozwiązanie,pod warunkiem, że u Vd zostanie wprowadzona też jedna malutka poprawka: za każdym razem , gdy próbujesz wbić ukaz, masz 50 % szans, że ukażesz siebie, może być?

ps3 piszesz, że sheed koksi? A to grzech przepraszam? Jak postać jest zbudowana dobrze i gra nią dobry gracz, to raczej nie po to, by była słaba :(


24 Lut 2014, o 15:58
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [Idea] Zmiana Uników u Sheeda
Torkil napisał(a):
Kij napisał(a):
Różnica, ryc przez blok dostaje buffy z ataków i minimalny, ale jednak dmg. Sheed nie dostaje debuffów ani żadnego dmg, a uwierz TO WIELKA różnica w tych 2 skillach.

@baloczi idąc tym myśleniem odłamki z metki mo mają trafiać w każdego na polu bitwy?

Rycerz ma 5 bloków na taki sam procent, sh ma 3 uniki, ostatni na 42%
uwierz TO WIELKA różnica

Sheed dodaje sobie 2 PA obniża szansę trafienia przez przeciwnika, zwięksa swoją, obniża dmg przeciwnikowi, spale manę przeciwnikowi, zwiększa jego zużycie, ma dmg dystansowe większe niż rycerz, TO WIELKA RÓŻNICA.

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


24 Lut 2014, o 17:00
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [Idea] Zmiana Uników u Sheeda
baloczi napisał(a):
Torkil napisał(a):
Kij napisał(a):
Różnica, ryc przez blok dostaje buffy z ataków i minimalny, ale jednak dmg. Sheed nie dostaje debuffów ani żadnego dmg, a uwierz TO WIELKA różnica w tych 2 skillach.

@baloczi idąc tym myśleniem odłamki z metki mo mają trafiać w każdego na polu bitwy?

Rycerz ma 5 bloków na taki sam procent, sh ma 3 uniki, ostatni na 42%
uwierz TO WIELKA różnica

Sheed dodaje sobie 2 PA obniża szansę trafienia przez przeciwnika, zwięksa swoją, obniża dmg przeciwnikowi, spale manę przeciwnikowi, zwiększa jego zużycie, ma dmg dystansowe większe niż rycerz, TO WIELKA RÓŻNICA.

Opisujesz klasy postaci czy co? Rycerz zwiększa sobie obronę prze urokami, ma 5 bloków na równy procent, może zwiększyć sobie celność i zadawane obrażenia tak, że będzie trafiał lepiej od sheeda (który to debuffy musi jeszcze wbić) i bił od niego dwa razy mocniej.Rryc z kamykiem na 1 na buffach bije więcej niż sh z hadu na 5 lvl. Kamyk jest za darmo, 5 lvl to 15 pkt umiejętności.
Coś jeszcze?


24 Lut 2014, o 17:25
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 374 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron