Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Nagrody.. 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 11 Sty 2013, o 16:32
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Nagrody..
Pomysły wielu graczy z forum są wykorzystywane w grze. np moich pomysłow wprowadzonych w gre jest multum. Nie dostałem za to nic.. Wiec Ekipa powinna w jakiś sposób wynagradzać graczy, którzy są aktywni i pomysłowi nie mówie tu o placie bo każdy ma jej tyle ze ........ , tylko np. coś w postaci tytułów. Ekipa mogła by dodać przy podglądzie gracza z mapki ikonke, Dzieki której można wejsc w profił gracza i zobaczyć jego itemki, statystyki oraz tytuły. Oczywiscie z możliwością blokady przez graczy oglądania jego eq i statystyk czy też danych tytułów

Pamietajcie gracze Ekipa Lipa
Azhure ZeusPL s4

Dla tego czlonka ekipa nizej nie bede dla ciebie nic robil chyba ze bede w tym mial jakis interes a to o co prosisz jestes w stanie zrobic sam bo wszystko bylo na forum sprawdz wszystkie moje konta tu i stworz owa liste

Torkil Nie jest wystarczająca Niech ekipa pokaże ze niby cos potrafi zrobić oprocz kneblowania oslabiania dr i wzmacniania vd mo i wszystkiego innego oprocz luka..


Ostatnio edytowany przez Azhureee 24 Lut 2014, o 14:28, edytowano w sumie 4 razy



24 Lut 2014, o 14:19
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody..
Zrób nam proszę listę twoich pomysłów, które weszły do gry ;)

Zeus Lipa?


24 Lut 2014, o 14:22
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody..
Satysfakcja z wprowadzonego pomysłu oraz polepszenie dzięki niemu gry nie jest wystarczającą nagrodą?


24 Lut 2014, o 14:24
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nagrody..
Wydaje mi się, że ekipa jednak coś potrafi zrobić. Chyba, że te twoje pomysły stworzyły grę. Samo się napisało, przetestowało, zakodowało, wgrało itp itd. Sam pomysł na premiowanie inne niż platyną jest fajny, ale tytuły?

To co napisałeś wygląda jak owe setki pomysłów - zróbcie coś takiego fajnego, żeby się podobało, np: takie tytuły. Konkret - jakie, gdzie, co, po co? I nikt nie ma pojęcia o co chodzi.

Podobny do drugiego pomysłu niedawno się przewinął, aby generować linki gdzie będzie widać eq, staty graczy. Zawsze jak ktoś chce może dać screena, moim zdaniem to wystarcza. Po co robić coś, co 99,99% graczy zablokuje ... Dla mnie słabe z tym podglądem.

Zgadzam się, że satysfakcja jest zawsze, jest to w pewien sposób nagroda, akurat twój pomysł został wprowadzony, a są ich setki albo tysiące :) Nigdy nie oczekiwałem nagród, skoro z dobrej woli zgłaszam pomysł, to tylko i wyłącznie dlatego, że tak chcę, mam ochotę pomóc, a nie po to, żeby zarobić. Podobnie jeśli chodzi o zgłoszenia błędów.

Kiedyś zgłaszanie błędów było nagradzane platyną, ale od dawna temat ucichł.

Poza tym są nagrody specjalne takie jak skiny dla najbardziej aktywnych testerów czy inne jak np: złoty puchar :)

Pozdro

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


24 Lut 2014, o 14:58
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 390 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron