Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Pety Recepturowe 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Sty 2013, o 23:00
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Pety Recepturowe
Witam chciałem poruszyć temat petów recepturowych , ponieważ są to pety nieopłacalne a poza tym są bardzo słabe jak na te levele i mają sporo nie dociągnięć. No to więc zacznijmy ,chodzi mi o Aquaere jak wiemy startuje ona na 65 lev. i już tu jest pierwszy zawód ponieważ bardzo ale to bardzo słabo bije , okazuje się również że oto owa Aquaera nie daje krwawienia , jej ssanie hp i dodawanie sobie jest tragiczne dodaje sobie po 20 - 30 hp , a co do ogłuszenia to lepiej nie mówić Ona daje , przepraszam próbuje dać to bardzo ale to bardzo rzadko i przeważnie się to kończy nieudaną próbą .A teraz mamy drugi zawód który okazuję się że 7 levelków później nic się nie zmienia ani nie poprawia oprócz paru punkcików hp. Posiadam Aqaere na 72 levelku i strasznie jestem zawiedziony gdyż żeby ja zdobyć naprawdę trzeba się na fatygować i zajmuję to ogromnie dużo czasu a efekt końcowy jest tragiczny .Słabo bije , bardzo ale to bardzo malutko sobie ssie hp ,ogłuszenia to prawie w ogóle nie posiada a jej próby ogłuszenia które zdarzają się raz na ruski rok prawie zawsze kończą się niepowodzeniem , no i def bardzo słabiutki. I oto moje zapytanie i prośba czy na pewno tak to powinno wyglądać i czy nie powinno to być poprawione.

A gdzie tu jakaś propozycja? Jeżeli chcesz podyskutować o petach recepturowych, zapraszam do karczmy - viewtopic.php?f=70&t=34557 Zamykam, Gromak


27 Lut 2014, o 10:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 114 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron