Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Świątynia w gildii 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Paź 2011, o 20:14
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Świątynia w gildii
indywidualne dołodaowania świątyni dla każdego członka gildii ,tak jak jest w przypadku teleportu,każdy kupuje sobie ładunki za platyne .Rozwiązaloby to problem kłótni o wpłaty platyny do gildii i ludzi,ktorzy nie wplacaja skladek ,nie kupuja platyny.nie ładujesz świątyni nie bierzesz ładunków.po co inni maja tracić kosztem nieuczciwych graczy...


27 Lut 2014, o 21:31
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2013, o 18:57
Posty: 34
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Beluus
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
Nie potrzebne. To jest gildia wszyscy powinni być wobec siebie uczciwi jeśli to nie zmienić zespół o po sprawie.


27 Lut 2014, o 21:41
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Gru 2013, o 12:19
Posty: 36
Podziękowano: 84 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
Według mnie zbędny pomysł jeżeli ktoś nie wpłaca składek a bierze buffki to wywala się takiego osobnika z gildi.


27 Lut 2014, o 21:43
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Paź 2011, o 20:14
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
ale sa dyskusje dlaczego nie ladujemy za kase i krysztal,to rozwiazaloby problem


27 Lut 2014, o 22:11
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Paź 2011, o 20:14
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
zreaszta ,nie kazdy ma czas grac codziennie ,a skladki placi i potem sa nerwy niepotrzebne,,bo ja place,ale nie mam tyl;e czasu na gre,a jak loogam nie ma juz ladunkow''


27 Lut 2014, o 22:14
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Gru 2013, o 12:19
Posty: 36
Podziękowano: 84 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
Radze zmienic gildie ;P


28 Lut 2014, o 10:32
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 3 Lis 2012, o 13:51
Posty: 37
Miejscowość: Wołomin
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
A mi się podoba ten pomysł. :)

Kumuluszek napisał(a):
Według mnie zbędny pomysł jeżeli ktoś nie wpłaca składek a bierze buffki to wywala się takiego osobnika z gildi.


Właśnie, wywalanie z gildii za brak wpłat...
Kiedyś byłem w gildii, gdzie była 1 osoba która nie płaciła platyny na świątynie. Gdy się jej zwróciło uwagę, że jeśli nie wpłaci zaległej składki to wyleci i ta osoba była tak wredna, że rozładowała nam wszystkie ładunki po czym odeszła z gildii. I co w takim wypadku??

Gdyby weszła propozycja Junkora, każdy byłby odpowiedzialny za własne ładunki w świątyni i w tedy byłoby dobrze, bez żadnych kłótni. Są osoby które rzadko korzystają ze świątyni a płacić muszą. I w takim wypadku bardzo dobrym rozwiązaniem jest propozycja Junkora.

_________________
Legionistaa - sheed 76
Krzychu - druid 75
AveDymki - voodoo 33
MrsTarcza - rycerz 41


Nie programujcie w święta - bug się rodzi.


28 Lut 2014, o 11:05
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Gru 2013, o 12:19
Posty: 36
Podziękowano: 84 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
No dobrze ale jeżeli ktoś nie ma pl ? To co ma nie korzystać ze Świątyni ? A jeżeli np ktoś nie ma pl a wpłaca surki, kase itd bo ma taki wymóg a nie stać go żeby kupić np 10pl za te 130k 1:13 bo wpłaca 100k do gildi i to z ledwością dozbiera lecz jest lojalny i chce w niej być ? No proszę was.. ;) (nie mowie na przykładzie siebie) .


28 Lut 2014, o 15:30
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
Kumuluszek napisał(a):
No dobrze ale jeżeli ktoś nie ma pl ? To co ma nie korzystać ze Świątyni ? A jeżeli np ktoś nie ma pl a wpłaca surki, kase itd bo ma taki wymóg a nie stać go żeby kupić np 10pl za te 130k 1:13 bo wpłaca 100k do gildi i to z ledwością dozbiera lecz jest lojalny i chce w niej być ? No proszę was.. ;) (nie mowie na przykładzie siebie) .



Proszę Cię.. Gdybyś napisał to 2 lata temu, gdy do zarobku był jedynie halit, nie było żadnych zleceń małży czy innych uji muji dzikich "WONSZÓW" to mógł byś mi napisać, że kogoś nie stać na te 10 pl.. Ale czasy się zmieniły za jedno zlecenie, które robi się dosyć długo nie powiem, ale masz około 400k złota..



Co do tematu, mi się pomysł podoba nawet bardzo, kiedyś miałam nawet podobny pomysł, ale żeby było coś takiego jak ładunki pozagildiowe coś na zasadzie obecnie działającego Przewoźnika tylko by można było kupować ładunki :P skoro można się teleportować za pomocą przewoźnika to można by sobie tez kupować samemu ładunki gildiowe.

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


28 Lut 2014, o 15:46
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sty 2013, o 14:47
Posty: 119
Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
Witam

Zgodzę się z Legio.. . Już dawno temu na forum poruszałem tą sprawę żeby Sw działała jak Teleport kto chce kupuje i ma , Ci co tu narzekają to pewnie wykorzystują gildie do swoich potrzeb .
Pomysł słuszny i trafny .

Pozdrawiam

_________________
VD 120 +

Czegoś nie potrafisz to rób to częściej i więcej żeby przełamywać progi w codziennym Życiu


28 Lut 2014, o 16:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 466 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron