Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 
 Ban - zbyt surowo ? 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Ban - zbyt surowo ?
Czy gm który nas zbanował mógłby powiedzieć za co dostaliśmy tak długiego knebla i gdzie tam jest spam który podlega tak surowej karze ? Niektórzy owszem, spamowali, ale my napisaliśmy jedną literkę, jedno małe "zdanie".

Image

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


27 Lut 2011, o 22:32
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2011, o 13:35
Posty: 30
Miejscowość: SZN
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban - zbyt surowo ?
No to bardzo dziwne.. Niektórzy dostali słusznie kneble, lecz trafiły się osoby które napisały tylko 1 (jedną) literkę. Za to ma być knebel? I to jeszcze na 1440 minut? Oo trochę dziwne to. Według mnie wymiary kar są zbyt surowe. Jest już dawno po 20:00 - dzieci poszły dawno spać.

_________________
Emkej - 65lvl RYCERZ [s3]
Wykalaczka - 22lvl SHEED [s3]


27 Lut 2011, o 22:37
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Ban - zbyt surowo ?
Knebel jak najbardziej sluszny a oto kilka powodow.
-byl to spam.
-byl to wulgaryzm.
-widac ze byla to akcja przemyslana a co za tym idzie zaplanowana, a wiec i wykonana z premedytacja.
-akcja ta moglaby sie przyczynic do tego ze reszta uzytkownikow podchwycilaby ten pomysl co dodatkowo utrudniloby porozumiewanie sie innym graczom i dodala pracy moderatorom.

Emkej napisał(a):
Według mnie wymiary kar są zbyt surowe. Jest już dawno po 20:00 - dzieci poszły dawno spać.

pkt. 2. Po godzinie 22 (GMT+1) dopuszcza się używanie wulgaryzmów w ograniczonym zakresie. Do moderatora, GMa należy ocena kiedy wulgarność wypowiedzi przyćmi jej treść.

Po tej godzinie jesli byscie trafili na moderatora z dobrym humorem, ktory uznalby to za dobry zart moze by wam odpuscil, lub dal mniej surowa kare.

Gratuluje, zarcik wam sie udal, ale teraz poniesiecie tego konsekwencje :)


27 Lut 2011, o 23:09
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Re: Ban - zbyt surowo ?
Edit by Breaner

Mystheria napisał(a):
Knebel jak najbardziej sluszny a oto kilka powodow.
-byl to spam. // 1 literka to nie spam, patrzmy na gracza indywidualnie, nie grupowo.
-byl to wulgaryzm. // j/w, dodam do tego jeszcze to, że inni jeżeli napiszą taki wulgaryzm dostają od 10 do 60 minut knebla
-widac ze byla to akcja przemyslana a co za tym idzie zaplanowana, a wiec i wykonana z premedytacja. // akcja z premedydtacja czy bez to nadal tylko 1 literka :)
-akcja ta moglaby sie przyczynic do tego ze reszta uzytkownikow podchwycilaby ten pomysl co dodatkowo utrudniloby porozumiewanie sie innym graczom i dodala pracy moderatorom. // Z tym się zgodzę (z tym że należy się knebel) lecz nie z taką wymiarą kary, dopiero gdyby takie coś się powtarzało można by wprawdzić nowy punkt do regulaminu bądź dopiero wtedy wymierzyć większy wymiar kary

Emkej napisał(a):
Według mnie wymiary kar są zbyt surowe. Jest już dawno po 20:00 - dzieci poszły dawno spać.

pkt. 2.Po godzinie 22(GMT+1) dopuszcza się używanie wulgaryzmów w ograniczonym zakresie. Do moderatora, GMa należy ocena kiedy wulgarność wypowiedzi przyćmi jej treść.

Po tej godzinie jesli byscie trafili na moderatora z dobrym humorem, ktory uznalby to za dobry zart moze by wam odpuscil, lub dal mniej surowa kare. // Wiele knebli zależy od znajomości i humorów moderatorów ;)

Gratuluje, zarcik wam sie udal, ale teraz poniesiecie tego konsekwencje :) // Raz na jakiś czas trzeba zmienić trochę monotonię typowego "spamu"


Nie chcę się kłócić, nie chcę rekompensaty, chcę małej wyrozumiałości, peace ;)

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


27 Lut 2011, o 23:20
Profil WWW
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Ban - zbyt surowo ?
Ja dodam jeszcze tylko od siebie. Dzielales w grupie to ponosisz odpowiedzialnosc za czyn calej grupy. Argumenty typu "to tylko jedna litera" sa po prostu niepowazne.


27 Lut 2011, o 23:27
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Ban - zbyt surowo ?
Cały temat jest nie poważny. Biedny, och biedny jesteś bo tylko sobie pospamowałeś wulgami, a my źli modzi Cię karzemy za celowe nie przestrzeganie regulaminu. Haniebny nasz czyn, ot co.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


27 Lut 2011, o 23:42
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Re: Ban - zbyt surowo ?
Bubelage napisał(a):
Cały temat jest nie poważny. Biedny, och biedny jesteś bo tylko sobie pospamowałeś wulgami, a my źli modzi Cię karzemy za celowe nie przestrzeganie regulaminu. Haniebny nasz czyn, ot co.



Zdefiniuj spam ?

To jest właśnie sposób pisania niektórych modów. Nie mogą napisać "chłopaki, spoko chcieliście pożartować ale trochę zaśmieciło to czat, postarajcie się tego więcej nie robić bo będę zmuszony was zakneblować" tylko od razu knebel 24 albo używają ironii jakby rozmawiali z głupszymi od siebie.

1st Nie rozmawiam z głupszym od siebie.
2nd Regulamin jest do tego, aby go przestrzegać, przykro mi ale grupy administrujące zostały powołane do tego, aby przestrzeganie ów regulaminu egzekwować.
Jeśli na każdego mielibyśmy przymykać oko to byłby chaos. Jeśli tylko na niektórych mielibyśmy przymykać oko to byłaby wrzawa: "A czemu on może, a ja nie?"
Odpowiedź jest tylko jedna: Regulaminu trzeba przestrzegać, a żarty żartami, ale ze swoją granicą.
Pozdrawiam, Bubelage


Działalność całej grupy okazała się spamem jednak możemy teoretycznie powiedzieć że np każdy przypadkowo wpisał jakąś literkę, zdarza się to czasem, że ktoś napisze coś bezsensownego na czacie głównym i nie dostaje knebla. Gdybym sam napisał przekleństwo które wyszło można by było dać te 10 do 60 minut jak już wcześniej pisałem (bo tak właśnie ludzie dostają za jednorazowe przeklinanie z tego co zauważyłem) , jednak napisałem jedynie literkę "u" która patrząc jedynie na moją wiadomość nie powoduje że jest to spam i tylko poprzez inny wpis ułożyła się całość. Czy spam to jedna linijka wiadomości z jedną literką ? Uważam że nie. W regulaminie nic również nie pisze o działalności grupowej z premedytacją.

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


28 Lut 2011, o 00:02
Profil WWW
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Ban - zbyt surowo ?
Breaner te kneble sa uzasadnione, koniec rozmowy, temat zamykam. Przykro mi - musicie wytrzymac te 24h.


28 Lut 2011, o 00:06
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Ban - zbyt surowo ?
Cytuj:
Nie mogą napisać "chłopaki, spoko chcieliście pożartować ale trochę zaśmieciło to czat, postarajcie się tego więcej nie robić bo będę zmuszony was zakneblować"
Ideał godny podziwu, spójrz jednak przez pryzmat rzeczywistości.
Moderator nie patrzy na czat w ten sposób - nie ma tyle czasu, a i również gra. Widzi wykroczenie -> knebluje.
Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zgłosił 2 lub więcej niesprawiedliwych knebli, ten natomiast był jak najbardziej zasłużony.

Stąd wątek sprawia wrażenie kiepskiego żartu. To tylko knebel - chwilowa, a i słuszna kara.

Zamykam.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


28 Lut 2011, o 00:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 226 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron