Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Świątynia w gildii 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Gru 2013, o 12:19
Posty: 36
Podziękowano: 84 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
Róbcie co chcecie ja juz sie w tym temacie nie wypowiadam ale prosze was i tak i tak tego nie wprowadza :D :ugeek:


28 Lut 2014, o 16:09
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
Odkopałam mój stary temat można poprzeglądać jakie były wypowiedzi :)

http://www.forum.taern.pl/viewtopic.php?f=121&t=29440

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


28 Lut 2014, o 18:10
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 3 Lis 2012, o 13:51
Posty: 37
Miejscowość: Wołomin
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
A Ty coś taki pewien, że ego nie wprowadzą?? To, że Ty jesteś przeciw (prawdopodobnie jest Ci na rękę żeby tego nie wprowadzali) to nie oznacza, że ekipa jest temu przeciwna. Nie wiem czy w teleporcie była od razu opcja kupna indywidualnego, ale skoro tam jest to i tu by nikomu nie przeszkadzało. Opcja ładowania by została i jeśli gildia w której jesteś by wolała ładować dla wszystkich, to gdzie masz problem??

_________________
Legionistaa - sheed 76
Krzychu - druid 75
AveDymki - voodoo 33
MrsTarcza - rycerz 41


Nie programujcie w święta - bug się rodzi.


28 Lut 2014, o 18:14
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Paź 2011, o 20:14
Posty: 9
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
Właśnie o czymś takim myślałem jak Legion pisze,żeby każdy sobie za plate ładował,albo gildia za kase i surowce.poco ci,ktorzy mniej graja maja byc poszkodowani...Zdaje sobie sprawe,ze sa tacy,ktorym to nie na reke,ale gdyby bylo tak jak jest z teleportem,to czesc platy trafialaby do gildii,wiec i z korzyścia dla gildii.


28 Lut 2014, o 20:24
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Wrz 2011, o 19:51
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
Popieram pomysł w 100%.
Otóż niektórzy pewnie myślą i trafnie, że jeśli ten pomysł wejdzie w życie stracą osoby które platyny nie płacą. Wielkie brawa za spostrzegawczość... Chciałbym dodać(niektórzy to wiedzą ale co tam), że teraz tracą osoby które tą platynę wpłacają. W niektórych gildiach jest wyraźnie napisane, że jeśli ktoś chce korzystać ze świątyni ma obowiązek dać 10platyny na naładowanie jej. Ale co z tego skoro te osoby i tak biorą ładunki. W gildii, której członkiem jestem płaci się 10 platy na miesiąc(niektórzy płacą tyle inni więcej inni mniej a inni nic), żeby ładować świątynie 1raz w tygodniu co daje około(!) 150 platyny. Potrzeby są często tak duże, że trzeba ładować 2-3 razy w tygodniu(nie zdziwię się jeśli niektórzy ładują więcej) zakładają że płaci 12osób a wpływa przez miesiąc 220platy i ładuje się w ciągu miesiąca 5razy (załóżmy za 44platyny), co wychodzi chyba 1,1k ładunków. 1100:12=91,(6) oczywiście nie wszyscy płacą tyle samo ale to nie ma dużego znaczenia jeśli płacą minimalną(średnią) stawkę(nie chce mi się pisać czemu). Oprócz tych 12 osób bierze dodatkowo załóżmy 3 "darmozjadów"( :P ) 1100:15=73,(3) czyli Ci którzy płacą stracą ponad 1 ładowanie czyli 3/4platyny(od osoby).
Wydaje się, że to mało ale podkreślam iż gdyż ponieważ dałem małe liczby bo mi się nie chciało liczyć. Chcę zauważyć, że w niektórych Gildiach straty wynoszą kilka razy więcej z racji, że ładowanie jest droższe i jest więcej osób niepłacących to mimo, że ładunków jest więcej straty są naprawdę duże.
Możliwe, że są błędy w tym co napisałem ale ogólnie starty są i są widoczne dla sakiewki gracza :) tak więc(jak już napisałem na początku) popieram pomysł całkowicie.
Pozdrawiam Pawełek :P
*EDIT* nie zauważyłem, że jest więcej komentarzy :P no tak, dobrze by było żeby ładować indywidualnie tak jak napisał to Legionista i Junkor.


28 Lut 2014, o 22:10
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 1 Mar 2014, o 17:35
Posty: 1
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Eugenik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
Jak dla mnie pomysł jest spoko, jestem na TAK.


1 Mar 2014, o 17:39
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2013, o 19:38
Posty: 378
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 176 razy
Otrzymanych podziękowań: 105 razy
Nick w grze: Zuzialol
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
Pomysł świetny. Kupuje się na przykład ileś tam ładunków za kasę/platę i git... A co do wywalania ludzi za brak składek? Dla mnie ogólnie taki zwyczaj jest bez sensu. W jednym tygodniu ktoś nie zapłaci składek i już ma wylecieć z gildi, w której jest parę miechów? Bezsens. Ja tam jedynie przypominam, jak jest zgrany zespół to człowiek płaci i po sprawie. Oczywiście, jeśli notorycznie ktoś nie wpłaca, to wywalać :geek:

_________________
Zuzialol 84 dr...
70 lvl wbity 27.07.2014 o godzinie 20:46.
80 lvl wbity 10.09.2015 o godzinie 16:50 :) Szybko mi idzie

Na zawsze pozostaje Pijanym Jeżem...

Do tego turkowy łuk 27 Zuziuk, mo 35 Teestpremki i inne

1 Mar 2014, o 21:10
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 3 Lis 2012, o 13:51
Posty: 37
Miejscowość: Wołomin
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
Temat zapomniany a warty poruszenia.
Dodatkowo chciałbym poruszyć kwestię karmienia petów, co na dzień dzisiejszy jest kompletną prowizorką... (nie pisać zmień gildie bo to już nudne się robi :P ) Wprowadzenie indywidualnego karmienia tak jak to już było poruszone przy świątyni przeze mnie i Junkor'a (i innych graczy w karczmie dot. karmienia) , znacznie zmniejszyłoby kłopoty związane z graczami wykorzystującymi innych członków gildii.

_________________
Legionistaa - sheed 76
Krzychu - druid 75
AveDymki - voodoo 33
MrsTarcza - rycerz 41


Nie programujcie w święta - bug się rodzi.


18 Gru 2014, o 19:25
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
Karmienie petów indywidualnie było wiele razy poruszane - jak trzeba przeanalizować składki, to co tydzień u nas strateg smyrnie w składkach i sprawdzi po nicku ile kto wpłacił żarcia na buffki. Jak ktoś ma braki, które uzupełni - ok. Jak ktoś mimo upomnień nadal nie wpłaca - krzyżyk na drogę.

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


18 Gru 2014, o 22:57
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Cze 2013, o 15:58
Posty: 30
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świątynia w gildii
Pomysł jak najbardziej godny uwagi :D

_________________
mo 116 lvl
rycerka 81 lvl
Gildia Shadowhunters

Nie ma gorszego zła od pięknych słów które kłamią (Ajschylos)

W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart, ale o umiejętne granie tymi które już masz w ręku.(Josh Billing)


19 Gru 2014, o 21:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 468 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron