Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Czas na wielkie zmiany ? 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 13 Kwi 2013, o 16:59
Posty: 8
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Czas na wielkie zmiany ?
Witajcie moi serdeczni przyjaciele
Support kojarzy mnie zapewne z moich niewielu co prawda, ale sensownych zgłoszeń. Dziś pragnąłbym wam zaproponować zmianę paru rzeczy:
1. Postarać się rekrutować nowych moderatorów ze sporym stażem, który posiadają na forum jak i w grze. Chciałbym także widzieć większą aktywność moderatorów na s1, gdyż widzę często tylko ich dwóch bądź trzech dziennie online.
2. Czas na wielkie zmiany. Jest to moje życiowe motto, a więc pragnąłbym i wam je narzucić. Duma Taernu sięga pamięcią stare, dobre czasy.. Nie sądzicie, że wartoby przenieść forum na IPB board ? Jest to co prawda płatna usługa, ale doświadczony, świetnie się reprezentujący, zachęcający graczy do gry dodatek na forum. Nie kosztuje za wiele, gdyż jest to tylko 100$, co w przybliżeniu na nasze wynosi około 400 zł.
3. Kolejnym stwierdzeniem, które chciałbym widzieć na forum są dodatki:
- top 5 najaktywniejszych graczy
- top 5 najaktywniejszych dziś graczy
- top 5 najlepszych moderatorów [ zamykanie działów itp. ]
co wy na to ? Mógłbym pomyśleć i wprowadzić jeszcze wiele propozycji.


3 Mar 2014, o 19:33
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2012, o 19:14
Posty: 271
Miejscowość: Gromakowice
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PLpenguin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czas na wielkie zmiany ?
pierwsze 2 sa do bani ale ten 3 calkiem calkiem (lecz to bardziej pomysly i propozycje> forum a nie do gier sie pomysl zalicza


3 Mar 2014, o 21:12
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czas na wielkie zmiany ?
Hej

1. Moderatorzy są zatrudniani od zawsze i więc jakie tu wielkie zmiany proponujesz? BTW własnie na s1 dopiero co jest nowy mod ViconiaDev (mam nadzieję, że nie przekręciłem nicku) i jak dla mnie to jest aktywny.
2. Nie umiem ocenić tej propozycji - nie mam wiedzy merytorycznej o IPB board. Notabene 100$ to juz od dawna bliżej 300 niż 400 zł:)
3. Myślę że ogólnie przydałoby się zarówno na forum jak i w grze więcej danych statystycznych więc tutaj się zgadzam z ideą. Uważam natomiast, że takie opcje są zdecydowanie sensowniejsze w grze niż na forum. Widać po niektórych użytkownikach, że już sam fakt istnienia licznika postów wzbudza w nich niezdrowe reakcje :D
W grze natomiast widziałbym staty w formie kolejnej zakładki. Przydałby się tam staty zarówno ogólne dla serwa jak i spersonalizowane. Żeby nie tworzyć osobnego tematu podam kilka propozycji, które mi się nasunęły:

- exp/h i gold/hpostaci gracza i średni exp/h i gold/h z serwera w przedziałach np: ostatnia godz., tydz., miesiąc itp
- zabite mobki/h
- wartość kasy postaci gracza i pozycja w rankingu (tutaj bez podawania całego rankingu i wartości innych graczy)
- ded/h i ded/lev również w porównaniu do innych
- czas i exp od ostatniego deda
- ilość umownych km, które przeszła postać :)
- ilość zabitych graczy i średnia dla serwa
- max krytyk gracza i średnia/ranking

Na początek chyba wystarczy
Pozdrawiam
Lisario


4 Mar 2014, o 11:36
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czas na wielkie zmiany ?
fearsome^^ napisał(a):
1. Postarać się rekrutować nowych moderatorów ze sporym stażem, który posiadają na forum jak i w grze. Chciałbym także widzieć większą aktywność moderatorów na s1, gdyż widzę często tylko ich dwóch bądź trzech dziennie online.

Odpowiem Tak:
to że nie widzisz moderatorów to nie znaczy że ich nie ma:) Nie mamy oficjalnego grafiku, niektórzy logują wtedy kiedy mogą w różnych porach dnia inni tak jak ja grają o określonej porze (np wieczór) i wynika to z tego że mamy realne życie.
Odkąd zostałem modem ani razu nie zdarzyło się żebym (a logowałem o różnych porach) nie widział modów pilnujących czatów i rozwiązujących problemy graczy. Ty tego nie możesz zobaczyć bo komenda /ekipa pokazuje Ci tylko Gmów.
Inna sprawa jest taka, że pewnie mówisz o braku kolorków na czatach. Widzisz tylko mały ułamek tego co robimy bo większość upomnień graczy to są warny,kneble widoczne tylko dla upomnianego gracza, ty zaś możesz czasem zobaczyć Jaila dla kogoś. Gdy ktoś woła gm/mod to przechodzimy na priv też tego nie widzisz.
A więc swoje wnioski opierasz na braku wypowiedzi modów na czatach. Poza tym pamiętaj, że jak zobaczysz kolorek np. mnie na handlowym i dostaniesz kare za coś to wcale nie znaczy, że dostałeś ją ode mnie (chociaż jest duże prawdopodobieństwo na to) gdyż w między czasie w cieniu może "nagradzać" troli, spamerów, bądz niekulturalnych graczy 2 lub 3 innych modów:)
Mam nadzieję, że odpowiedziałem wystarczająco na twoje 1 pytanie. W razie problemów pisz do mnie priv na s1, bądź zawołaj mod na priv na pewno ktoś spróbuje Ci pomóc:)
Pozdrawiam Vic

@lisarioIII
Nie przekręciłeś:P

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


4 Mar 2014, o 12:29
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron