Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
 Pety gildijne 

Czy ten pomysł jest przydatny ?
Ankieta zakończyła się 26 Mar 2014, o 18:27
Tak, to przydatny pomysł. 44%  44%  [ 8 ]
Dla mnie to bez sensu. 44%  44%  [ 8 ]
Nie, pety są tanie, wiec nie widze problemu 11%  11%  [ 2 ]
Razem głosów : 18

 Pety gildijne 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 26 Lis 2011, o 16:35
Posty: 37
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Pety gildijne
Witam hmm pety gildijne z klatki 1 to koszt około 1kk i 400 platyn, więc
jeśli już decydujemy się na ten wydatek to (osoby posiadajace 2-3 postacie) zastanawiamy się na która z postaci będzie potrzebny najbardziej, mam taki pomysł, a mianowicie. Zakup peta gildijnego był by na konto, nie na postać, oczywiście działało by to tak, jeśli (np) na VD go będę miał na wyprawie to aby zabrać go na (np) rycerzu muszę najpierw odesłać peta z poprzedniej postaci, tak aby był w klatce. Można zrobić tak, że zakup peta na konto będzie wynosił (np) dodatkowe 200-300 platyny/złota lub, aby swoja pociechę można było udostępnić innej postaci (wymagany poziom taki jaki jest przy zakupie zwierzaka) i (np) udostępnienie peta innej postaci będzie kosztowało 100 platyny lub więcej, myślę, że gracze na tym zyskaja, a i ekipa nie będzie poszkodowana. Podobnych postów szukałem lecz nie widziałem.


Klatki musza być na tym samym poziomie co pet (chodzi tu o komentarz gdzie pisano w 1 gildi klatka 3 a w innej 1 , nie dało by się udostepnić


Ostatnio edytowany przez kubaw2003, 6 Mar 2014, o 14:17, edytowano w sumie 1 raz



5 Mar 2014, o 18:27
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 12:48
Posty: 357
Podziękowano: 210 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Pyrqo
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety gildijne
Czy ty naprawdę liczysz, że ekipa weźmie ten pomysł i straci tyle hajsu z platyny?...

_________________
Lvl:132 Na s2 Larkas Tolnor od 16.07.12


5 Mar 2014, o 18:58
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013, o 19:43
Posty: 132
Miejscowość: Drugi Krąg Piekielny
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Tehawanka
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety gildijne
A jak kupujesz eq to też możesz z niego korzystać na wszystkich postaciach? Moim zdaniem nie można za bardzo upraszczać gry.

_________________
Adhibe rationem difficultatibus.


5 Mar 2014, o 18:58
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety gildijne
Dark_Woolf napisał(a):
A jak kupujesz eq to też możesz z niego korzystać na wszystkich postaciach? Moim zdaniem nie można za bardzo upraszczać gry.

Jeśli to nu eq to tak ;)
Autor podał przykład z peem gildiowym, co gdy jedna postać z konta jest w gildii a druga ( której chcemy przekazać peta) nie?


5 Mar 2014, o 19:16
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 26 Lis 2011, o 16:35
Posty: 37
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety gildijne
Podwójny napisał(a):
Czy ty naprawdę liczysz, że ekipa weźmie ten pomysł i straci tyle hajsu z platyny?...



hmm, ekipa by na tym zyskała jeśli trzeba by było płacic po 100 platyny na postac, których na koncie masz nwm 3-4 a tak kupisz na jedną a na resztę będzie jakiś pies :d

Torkil napisał(a):
Dark_Woolf napisał(a):
A jak kupujesz eq to też możesz z niego korzystać na wszystkich postaciach? Moim zdaniem nie można za bardzo upraszczać gry.

Jeśli to nu eq to tak ;)
Autor podał przykład z peem gildiowym, co gdy jedna postać z konta jest w gildii a druga ( której chcemy przekazać peta) nie?



hmm, dobre pytanie ;D do niech zadecyduje ktoś kolorowy, myślę że w gildi na której będzie inna postać musi być klatka(z miejscem) :]

Edytuj swoje posty - rzuff


5 Mar 2014, o 19:48
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2013, o 22:32
Posty: 43
Miejscowość: Taern
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Monesco
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety gildijne
Według mnie pomysł nie jest aż taki dobry ani taki zły po prostu nie wiem jak mogę go ocenić :) ale skoro już oceniam to jestem na tak chociaż jak duuuuuużo ludzi mówi, że "Ekipa tego nie doda bo by się za łatwo grało", cóż czasem się z tym zgadzam. Jednak jakby na to spojrzeć z innej strony to, to jest za mocne ułatwienie gry a cytuję: "Taern jest dla twardych ludzi" i z tym się w zupełności zgadzam.

_________________
Sheed 64lvl
Łucznik 32lvl
Barbarzyńca 37lvl


5 Mar 2014, o 22:34
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sty 2013, o 19:56
Posty: 24
Miejscowość: Radom
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Rrroma
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety gildijne
No cóż, według mnie nie jest to pomysł, którym zainteresuje się ekipa Taernu. Nie byłoby to dla nich korzystne. Problem wynikałby także w udziale różnych postaci w różnych gildiach : jedne będą mieć aż trzeci poziom klatek, a załóżmy gildia na innej postaci tylko pierwszy poziom. I co wtedy? Pomysł raczej średni moim zdaniem. I wbrew pozorom dużo roboty byłoby przy tym. :|

_________________
Łączy nas jedno :
pragnienie powrotu do ojczyzny inspirowane bratobójczymi walkami nie mającymi prawdziwego sensu.

S2 <-- Rrroma 59 lvl , ( rycerz ) gildia FTT
S2 <-- Alena 42 lvl ( vd) ... nieaktywny


6 Mar 2014, o 00:29
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety gildijne
Dla mnie słabe, mimo wszystko oszczędność i duże ułatwienie. Do tego dochodzą problemy z miejscem w klatkach w różnych gildiach, odpowiednie poziomy postaci na przejęcie peta.

Nie wyobrażam sobie, gdybym miał możliwość na 80 poziomie postaci odebrać np: tłuka ~100 lvl, wyexpionego na głównej postaci. To byłoby spore ułatwienie i dokokszenie słabszej postaci.

Pozdro

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


6 Mar 2014, o 01:28
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Mar 2014, o 21:08
Posty: 13
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety gildijne
hmm byłoby ciekawie ale naprawdę zastanówmy się co jest dobre dla biznesu nie dal nas -.- "ideologia myślenia kolorowych" np.
Maciej kopił sobie motylka wydal 300 platyny którą można pozyskać przez zakup za PLN.
ma go na swoje 2 postacie i wydal 300 platyny czyli załóżmy 30 PLN. Ale gdyby tej funkcji nie było musiałby wydać na swoje 2 postacie 600 platyny czyli 60 PLN dzięki czemu ekipa jest bogatsza dlatego chciałbym ale nie przejdzie.

Wszystko co się dla ciebie liczy może okazać się niczym gdy odkryjesz ze tak naprawdę wszystko jest niczym

_________________
Image
Image
Szukasz Humoru? Zobacz se!
https://www.facebook.com/trollowanko


7 Mar 2014, o 22:19
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sie 2013, o 09:01
Posty: 544
Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 626 razy
Otrzymanych podziękowań: 451 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pety gildijne
Cóż, ja mam propozycję, skoro panuje opinia, że platyna jest wyłącznym priorytetem ekipy:
Niech zaproponowany pomysł zadziała, w nieco innej jednak formie - pet mógłby być użytkowany także na drugiej postaci, tyle tylko, że:
a) Musimy mieć drugą postacią dostęp do klatki. Nie ma takich "bajerów" że dołączymy sobie do gildii z 2k presta i z naszym Tłukiem 90+ będziemy hulać bez płacenia składek w jedzeniu. Chcesz korzystać z peta na dwóch postaciach? Karmisz go i na jednej, i na drugiej.
b) Za kupno naszego peta drugą postacią płacimy pełną kwotę - wychodzi na to, że za jednego peta zapłacimy dwa razy, ale uważam, że to znacząco podniosłoby rangę petów gildiowych. Dla graczy grających na kilka postaci (a przecież taka gra, z tego co wiem, jest propagowana) coś takiego mogłoby być dobrą motywacją. Poza tym, HM czy ktoś inny wspominał niejednokrotnie o próbach zachęcenia graczy do posiadania kilku petów. Taka zmiana faktycznie mogłaby graczy do tego przekonać - póki co nikt nie jest w stanie wyexpić kilku petów tak, aby posiadać je zależnie od potrzeb - ucieknie im z poziomem nawet jeśli skupi się w ich expieniu w 100%. A gdyby mógł wykorzystać pety gildyjne ze swoich różnych postaci, to wtedy owszem - na jednego bossa wziąłby Tłuka, na innego Motylka 70+. Jak dla mnie można by w to wkręcić też recepturki, w podobny sposób - chcesz mieć jednego peta na dwóch postaciach? Zapłać za niego dwa razy.

_________________
Spoiler:


7 Mar 2014, o 23:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 408 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron