Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Baza "cenzury" 
Autor Wiadomość
Post Baza "cenzury"
Serwer: S1
Nazwa postaci: DoodGraver
Czas: 21:25 07.03.14
Opis:
Podczas żartobliwego "nabijania" się z prowokującej osoby napisałem w odpowiedzi graczowi TwójSutner (szczegóły w linku ) http://scr.hu/6z5/3rste ... " Nie idiotka ...dziewica ..." żelazna dziewica" :D" Tak brzmiał pełny tekst mojego wpisu. Efekt Waszych "filtrów" widać na screenie . Tradycyjnie za "wykropkowany wulgaryzm" dostałem knebla ( w sumie sam bym za takie coś wlepił knebla i jaila) dzięki życzliwemu fanowi mojej postaci :lol: i jego ss (nie będę pisał nicku tego zazdrośnika) . Dla wyjaśnienia "trzy kropy" to jest mój styl pisania na wielu czatach i nigdy nie miałem z tego powodu problemów. W z wiązku z powyższym proszę o poprawienie, aby nie "wyczerniało", lecz np. "gwiazdkowało" każdą napisaną literę, jeśli słowo cenzurowane jest w bazie, bo nie chcę się znowu zdziwić przy kolejnym niefortunnym wpisie, że coś wymazało i wyszło coś innego :x http://scr.hu/6z5/3rste

Kolejny błąd :
:shock: gdzie jest S4...S5 http://scr.hu/6z5/xakta

Pozdrawiam


8 Mar 2014, o 17:39
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Baza "cenzury"
Jak będą gwiazdki zamiast wulgów, to będą kary.. teraz nie widać i jest git, czego oczy nie widzą to sercu nie żal.

A że wymaga to dopracowania to mogę się zgodzić.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


8 Mar 2014, o 19:56
Profil
Post Re: Baza "cenzury"
rzuff napisał(a):
Jak będą gwiazdki zamiast wulgów, to będą kary..

Nie do końca :P Na moim przykładzie ...cytuję
" Nie k...dziewica ..." żelazna dziewica" "Wersja pierwsza
" Nie *****k* ...dziewica ..." żelazna dziewica" wersja proponowana.
Widać wyraźnie .W pierwszej wersji można, a nawet trzeba z przekonaniem napisać, że autor chciał zwulgaryzować wypowiedź. Natomiast w drugiej wersji przydałaby się duża wyobraźnia, aby kogoś posądzić o totalny brak kultury ^^.Zresztą gwiazdki można zastąpić innymi znakami.


rzuff napisał(a):
... teraz nie widać i jest git, czego oczy nie widzą to sercu nie żal.


Hmm tu tak trochę sobie pożartuję :D

Właśnie u mnie nie było widać i nie jest git. :P

Zresztą i tak to omijają z dużym powodzeniem nawet 10- latki


Ostatnio edytowany przez zVirusowany, 9 Mar 2014, o 19:01, edytowano w sumie 1 raz



8 Mar 2014, o 22:34
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Baza "cenzury"
zVirusowany napisał(a):
Zresztą i tak to omijają z dużym powodzeniem nawet 10- latkowie

Ale filtr niema być odpowiedzią na takie zachowania. On ma podmieniać słowa, które czasami, niektórzy gracze piszą z gorącą głową. Po chwili się opamiętują i jest spokój. Jednak jak ktoś kombinuje, żeby ominąć, to nie ma potem tłumaczenia, że to było z rozpędu, bo gołym okiem widać, że z premedytacją i celowo pominięto filtr.


8 Mar 2014, o 22:55
Profil
Post Re: Baza "cenzury"
Heavenmaker napisał(a):
... nie ma potem tłumaczenia, że to było z rozpędu...

:D To teraz wiem jak się tłumaczyć, żeby nie kneblowali .
To tyle w temacie .Chciałem zasygnalizować tylko "problem"
Wiem, ze takie sytuacje jak przedstawiona są marginalne i trzeba mieć pecha,żeby akurat tak się "wbić w filtr", żeby wyszły takie rzeczy. A może ten Wasz "filter" się zdeprawował i sam zaczął z premedytacją wulgaryzować i przeinaczać :twisted: . To może być początek przejęcia gry przez system "zerojedynkowy" :lol:


8 Mar 2014, o 23:15
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 205 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron