Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 Zakaz udziały kolorowych w turniejach 

Czy chcesz aby wprowadzono zakaz udziału kolorowych w turniejach
Zdecydowanie tak 13%  13%  [ 7 ]
Raczej tak 2%  2%  [ 1 ]
Jest to mi obojętne 2%  2%  [ 1 ]
Nie 84%  84%  [ 47 ]
Razem głosów : 56

 Zakaz udziały kolorowych w turniejach 
Autor Wiadomość
Post Re: Zakaz udziały kolorowych w turniejach
Były przypadki, że i na 100% nie trafiali, więc dlaczego nie mieliby Cie nie trafić na 0% :)


30 Mar 2014, o 13:20
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2013, o 14:57
Posty: 38
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Vandergriv
Post Re: Zakaz udziały kolorowych w turniejach
Chodzi o to ze zawsze można paść nawet na bardzo niskich procentach rzędu 1-2. Wszystko zależy od twojego pecha lub szczęścia. Prościej się tego nie da wytłumaczyć.

_________________
Ryc 92lvl --> Ostlor (jeszcze żyje)
Dr 53lvl --> Duneb (off)


30 Mar 2014, o 13:25
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Post Re: Zakaz udziały kolorowych w turniejach
nowy66 napisał(a):
Cytuj:
31% to nie jest 0%.

0 się nie da mieć na inne sfery oprócz uroków więc nie rozumiem o co ci chodzi


Dokładnie! Czyli zawsze jest szansa, że można Cię trafić...

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


30 Mar 2014, o 14:13
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 11:50
Posty: 132
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Nick w grze: xxxxxx
Serwer: Tolnor
Post Re: Zakaz udziały kolorowych w turniejach
Cytuj:
Dokładnie! Czyli zawsze jest szansa, że można Cię trafić...

no tylko ja mowie o tym jak dr trafiał bo mi jako rycowi to może naskoczyć tymi metkami

_________________
Life is change. If you stop changing, you stop living.


30 Mar 2014, o 14:54
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Zakaz udziały kolorowych w turniejach
nowy66 napisał(a):
Jak tu ogarnąć jak taki nubek 3/4 ataki na 31% trafi z metka w dr i to może jest dla ciebie wyćwiczenie w ogarnianiu?



No popatrz, a w turnieju w którym to Piterro wygrał ja również brałem udział i tak mi ten prowadzący ustawił celność, że nie trafiłem 5x na 70% i 4x na 60% - a barba zagryzał mnie na 4pa w zwarcie na 25% (ze starą). W efekcie zagryzł mi MonikęWawa a ryc dalej unikał ataków na 70% - przegraliśmy. Nie spinam się o to, bo wiem, że często przy jakimś moim nadzwyczajnym farcie wygrywam z dużo lepszymi przeciwnikami więc równowaga zostaje zachowana. Ale żeby takie kontrowersje wzbudzał fakt wygrania turnieju przez moderatora który to nijak nic nie może w turniejach namieszać, to jak długo w tą grę gram nie widziałem.

BTW - kiedyś na turnieju byłem w duecie z Sokoliskiem - dziwne, że tak nam ustawiono tą celność, że odpadliśmy w drugiej rundzie.... Słabo w kodzie widać miesza ten nasz Sokół :P

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


30 Mar 2014, o 15:37
Profil ICQ WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lis 2010, o 13:12
Posty: 453
Miejscowość: Podniebyle
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Zakaz udziały kolorowych w turniejach
po 1 to nie jest 1 turniej jaki wygralem, wygrywalem turki np we 3 : ja eld i Ieys - nie bylo spiny, wygrywalem turki bez moda - nikt sie nie przejął tym nawet

a co do %, to nie mow mi ze masz jakiegos ogromnego pecha, ja kiedys 3x na 3 % w 1 turze dostalem, a nie trafilem typa na 99% wiec kto tu ma bonus do celnosci?

_________________
Image


30 Mar 2014, o 16:00
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Zakaz udziały kolorowych w turniejach
Widzisz Piter - już nic na to nie poradzisz, że część graczy w tej grze chciałaby dostawać wszystko za darmo, nie dając nic od samego siebie. Każdy event którego on nie wygrał musiał być ustawiony, każdy turniej w którym on "nie trafiał na 60% a jego trafiono na 30%" musi być ustawionym z góry spiskiem, żeby tylko temu moderatorowi dać te zawrotne 80 platyn. Siedzą tam na górze tęgie głowy z Drygiem na czele i zaraz jak tylko zaczyna się turniej wyszukują w drużynach kogoś z ekipy. Potem mieszają w kodzie, żeby temu super-moderatorowi ustawić jakąś super celność, żeby przypadkiem platyna nie mogła trafić w ręce szarego użytkownika. Oczywiście taka sytuacja ma miejsce codziennie na pięciu serwerach - Drygu zawsze o 20 siada do kodu i grzebie w nim, byleby tylko zrobić tym graczom na złość.

Wiesz autorze dlaczego lepiej w grze radzą sobie "kolorowi" ? Ano dlatego, że coś co ty nazywasz spiskiem to są po prostu umiejętności. Dzięki min. tym umiejętnościom zostali właśnie kolorowymi bo mają obeznanie i ogarnięcie w grze. Niejednokrotnie są to gracze tacy jak ja - z 3 letnim doświadczeniem. Więc porównaj sobie proszę umiejętności moje do postaci która istnieje mniej niż rok a exp wbiła na lempo. Jak myślisz, kto wtedy ma większe szanse na wygraną w pvp ? Kto popełnia więcej (nie twierdzę, że ja nie popełniam) błedów w pvp? Przecież jeden zły atak może zniweczyć cały wysiłek i w efekcie oznaczać przegraną. Dopóki tego nie zrozumiesz, bardzo proszę nie zakładaj więcej takich "smutnych" tematów.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


30 Mar 2014, o 16:15
Profil ICQ WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 11:50
Posty: 132
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Nick w grze: xxxxxx
Serwer: Tolnor
Post Re: Zakaz udziały kolorowych w turniejach
Cytuj:
Wiesz autorze dlaczego lepiej w grze radzą sobie "kolorowi" ? Ano dlatego, że coś co ty nazywasz spiskiem to są po prostu umiejętności. Dzięki min. tym umiejętnościom zostali właśnie kolorowymi bo mają obeznanie i ogarnięcie w grze. Niejednokrotnie są to gracze tacy jak ja - z 3 letnim doświadczeniem. Więc porównaj sobie proszę umiejętności moje do postaci która istnieje mniej niż rok a exp wbiła na lempo. Jak myślisz, kto wtedy ma większe szanse na wygraną w pvp ? Kto popełnia więcej (nie twierdzę, że ja nie popełniam) błedów w pvp? Przecież jeden zły atak może zniweczyć cały wysiłek i w efekcie oznaczać przegraną. Dopóki tego nie zrozumiesz, bardzo proszę nie zakładaj więcej takich "smutnych" tematów.

Po 1 czy ja użyłem słowo spisek nie bardzo
po 2 gram w tą grę dłużej jak ty i posiadam lepiej rozbudowaną poste jak ty mimo bardzo mizernego dropa w porównaniu do moich znajomych .
I chętnie bym się z tobą zmierzył bo ty sugerujesz tym swoim wywodem nie zbyt odnoszącym się do sedna tematu że ja nie ogarniam. to by było na tyle.

_________________
Life is change. If you stop changing, you stop living.


30 Mar 2014, o 18:12
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Sie 2011, o 08:55
Posty: 21
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: AngeluSss
Serwer: Tolnor
Post Re: Zakaz udziały kolorowych w turniejach
Nowy66 - masz lepsza postać bo Ci brat ja wyekspił, a nie Ty sam. Poza tym to czy masz dobra postać? Powiedziałabym ze przeciętna, nie wyróżniającą sie z tłumu, no bo co masz lepszego?
Po drugie to co piszesz, jest chore..jak można pisać " za niby prace " dostają platynę.
Cały temat uważam za niedorzeczny. Taki mądry to może sam zajmij się organizacją gry, eventów, a później zobaczysz jak wiele ludzi będzie do Ciebie miało pretensji.
Ale mysle ze raczej by cie nie chcieli na moda czy Gm. Taka osoba musi byc odpowiedzialna oraz nie powinna popadać w żadną ze skrajnosci, jak Tobie - czesto wypada być osobą narzekająca na wszystko i wszystkich, a odkąd widzę to ciągle stwarzasz problemy. I grasz dłużej od Gromaka czy Pittero? Śmiem wątpić w to... : )

Jak ja kocham jak udzielają sie takie osoby...nic nie wiedza a sie wymądrzają.. : )

Stare dzieje, zamykam a coby ktoś nie zrobił awantury z dawno wygasłego tematu - Nicolay

_________________
AngeluSss
Życie jest jedno, ale możliwości wiele... : )
Łuczniczka - 119 lvl


26 Lut 2015, o 18:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 155 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron