Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 ban na niby multi 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Mar 2013, o 18:47
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post ban na niby multi
Serwer: S2
Nazwa postaci: Caastiel
Czas: 23:00
Opis:
Witam, Dostałem Bana na 7 dni za korzystanie niby z multi konta. Zgłoszenia na support nic nie dają bo linki do potwierdzenia maila zostają przekierowywane na nup chara (czyt. Desssan). Jako, że prowadze firme, ip internetu jak i komputerów mam te same, co potwierdza fakt iż logując się na pocztę na której jest zarejestrowana moja główna postac (Caastiel, email - [ciach]) do zgłoszenia zostaje przekierowany na zgłoszenia od nup Chara ( Desssan, mail- [ciach]), wiec nie mam jak śledzić zgłoszenia pozostawionego przeze mnie. Proszę o ODPOWIEDNIĄ osobę o rozpatrzenie mojej sprawy , a nie Nazgulla na którego dzisiaj złozyłem skargę. Pozdrawiam,
Michał Wołcerz


12 Kwi 2014, o 00:03
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: ban na niby multi
Witaj
Usunąłem maile z treści wpisu - pamiętaj, że to jest login do kont - nie należy tego ujawniać. Co do kary za multikonto. Możesz wyjaśnić proszę jaki związek z Twoją ewentualną niewinnością ma fakt, iż: [...]prowadze firme, ip internetu jak i komputerów mam te same[...] ?


12 Kwi 2014, o 00:18
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: ban na niby multi
Chciałbym nadmienić że właśnie się przyznałeś do multi:
Hurley napisał(a):
Serwer: S2
Nazwa postaci: Caastiel
Czas: 23:00
Opis:
Witam, Dostałem Bana na 7 dni za korzystanie niby z multi konta. Zgłoszenia na support nic nie dają bo linki do potwierdzenia maila zostają przekierowywane na nup chara (czyt. Desssan). Jako, że prowadze firme, ip internetu jak i komputerów mam te same, co potwierdza fakt iż logując się na pocztę na której jest zarejestrowana moja główna postac (Caastiel, email - [ciach]) do zgłoszenia zostaje przekierowany na zgłoszenia od nup Chara ( Desssan, mail- [ciach]), wiec nie mam jak śledzić zgłoszenia pozostawionego przeze mnie. Proszę o ODPOWIEDNIĄ osobę o rozpatrzenie mojej sprawy , a nie Nazgulla na którego dzisiaj złozyłem skargę. Pozdrawiam,
Michał Wołcerz

_________________
Image
Image


12 Kwi 2014, o 00:27
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Mar 2013, o 18:47
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: ban na niby multi
właśnie próbuje wysłać filmik potwierdzający moją wersję, lecz niestety nie znajduje programu do tego typu rozwiązań, zrobiłem filmik na komórce ale nie chce się wysłać na maila, ja tego nie zostawie, więc jak możecie to poczekajcie zaraz jakoś sobie poradze


dobra, filmik mam na kompie. jak zrobić zeby go wysłać w tym temacie, żebyście mogli to zobaczyć?


Wrzuć go na youtube. A posty połączyłem. rzuff

--

ciach link do filmu gdzie widać adresy mail i inne dane wyślij na pw do HeavenMakera... Chyba nie chcesz takich danych pokazywać na ogólnym forum...~Naz

w sumie, wysłane

połączyłem posty... Używaj opcji edytuj jeśli chcesz uniknąć ostrzeżenia, ten post zostawię osobny~Naz

--


filmik wysłany czekam na jak najszybszą odpowiedź
Od tej pory będę używał opcji "edytuj" Dziękuje za pouczenie


Ostrzeżenie. O dwa posty za późno. rzuff.


12 Kwi 2014, o 00:30
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 26 Mar 2013, o 18:47
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: ban na niby multi
to jest [ciach] zenada do [ciach]. Ze nazgula zglosilem na support i dostalem 2h pozniej bana za nic, odwolanie skladane nic nie daje i to pewnie tylko dlatego ze ja to ja. Zenada [ciach], tyle modow a zaden nie moze odpowiedziec? jasne MACIE 4 dni na odpowiedź... no czemu by nie, no przeciez Nazgull powiedzial co mial powiedziec odpowiednim osobom i jest jak jest. Jestescie zenujacy. niech zgadne, zaraz bedzie warn, bo na to odpowiadacie odrazu.


Zgadłeś. ostrzeżenie za wulgi. rzuff


13 Kwi 2014, o 20:35
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: ban na niby multi
Witam
Nie wiem za co dostałeś 2h, ale jeśli w swoim zgłoszeniu prezentowałeś podobny poziom wypowiedzi jak wyżej to mnie to nie dziwi.
Co do samego zgłoszenia to prezentowane przez Ciebie filmy i opisowe uzasadnienia swojej niewinności nic nie wnoszą. Przed banem byłeś obserwowany przez kilka chwil i poza tym, że nasz system wskazał, że jest to logowanie typu multikonto to dodatkowo wynikało tak ze sposobu gry.
Dlatego spędź resztę kary w spokoju i więcej tego nie powtarzaj.


14 Kwi 2014, o 06:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 221 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron