Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Ban na rok 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Lut 2011, o 14:32
Posty: 8
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Ban na rok
Zaatakował mnie COMBAJN i obraziłem go na chacie i dostałem knebla na 10 min. Następnie poszedłem do w/c. Podczas mojego pobytu tam mój bratanek stworzył 2 dodatkowe konta i wyklinał administrację (Nazgulla). Dostałem bana na 1 rok. Uważam, że powinnienem poniesc łagodniejsze konsekfencje. Dołączam zdjęcie z tą paskudną wiązanką (zdjęcie z postaci Nazgulla)

http://img546.imageshack.us/i/bana.jpg//

Link podmieniony ze względu na widniejące nicki innych modów :)


2 Mar 2011, o 00:16
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Ban na rok
*konsekwencje

Musisz pilnować bratanka, a grę wyłączać za czas nieobecności. Administracja nie ma czasu, aby dochodzić do tego, czy mówisz prawdę.
Myślę, że osoba, która nałożyła bana zgodzi się go zdjąć, nałożyć natomiast knebla 24h - jakaś kara jednak musi być.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


2 Mar 2011, o 00:25
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 22 Lut 2011, o 16:55
Posty: 15
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban na rok
hej a masz jakis dowod ze to twoj bratanek bo ludzie niestety bardzo czesto tez klamia w takich sprawach wymyslajac przy tym ze np wlasnie nwm pies mu chodził po klawiaturze :/ albo ze mala siostra zaczela spamic a czy bratanek był by w stanie tak bluznic to ciekawe ile on ma lat ze go takie cos smieszy :/


2 Mar 2011, o 01:07
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 19:40
Posty: 288
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Post Re: Ban na rok
ale widać tam jak na PW wyklinałeś Nazga po wsze czasy :)
nie ładnie tak,ale za takie coś góra 3dni się należały a nie 1rok:)








--------
Pozdrawaiam Morti- 69- łuk:D

_________________
Image

2010-12-23 09:07:11-start gry
2012-04-07 21:25~ koniec gry(ban) :)
20120-06-01 xx:xx-powrót


2 Mar 2011, o 09:12
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Ban na rok
Za jeden incydent tak, może i ban na 3 dni by wystarczył ale jeżeli takich wykroczeń było wiele i się powtarzają to taki gracz jest na obserwacji przez moda GMa i każdorazowy jego wyskok zwiększa jego szanse na bana i myślę ze w tym wypadku ilość złamanych punktów regulaminu i brak jakiejkolwiek poprawy ze strony gracza ma wielki wpływ na wymierzona kare.
Tłumaczenia w stylu
Cytuj:
Następnie poszedłem do w/c. Podczas mojego pobytu tam mój bratanek stworzył 2 dodatkowe konta i wyklinał administrację
są wg mnie śmieszne, dopuszczenie osób trzecich do swojego konta nie zwalnia Cie z odpowiedzialności za to co one zrobiły....

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


2 Mar 2011, o 11:23
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Sie 2010, o 09:08
Posty: 183
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Ban na rok
Moim zdaniem kara słuszna, takie tłumaczenia że bratanek, siostra, brat to furtka dla innych, dostane knebla to sobie poużywam na innej postaci.

_________________
Image


2 Mar 2011, o 13:02
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2010, o 14:26
Posty: 90
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Ban na rok
Byłem świadkiem całej sytuacji i osobiście dałem kneble na dwie postaci z twojego konta. Średnio mnie interesuje czy pisałeś to Ty czy brat stryjka cioci twojego kuzyna od strony matki. Swoją drogą sporo czasu spędziłeś w tym wc skoro jak mówisz twój bratanek zdołał założyć dwie postaci i złapać na nie kneble. Decyzja gm-a była jak najbardziej słuszna i nie widzę podstaw do złagodzenia kary. Gdyby to ode mnie zależało to nie miał byś już konta wcale...

_________________
Normandia Rycerz s2


2 Mar 2011, o 17:00
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 00:21
Posty: 32
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban na rok
Kara była jak najbardziej słuszna.
Do obowiązków gracza jest pilnowanie danych konta a z tym wiąże się
odpowiedzialność za to co na tym koncie się dzieje. A zachowanie osoby (czy osób), które używały tego konta było po prostu skandaliczne. Dawno już nie widziałam, żeby ktoś na czacie ogólnym napisał tyle obelg i wulgaryzmów.
Zwalanie winy na bratanka jest śmieszne, dla mnie jest to po prostu chęć pokazania jakim kozakiem jestem : Nawyzywałem GM-a , oszukałem administracje gry a oni mi dalej pozwalają grać, głupie nooby, patrzcie jaki jestem cwany.
Zresztą, o ile się nie mylę, w polskim prawie jest zapis o odpowiedzialności właściciela, za wszelkie czyny do których został użyty adres IP jego komputera ( jakoś chyba tak to brzmi, ale nie jestem pewna, może jakiś prawnik pomoże to wyjaśnić :)). Więc niestety zostało popełnione wykroczenie przeciwko regulaminowi, za które musisz ponieść konsekwencje

_________________
- Jak Ci na imię?
- Moje imię jest nieistotne - odparła.
- Śliczne imię.


2 Mar 2011, o 17:05
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 6 Sty 2011, o 17:07
Posty: 34
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban na rok
ban na rok? we wszystkich grach jakie grałem ban był najwyżej na miesiąc, a potem odrazu zaczynały się permy O_o nie lepiej odrazu usunąć takie konto? przeciez jak on tam ma okolo 30lvl ( kilka razy go widzialem ) to nie bedzie rok czekał aż mu minie kara.

_________________
s2 Barbarzyńca.


2 Mar 2011, o 18:42
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 19:40
Posty: 288
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Post Re: Ban na rok
trochę przesadziliście z tym ehh:)

_________________
Image

2010-12-23 09:07:11-start gry
2012-04-07 21:25~ koniec gry(ban) :)
20120-06-01 xx:xx-powrót


2 Mar 2011, o 18:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 72 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron