Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 
 Pad serwera? // Flash 9 blokuje serwer, Flash 10 działa 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Lip 2010, o 23:58
Posty: 66
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Pad serwera? // Flash 9 blokuje serwer, Flash 10 działa
Jedno pytanko - przeinstalowalem u siebie co nieco i od wczoraj nie moge sie zalogowac. ekran powitalny sie laduje, forum tez, ekran wyboru postaci tez. Wywala mnie natomiast po wyborze postaci, jak glowna czesc jest wczytana/prawie wczytana (wskaznik dojezdza do konca/prawie konca), juz blyska na moment gorny zasobnik z chatem i reszta, po czym wyskakuje komunikat: blad polaczenia, serwer jest wylaczony, zapraszamy ponownie. czyszczenie pamieci / ciasteczek itd nic nie daje :( czy rzeczywiscie cos jest z S1 czy to u mnie sie nie zgraly komponenty "gienialnych" koncernow?


3 Mar 2011, o 08:09
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2011, o 19:01
Posty: 2181
Podziękowano: 262 razy
Otrzymanych podziękowań: 697 razy
Nick w grze: desacred
Post Re: Pad serwera?
Mi to wygląda na problem z blokadą portu :)
9345 (s1)
9355 (s2)
9365 (s3)

_________________
"Fałszywa skromność to najgorszy rodzaj pychy."

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."


3 Mar 2011, o 09:42
Profil WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Lip 2010, o 23:58
Posty: 66
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Pad serwera?
Czyli? Jezeli to u mnie to czy moglbys przyblizyc temat? Czy to na serwerze jakis babol? probowalem z innych przegladarek, zaktualizowalem flashplayera ( zmiany u mnie dotyczyly m.in wlasnie "downgradu" flasha) ale dalej mam to samo.


3 Mar 2011, o 18:43
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Pad serwera?
Jeżeli to problem z portami - Twój firewall lub antywirek takowe blokuje. Lub administrator sieci, jeżeli grasz np. w pracy. Należy podane porty odblokować, abyś mógł wejść do serwera.

Edit
Należy też udostępniać Flashowi malutki fragment pamięci podręcznej. Prawy klawisz myszy na grę, Ustawienia, ikonka bodajże z folderem.

Błąd nadal występuje?

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


3 Mar 2011, o 18:47
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Lip 2010, o 23:58
Posty: 66
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Pad serwera?
Prawde mowiac antyvira ani zabezpieczen nie ruszalem. Dla flasha bylo udostepnione 10 MB. po reinstalkach nic. ani opera ani firefox. ale poszlo na IE. nie wiem czemu na IE flashplayer utrzymal swoja wysoka wersje, a na w.wym przegladarkach zdowngradowalem go do 9.x. i padlo. Gdyby nie tresc komunikatu (Nie mozna nawiazac... Serwer wylaczony...) nie zawracalbym glowy. Po "upgrejdzie" do 10.x ruszylo. tylko co to ma do nawiazania lacznosci z serwerem? jakby mi wywalilo inny komunikat, to nie zawracalbym gitary tylko cofal zmiany u siebie.

Czyli w wymaganiach systemowych flashplayer 10.x?


3 Mar 2011, o 20:18
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Pad serwera?
Możliwe, że Flash 10 ustawia automatycznie jakieś ustawienia których ty nie ustawiłeś - czyli ręczne ustawienie z Flashem 9 by dało radę. Taka improwizacyjna możliwość, nie znam się na tym. :D

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


3 Mar 2011, o 20:52
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Pad serwera? // Flash 9 blokuje serwer, Flash 10 działa
U siebie miałem identycznie z 9 i nie pomogło żadne bawienie się ustawieniami tylko podmianka na 10 i do tego nie na najnowsza na której klatkowało grę.

_________________
Image
Image


3 Mar 2011, o 22:21
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 16:49
Posty: 50
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Pad serwera? // Flash 9 blokuje serwer, Flash 10 działa
mialem dokladnie to samo, ale pokombinowalem w firewallu i pomoglo.
Moze przydaloby sie nadac wiekszego rozlgosu tej sprawie, nie kazdy moze zauwazyc ten temat, a mysle, ze nie tlyko nas dotknal ten problem.


4 Mar 2011, o 20:46
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Lip 2010, o 23:58
Posty: 66
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Pad serwera? // Flash 9 blokuje serwer, Flash 10 działa
Drabina - jaka przegladarka? Bo u mnie na innym kompie (tzn u rodzicow, linux + opera i stary flash i komp na 1/4 mozliwosci obecnego) chodzi o.k. ale pod win - klopoty. byc moze blad downgradu, ale obie przegladarki ktore sie wykrzaczyly, tj. opera i firefox sa oparte na jednym "silniku" - gecko. moze to tu problem lezy...


5 Mar 2011, o 01:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 201 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron