Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Kwi 2014, o 11:20
Posty: 17
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: PunisherI
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
To ile i jakie mam postacie to moja sprawa.Masz dowody na to że odbył się handel tym kontem? Postać ta nie była nigdzie wystawiana ani na handlu ani na allegro jak to inni robili a ja się opiekuję takową postacią:). Ivonic co do swojej osoby umiała zauważyć że są tam grozby napisane w słowie prawda boli no jak to jest grozba to wiele mówi o tym na jakim poziomie pracują tam ludzie. Ban jakie dostałem na MO jest dany niesprawiedliwie i to nie trzeba być modem gm czy adminem aby to oceniać. Piszę to tutaj bo gdybym coś takiego napisał znowu byście mnie osadzili o to że podważam decyzje gm czy moda a nawet admina. Sprawa jest jasna gdyby znała ivonic regulamin nie było by tego wszystkiego


6 Maj 2014, o 15:15

Podziękowali: CASSIUSZ (6 Maj 2014, o 16:09)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Kwi 2014, o 11:20
Posty: 17
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: PunisherI
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
A i jeszcze taka myśl co napisał rzuf czy na tym ssie napisałem że się spotkamy w realu? Wiec proszę nie oceniać że to miało by się odbyć w realu pisałem do Niej w grze więc świadczy to o tym że miałem jej deda sprawić a nie grożby do życia realnego nic takiego nie napisałem. Ban jest dany za domysły jakie są z strony Admina i reszty


6 Maj 2014, o 15:33
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Cze 2012, o 18:37
Posty: 6
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Glebula
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
Administracja, moze wam ktos bedzie konta usuwał w które wkładacie czas mozliwe ze i pieniadze i kawałek zycia , co wy na to zeby wam pousuwac postaci 139 lve-lowe ? To ze gracz był "nie miły" dla administracji to nie znaczy ze macie usuwac mu konta ? A takie pytanie gdyby do zwykłego gracza tak by ktos napisał to tez drugiej osobie byscie konto usuwali ? Jesli ktos nie umie przyjac krytyki i zdania innych to na co sie pakuje na stanowisko takie jak Moderator/Administrator ?

Pozdro

A i jeszcze jedno skoro większosc ludzi jest niezadowolona a administracji to moze oni powinni wybierac administracje swojego serwera a nie gromada 20 ludzi -.-

Scaliłem, masz opcje edytuj~ Dragonn

_________________
JaRudy ryc 100
Malpax mo 61


6 Maj 2014, o 15:43
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 7 Wrz 2011, o 23:08
Posty: 10
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
Witam szanownych graczy :!: chcialbym wtracic swoje 3 grosze tylko dlatego ze nudzi mi sie :lol:

lukasz zajmij sie swoja postacia a jak nie masz dostepu do innych postaci to zamilcz poniewaz top 3 gildie s1 wiedza jak to odbywa sie expienie postaci znajomym ale nie o tym chcialem

prosilbym ekipe o wyczerpujaca wypowiedz ^^ bo tutaj zostalo zapewne usuniete konto w nerwach^^ wiadomo przez kogo tylko pytanie za co? mamy regulamin i kazdy umie czytac a wiec pytam sie jak do tego doszlo, jesli byla obraza niech bedzie ban( nie wiem na ile dni) z 2 strony jesli byly grozby do skierowanej osoby to chyba jest ban na 30 dni a wiec reasumujac, jak doszlo do zsumowania kar bo chyba tak to wyglada, skoro powinien dostac 30 dniowego i bylby koniec tematy


6 Maj 2014, o 15:57
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Kwi 2014, o 11:20
Posty: 17
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: PunisherI
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
Dodam że piena był częściej karany i pisał takie teksty że jachu ma petardy ogladać na cmentarzu to jest dopiero obrazliwe tym bardziej ze tez nie ma rodziców ale Wy tylko swoje dobra widzicie


6 Maj 2014, o 16:03
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 18:36
Posty: 21
Miejscowość: krakow
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Kingmario
Serwer: Tolnor
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
http://screenshooter.net/1923269/dihcrsq

_________________
postac w grze Sarevokk druid na larkas
post SAREVOKK dr 140


6 Maj 2014, o 16:15
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 18:41
Posty: 109
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
Demolka każdy wie,że to nie Ty pierwszy grałeś tym barbarianem. Niech logi pokażą tej postaci i wyjdzie szydło z worka. Narzekasz na regulamin, a sam kombinujesz jak go obejść na wszystkie sposoby.

_________________
Druid/Barbarian
Są epiki, jest zabawa.


6 Maj 2014, o 16:48
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Kwi 2014, o 11:20
Posty: 17
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: PunisherI
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
Koleś zazdrość Cie wzięła? Jakoś nigdy nikt tego nie sprawdzał a to co Ty piszesz jest oczernianiem mnie. Za to też są kary


6 Maj 2014, o 16:51
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 15 Lut 2011, o 18:41
Posty: 109
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
Jaka zazdrość? Kpisz sobie ze mnie? A właśnie powinni to sprawdzić, według mnie jest za mało kontroli. Na twoim przykładzie właśnie dobrze to widać.

_________________
Druid/Barbarian
Są epiki, jest zabawa.


6 Maj 2014, o 17:22
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Kwi 2014, o 11:20
Posty: 17
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: PunisherI
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
To że ludzi mi ufają dając dostęp do konto to nic złego:) Prosiłem o wypowiedzi ludzi co mają coś do napisania a Ty nie masz nic:)


6 Maj 2014, o 17:29
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 122 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron