Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Błąd w prologu 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2013, o 16:56
Posty: 24
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Roslinaixco
Post Błąd w prologu
Serwer: S2
Nazwa postaci: -
Czas: Zawsze
Opis:
Witam.

Doszły mnie słuchu o małym, nie małym błędzie, który powoduje iż nasz prolog staje się nie do przejścia. Nie do końca wiem czy to prawda, i nie mam za bardzo jak tego sprawdzić, ale skoro uniemożliwia zrobienie prologu, myślę że dobrze robię zgłaszając to.

Przechodząc do sedna, chodzi mi o moment, w którym walczymy z ogrem. Rzecz jasna w prologu. Doszły mnie słuchy, że gdy jest się magiem ognia lub voodoo, czasami naszej postaci pomocniczej (Ta z większym lvl'em od nas, żeby zobaczyć co potrafi w dalszej części gry) brakuje many, i dedamy. Po dedzie przenosi nas tu : http://scr.hu/0i4/jt7z7
Nie możemy się cofnąć i dokończyć questa.

Możliwe że rzadko się to dzieje, przy niefarcie czy czymś podobnym, ale jak widać jednak się to dzieje. Błąd do naprawy.

Pozdrawiam.

_________________
Pozdrawiam cieplutko.


7 Cze 2014, o 22:49
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Błąd w prologu
Doszły mnie słuchy, że błąd już został zgłoszony i poprawiony a poza tym zgłaszanie czegoś co się usłyszało gdzieś od kogoś kto znów słyszał od kogoś innego nam nie pomaga bo głuchy telefon nie przekazuje dokładnych informacji... Niemniej jednak dziękuję za zainteresowanie.

_________________
Image
Image


8 Cze 2014, o 00:51
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: Błąd w prologu
Tak, poprawione.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


8 Cze 2014, o 11:08
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 301 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron