Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
 Nowy lotny NPC/skup rarów 

Czy chciałbyś mieć mozliwosc skorzystania z owego NPC
Tak, chciałbym. 62%  62%  [ 13 ]
Nie , wole stare metody pozbywania się rarów 38%  38%  [ 8 ]
Razem głosów : 21

 Nowy lotny NPC/skup rarów 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Nowy lotny NPC/skup rarów
Witam

Jako,że na rynku w chwili obecnej jest multum rarów których trudno się pozbyć nie sellając za grosze, bądź topiąc i sprzedając w postaci esy pomyślałem o NPC ,który skupowałby od nas owe rary.

Może mało sprostowanie :
Lotny NPC pojawiałby się możliwie rzadko , tj raz/dwa razy w tygodniu w okolicach kemenak/garnizonu dmorther/Alair karczmy.

Forma wymiany zależy od nas. MOżemy wymienić rar na;
- Exp dla psycho
-exp dla nas + 60% wartości rara ( więcej niż w sklepie)
- losowy item ( klucze na loda, mapki na modle , klucze do labo, perły, kamienie na htage/dusze)
- prestiż + honor
-esencja ( 20% wiecej jak w sklepie)

Pomysł ten popieram tym,iż wielu graczy magazynuje w dopo róznorakie rary z wież, misiów, htag które nic prócz zapchajdepo nie robią.
Lekka arternatywa dla reszty graczy którzy nie chcą topić rara i czekać az ktos zakupi esencje , bądź rar za mała kwote.

Wartości wymian,ilośc czego itd zależne byłoby od rangi rara oraz wartości.

Może któs ma własny pomysł jakby to urozmaicić?

dodaję ankiete.

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


23 Cze 2014, o 12:48

Podziękowali: RycerzKróla (9 Lip 2014, o 12:25)
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 12:23
Posty: 157
Miejscowość: Pobiedziska (Wielkopolska)
Podziękowano: 53 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: CordingMilq
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy lotny NPC/skup rarów
Wedlug mnie jak sie ma niepotrzebne rary to latwo je selnąc ale zawsze jest to mile uroizmacenie do gry

_________________
s4->s7->s.Ostlor


LowcaZguby s4
lev-51 łuk
s4/s7 Jeże FOREVER


CordingMilq s7
Lev-51 luk =on
Turek miejsce... 4 :P


23 Cze 2014, o 13:11
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy lotny NPC/skup rarów
@Lowcazguby a skąd, sprzedać rary z wieży/smoka/inne śmieciowate to udręka. Sama miałam na sprzedaż Aqariusy, Virthil, Pysk, to przez 3 tyg. nikt się po to nie zgłaszał, trzeba było robić z nich esencje. W tych czasach w cenie są takie rzeczy jak Diabolo, czy nowe sety dla hlvl.

Nie mniej jednak, pomysł sam w sobie dobry, to z pewnością ułatwiłoby wreszcie jakąkolwiek sprzedaż, a i pewnie wyszłoby na plus. Chociaż, gdyby sprzedać tak taki Karapaks, i dostać za niego mapke na modliszke..

Edit: umknęło mi jedno zdanie, że forma wymiany jest wybierana przez nas. Raczej widziałabym to w formie losowości, bo taka wymiana już sama w sobie jest wartościowa :)


23 Cze 2014, o 13:14
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy lotny NPC/skup rarów
Lowcazguby napisał(a):
Wedlug mnie jak sie ma niepotrzebne rary to latwo je selnąc ale zawsze jest to mile uroizmacenie do gry


Łatwo sellać nie potrzebne rary?:D przez miesiac wystawiałem htagan, skiilfy i aquariusy dla fiz. htagan i aquariusy poszły za pół darmo (troszke więcej jak esa z nich) a ze skiilfami sb odpusciłem i oddałem za darmo znajomej ;d ale niech ma:D

Na misia i wieze lkatam hurtem , rary zapychaja depo a nikt nma handlowym sie o nie, nie odzywa wgl ;p esy tylko 20 sztuk za nie wiec czasem lepiej mieć własny pomysł aby jakoś wyjśc z dropów na +

Arielko troche nie zrozumiałas wymiany:P generalnie jeśli piszesz ze miałabyś dostac mapke za karapaks to dadam ze nie dosłownie tak ma to wyglądac, wymiana ma być opłacalna , więc dlatego pisałem w liczbie mnogiej , tj( mapki na modle ) :P przykładowo za karapaks byś dostała 3 x mapka na modle i 2 x czarna perła i klucz do labo.
Nagroda zależna od rangi :P

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


23 Cze 2014, o 13:21
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy lotny NPC/skup rarów
A ja sprzedałem (mniej więcej w ciągu ostatniego miesiąca) z 70 tężców, 50 khalamów, kilkanaście anabolików, bartaurów, karlderów, po kilka kilka razy lysmary, jeroszki, ostolbiny, siduny, brunle, drop z duszków, sety na low lvl i wszystko inne co mi wpadło w ręce bez większego problemu. Jak się ustali atrakcyjną cenę to sprzęt schodzi, ostatnio jednego dnia sprzedałem 8 tężców, 2 khalamy, 2 anaboliki, karldera i lysmary. Nie wiem jak można narzekać na trudności w sprzedawaniu śmieciowych rarów chociażby z wieży, na s3 idzie non stop, wręcz brakuje takich rarów na rynku, bo ceny skaczą i to mocno w górę :)

Reasumując nie sądzę, żeby taki NPC był potrzebny. Sprzedawałem rary w sklepie, sprzedawałem ludziom, zawsze pozostaje możliwość topienia. Jak kilkadziesiąt tasaków, tężców i khalamów puściłem do sklepu to było git, zawsze jest hajs :)

Edit: a to co mam pisać? Czyjąś opinię opartą na czyichś doświadczeniach? Ja nie narzekam, nie narzekałem, nie miałem problemu ze sprzedawaniem rarów. Topiłem ich setki też mi to nie przeszkadzało, w tym również sporo skinów z aquy czy rarów spod lodu. Proponujesz zrobić coś, co pozwoli zarobić więcej niż teraz, bo potrzeba dodatkowych korzyści, żeby pozbywać się rarów w korzystny sposób, w korzystnych cenach - ale korzyść jest względna. Mnie satysfakcjonuje 2kk za htagan, a Ciebie powiedzmy 5kk. Tylko czy to jest powód, żeby NPC płacił więcej od graczy? Gracze sami ustalają ceny, kształtują rynek, a to, że akurat Tobie te ceny nie odpowiadają i masz problem według mnie nie oznacza, że trzeba coś zmieniać. Problem w ilości rarów już był przerabiany, dwukrotne obniżenie szansy na drop moim zdaniem nic nie zmieniło jeśli chodzi o kształtowanie cen. Może potrzeba innego rozwiązania, ale ta propozycja po prostu mi się nie podoba.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


Ostatnio edytowany przez Szymdaro 24 Cze 2014, o 19:58, edytowano w sumie 2 razy



23 Cze 2014, o 20:09

Podziękowali: rzuff (23 Cze 2014, o 20:46)
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy lotny NPC/skup rarów
Szymdaro napisał(a):
A ja sprzedałem z 70 tężców, 50 khalamów, kilkanaście anabolików, bartaurów, karlderów, po kilka kilka razy lysmary, jeroszki, ostolbiny, siduny, brunle, drop z duszków, sety na low lvl i wszystko inne co mi wpadło w ręce bez większego problemu. Jak się ustali atrakcyjną cenę to sprzęt schodzi, ostatnio jednego dnia sprzedałem 8 tężców, 2 khalamy, 2 anaboliki, karldera i lysmary. Nie wiem jak można narzekać na trudności w sprzedawaniu śmieciowych rarów chociażby z wieży, na s3 idzie non stop, wręcz brakuje takich rarów na rynku, bo ceny skaczą i to mocno w górę :)

Reasumując nie sądzę, żeby taki NPC był potrzebny. Sprzedawałem rary w sklepie, sprzedawałem ludziom, zawsze pozostaje możliwość topienia. Jak kilkadziesiąt tasaków, tężców i khalamów puściłem do sklepu to było git, zawsze jest hajs :)


Zdaje mi się ze troche nie zrozumiałeś
Miałem na myśli alternatywe dla smieciowych rarów aby nie leciały do sklepu badz na ese..

I twoja opinia jest oparta na egoistycznym spojrzeniu, sprzedajesz rar za atrakcyjną cene.. jaką ?pół darmo??? owy npc ma wprowadzić korzyśc dla nas, która bedzie dorównywała wartości rara nie tracąc na tym nie potrzebnie pare K golda robiąc ciągłe upusty by tylko rara się pozbyć...,

piszesz o rarach z wież i typowych nup bosków , a co z rarami z htagi i new? nie sprzedałbyś ich w takiej ilości jak te twoje khalamy tezce itd etc...

Graczy 95+ jest na tyle że kazdy juz pare lvl przed zakupił sobie rary z htagi.. teraz każdy je ma i nikt ich nie chce skupowac, a nie kazdy chce topic na ese..

Prosze nie patrzeć tylko przez pryzmat własnej osoby popierając swoją opinię takimi argumentami jak: mi sie udało , ja sprzedaje...
wielu graczy chodzi na htagi /new a z rarami prócz marysiek i skoganów nie mają co robić bo nikt ich nie chce a ty mi tu z wieża...proszę cie..

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


23 Cze 2014, o 23:08
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sie 2013, o 09:01
Posty: 544
Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 626 razy
Otrzymanych podziękowań: 451 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowy lotny NPC/skup rarów
Mnie sama idea alternatywnego wykorzystania śmieciowych rarów się podoba, ale nie w takiej formie - to musiałoby być coś oryginalnego i nie nadużywanego, a Twoja propozycja jest zbyt atrakcyjna i, jak dla mnie, nudnawa. Taki NPC fajny pomysł, ale to żadna poprawa obecnej sytuacji - jak pisałem, miałoby to sens, gdyby przypisano mu jakąś niepowtarzalną rolę, a nie uczyniono farmą dla psycho.

_________________
Spoiler:


23 Cze 2014, o 23:17
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 369 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron