Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
 Maiarot 

Jestem na:
TAK 66%  66%  [ 95 ]
NIE 34%  34%  [ 49 ]
Razem głosów : 144

 Maiarot 
Autor Wiadomość
Znawca Forum

Rejestracja: 27 Kwi 2013, o 20:53
Posty: 31
Podziękowano: 54 razy
Otrzymanych podziękowań: 62 razy
Nick w grze: Hebrot
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maiarot
Antonov napisał(a):
Tak jak powiedzial Dragonn nie ma sensu dodawać resow.

tak jak Qxc napisal wzmocnienie musi byc bo to jest głupie aby naszyjnik nie rar na 15lvl miał te same staty a nawet większe

_________________
Druit 114 :P
Epika i tak nie zdropie


21 Cze 2014, o 14:57
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 17 Maj 2014, o 11:04
Posty: 61
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Qxc
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maiarot
poza tym definicja rara
przedmiot o statystykach większych niż normalne przedmioty

edit
a dokładnie:
Rar - Nazwa określająca rzadki przedmiot, którego statystyki przekraczają granice zwykłych przedmiotów.


21 Cze 2014, o 15:35
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 12:23
Posty: 157
Miejscowość: Pobiedziska (Wielkopolska)
Podziękowano: 53 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: CordingMilq
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maiarot
Tera kozaki w pvp do 19lvl gadają że chcą kolejne resy turek każdy chce a Questów nie ma komu robic zdecydowanie nie

_________________
s4->s7->s.Ostlor


LowcaZguby s4
lev-51 łuk
s4/s7 Jeże FOREVER


CordingMilq s7
Lev-51 luk =on
Turek miejsce... 4 :P


23 Cze 2014, o 21:13
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2014, o 17:56
Posty: 408
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maiarot
Zostawcie ten Maiarot, na s4 nupy 40+ lubią w nim chodzić.
Przykład napisał post nad moim :)

_________________
Loth 100 Druid

Setka wbita: 2016-9-9 22:23


24 Cze 2014, o 07:41

Podziękowali: Lowcazguby (13 Sty 2016, o 20:12)
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maiarot
Witam
Pomysł jak pomysł, natomiast nie ma potrzeby wprowadzania tego w życie.
Maiarot to jeden z pierwszych rarów, używany lub nie przez stosunkowo krótki okres. Ja w sumie na żadnej postaci go nie miałem i żyję :D
Za brakiem podstaw do zmian przemawia ponadto sytuacja na handlu. Jest to najdroższy rar z Herszta i taką cenę ustalili sami gracze między sobą - wynika z tego, że ogół ocenia rarek wysoko. Był czas, że derengil (najbardziej uniwersalny rar z Herszta) był w porównywalnej cenie. Teraz (nawet pomimo wzrostu liczby esek), Maiarot jest najdroższym rarem za który kupisz dwa pozostałe i Ci jeszcze kasy zostanie. Więc z boku patrząc chyba pozostałe dwa rary odstają i wymagają korekty (o co w żaden sposób nie wnioskuję).

pozdrawiam
Lisario


24 Cze 2014, o 09:38

Podziękowali: Nicolay (24 Cze 2014, o 09:53)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 17 Maj 2014, o 11:04
Posty: 61
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Qxc
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maiarot
Po pierwsze: teraz wszystkie rary z których są 4 esencje maja taką samą cene
Po drugie: sam przyznałeś, że nie używałeś, a gdyby był lepszy to pewnie trzymałbyś go nawet do 30 lvl


24 Cze 2014, o 14:19
Profil
Znawca Forum

Rejestracja: 27 Kwi 2013, o 20:53
Posty: 31
Podziękowano: 54 razy
Otrzymanych podziękowań: 62 razy
Nick w grze: Hebrot
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maiarot
lisarioIII napisał(a):
Witam
Pomysł jak pomysł, natomiast nie ma potrzeby wprowadzania tego w życie.
Maiarot to jeden z pierwszych rarów, używany lub nie przez stosunkowo krótki okres. Ja w sumie na żadnej postaci go nie miałem i żyję :D
Za brakiem podstaw do zmian przemawia ponadto sytuacja na handlu. Jest to najdroższy rar z Herszta i taką cenę ustalili sami gracze między sobą - wynika z tego, że ogół ocenia rarek wysoko. Był czas, że derengil (najbardziej uniwersalny rar z Herszta) był w porównywalnej cenie. Teraz (nawet pomimo wzrostu liczby esek), Maiarot jest najdroższym rarem za który kupisz dwa pozostałe i Ci jeszcze kasy zostanie. Więc z boku patrząc chyba pozostałe dwa rary odstają i wymagają korekty (o co w żaden sposób nie wnioskuję).

pozdrawiam
Lisario

hmm ale jak jest naszyjnik o podobnym lvl u kowala z podobnymi statami i zdecydowanie nizszej cenie to jest cos nie tak i dlatego proponowane jest wzmocnienie na jego korzysc

_________________
Druit 114 :P
Epika i tak nie zdropie


24 Cze 2014, o 15:11

Podziękowali: Spasiony Rycerz (16 Gru 2016, o 11:43)
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maiarot
Hej
Qxc napisał(a):
Po pierwsze: teraz wszystkie rary z których są 4 esencje maja taką samą cene
Po drugie: sam przyznałeś, że nie używałeś, a gdyby był lepszy to pewnie trzymałbyś go nawet do 30 lvl


Po 1 - No właśnie w tym sęk, że tak nie jest, co wyraźnie napisałem - tego jakoś nie zauważyłeś a w drugim punkcie powołujesz się na to co sam przyznałem. Trochę konsekwencji :)
Musisz mieć niepełną orientację w cenach tych przedmiotów, że tak twierdzisz. Wzrost esek niewiele zmienił, dlaczego? Może np dlatego, że te rary dropią nowi gracze i sellają po 30k i tak zadowoleni że taaaka kasa im wpadła? Natomiast maiarot to przedmiot pożadania low leveli i od zawsze trzyma cenę.
Po 2 - To, że nie miałem chyba na żadnej postaci było częścią mojej opinii o tym rarze.
I miałem na myśli nie to że jest słaby, tylko że jest to POCZĄTKOWY rar na KRÓTKI OKRES, którego można używać lub nie.

Hebrot napisał(a):
hmm ale jak jest naszyjnik o podobnym lvl u kowala z podobnymi statami i zdecydowanie nizszej cenie to jest cos nie tak i dlatego proponowane jest wzmocnienie na jego korzysc

No właśnie, że nie. Nie ma niższej ceny niż 0 a tyle kosztuje WYDROPIONY rar :D .
A jeżeli ktoś chce kupić to powinien zrobić tak jak sugerujesz: porównać możliwe opcje: Maiarot. Hadras, kowal i jeszcze naszyjnik od grabarza i koszty ich uzyskania, żeby podjąć decyzję. Masz lepszy Twoim zdaniem naszyjnik u Kowala i tańszy? To kupuj a jak Ci poleci Maiarot sprzedaj komuś, kto go chce kupić za te 100k i tyle.
Tyle ode mnie, to moja ostatnia wypowiedź w tym temacie, ponieważ zaczyna się już dublowanie argumentów i bicie piany. Tym bardziej, że niedawno był podobny temat o Hardasie i Iburze.
pozdrawiam
Lisario


25 Cze 2014, o 11:16
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 17 Maj 2014, o 11:04
Posty: 61
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Qxc
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maiarot
lisarioIII napisał(a):
Wzrost esek niewiele zmienił, dlaczego? Może np dlatego, że te rary dropią nowi gracze i sellają po 30k i tak zadowoleni że taaaka kasa im wpadła?

to że nowi gracze nie znają sie na cenie nie zmienia faktu, że "starsi" sprzedają za wiecej, dużo wiecej


25 Cze 2014, o 15:03
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2012, o 13:05
Posty: 127
Podziękowano: 212 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Maiarot
Przydaloby sie jakby do Maiarota dodali po 10 odp na urok/ogien/zimno/energia i wszystko by gralo i buczalo.

_________________
You can't kill me cause I was born dead
Mag Ognia - 116LvL


25 Cze 2014, o 15:09

Podziękowali: Kij (13 Lip 2014, o 01:29)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 381 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron