Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 Teleport z 1 plate do trentis 

Scroll Teleportcji
Ankieta zakończyła się 1 Lip 2014, o 15:57
Jestem za 50%  50%  [ 4 ]
Jestem przeciw 50%  50%  [ 4 ]
Razem głosów : 8

 Teleport z 1 plate do trentis 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 3 Cze 2014, o 16:33
Posty: 29
Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Nieznajomy
Odpowiedz z cytatem
Post Teleport z 1 plate do trentis
Witam! Po upie doszedł Scroll Teleportacji. Troszke lipnie jest że teleportuje nas tylko do trentis :/ Może po kupieniu Scrolla wyświetlała by się mini mapka Taernu i wybierało sie miejsce do którego chcemy się przeteleportować(do środka insty nie wchodzi w gre).Np. do zielonej komnaty, a to by się bardzo przydało dla osób które robią zlec na kase, nie mając gildi.

_________________
OUT S1


Ostatnio edytowany przez EMaGIEiKA, 30 Cze 2014, o 17:10, edytowano w sumie 1 raz



30 Cze 2014, o 15:57
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Teleport z 1 plate do trentis
I zróbmy teleport w każdy zakątek Taerna. Bez przesady. Do przenoszenia służą zwoje wraz ze Świątynią. Scroll jest tylko skromną alternatywą.
Część z teleportacją do zielonej komnaty mnie rozbroiła. Bezsens w największej postaci.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


30 Cze 2014, o 16:18
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Teleport z 1 plate do trentis
Dragonn napisał(a):
Bezsens w największej postaci.

To nie bezsens, to całkowite pójście na łatwiznę.


Wieża teleportacji, jak nie to Przewodnik, żadne dodatkowe ułatwienia nie są konieczne.



Edit:
Tak, zaakceptowałem, co najmniej 11 razy :D

search.php?keywords=super+fajny&terms=any&author=rzuff&fid%5B%5D=120&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj

Swego czasu był aktywny temat w zamkniętej strefie(może znowu będzie?) gdzie wrzucałem propozycje znalezione na Forum, które warte były wprowadzenia.

W wersji 1.16 weszło tego najwięcej, jest nawet osobna kategoria:
Spoiler:


I nie mówię, że bez tego by nie weszło, ale była to na pewno jakaś cegiełka ;)

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


30 Cze 2014, o 16:22
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 16 Lis 2012, o 17:42
Posty: 89
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Teleport z 1 plate do trentis
rzuff napisał(a):
Dragonn napisał(a):
Bezsens w największej postaci.

To nie bezsens, to całkowite pójście na łatwiznę.


Wieża teleportacji, jak nie to Przewodnik, żadne dodatkowe ułatwienia nie są konieczne.


Troszke modyfikacji-miejsca do ktorych byloby mozna sie przenosic i jestem za ,zielona akurat odpada.
Mozemy stworzyc dosc rozbudowa linie,ktora teleportu gildiowego nigdy nie przebije-4krotnie/8krotnie wieksza cena,ale napewno pomoze:)

a tak poza tematem rzuff zaakceptowales kiedys jakas propozycje?bo zawsze na nie jestes.


30 Cze 2014, o 16:25
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Teleport z 1 plate do trentis
Mnie wgl ciekawi sens wprowadzania tych teleportów (dodam ,że jak zwykle plata wchodzi w koszta)..

Mamy przewodnika który nie dość ze za groszowe sprawy teleportuje nas gdzie chcemy to na dodatek jest lokacja której nie ma w Gildyjnym tp ,tj. Beirn .

Watpie czy wprowadzone zwoje są wgl w biernym użyciu..

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


30 Cze 2014, o 16:30
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 16 Lis 2012, o 17:42
Posty: 89
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Teleport z 1 plate do trentis
ArGes napisał(a):
Mnie wgl ciekawi sens wprowadzania tych teleportów (dodam ,że jak zwykle plata wchodzi w koszta)..

Mamy przewodnika który nie dość ze za groszowe sprawy teleportuje nas gdzie chcemy to na dodatek jest lokacja której nie ma w Gildyjnym tp ,tj. Beirn .

Watpie czy wprowadzone zwoje są wgl w biernym użyciu..


Jestem w gildii,ktora teleport ma na 5poziomie i uzywam tych nowych zwojow:)


30 Cze 2014, o 16:35
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Gru 2013, o 16:40
Posty: 161
Podziękowano: 232 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Elfnocy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Teleport z 1 plate do trentis
Świątynia straciła by sens a gracze by już wogule nie chodzili bo I poco ryzukować deda na czerwonym a 1pl to jak za free

_________________
"Nic nie jest bardziej niebezpieczne niż wróg,który nie ma nic do stracenia"
Dziedzictwo
"hy hy nowa krainka do nowych questów"-Togerd
"osobiście jestem przeciwko HH, ludzie wtedy zachowują się jak zwierzęta"-Seba11pl


4 Lip 2014, o 17:30
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2012, o 19:14
Posty: 271
Miejscowość: Gromakowice
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PLpenguin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Teleport z 1 plate do trentis
Elfnocy napisał(a):
Świątynia straciła by sens a gracze by już wogule nie chodzili bo I poco ryzukować deda na czerwonym a 1pl to jak za free


chociaz przelicznik ceny scrolla do zwoji jest 1:5 czyli za 1 platyne moge kupic albo 1 scrolla albo 5 zwoji. nawet jezeli zalozmy mamy daleko konwo i tepamy sie 1 zwojem do G a 2 do miejsca to jest na + dla zwoji gildiowych bo to sa 2 tepy +1 zostal zwoj. gorzej jakby uzwglednic ladowanie takiej swiatyni ale o ile pamiec mnie nie myli podczas tego zabiegu dostaje sie "darmowe" zwoje w prezencie ktory kazdy moze odebrac (odpowiednia ilosc przypisana przez strategow do rangi). w moim przypadku kazde takie ladowanie swiatyni to 5 darmowych zwoji, czyli 2 scrolle. moze to wydatek duzy nie jest ale jak trzeba kupic plate to trzeba min. 10platyny co przeklada sie na 160k (chociaz na tym moim 54lvlu jeszcze 1lvl i zlecka na kase bede mogl robic wiec i to nie bedzie problem). mimo wszystko powinien byc podzial z bonusow posiadajacych gildie i tych co gildii nie maja. zauwazcie ze kiedys bylo widac roznice a teraz? Klatki zastepuja pety za imperialki lub AquaPety, za teleport scrolle, jeszcze brakuje by mozna bylo kupywac buffki za kase (widzialem kiedys taki pomysl) a takze depozytu na kazdej lokacji bo to daleko a jedynie ci co maja depo w G moga miec latwiej wiec czemu by w alairze nie zrobic depa wkoncu tam tez byl taki pomysl.
DLA NIEKUMATYCH:
jestem osobiscie na nie z tym pomyslem


5 Lip 2014, o 01:37
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 371 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron