Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Drogowskaz 

Jakie jest Twoje stanowisko?
Jestem na tak 64%  64%  [ 9 ]
Jestem na nie 36%  36%  [ 5 ]
Razem głosów : 14

 Drogowskaz 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2014, o 07:40
Posty: 113
Miejscowość: Nakło n. Notecią
Podziękowano: 62 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: NinjaRider
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Drogowskaz
Pomysł fajny dla nowicjuszy lub troche starszych graczy było by to dobre, bo nikt z graczy który nie wchodził 0,6 roku nie wie gdzie jest sana wilczy lub chatka generała na tej nowej mapce las koldów.

_________________
Image


11 Lip 2014, o 18:44

Podziękowali: Elfnocy (11 Lip 2014, o 21:10)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Maj 2013, o 09:57
Posty: 33
Podziękowano: 83 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: XtrunksX
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Drogowskaz
Napewno poprawiło by to trochę klimat gry . Mi się podoba .


12 Lip 2014, o 11:26
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2010, o 10:13
Posty: 323
Podziękowano: 50 razy
Otrzymanych podziękowań: 115 razy
Nick w grze: Doneu
Odpowiedz z cytatem
Post 
Pomysł dobry i ja widzę to jako dobrze widocznie słupki na mapkach po których kliknięciu wyświetla się tabliczka z kierunkiem i krótką adnotacjá. Coś na wzór tej mapki, która pojawia się w instacji ropuchy podczas robienia tam questa.


12 Lip 2014, o 11:36
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Drogowskaz
Ja dodałbym jeszcze znaki ograniczenia prędkości , ew. tabliczki z " teren prywatny , wstęp wzbroniony " lub tabliczki typu " uwaga dzikie zwierzęta " , i przy okazji jak już to wprowadzą to dodałbym jakiś quest i pomalował rozstaje ... Po co zajmować się ważniejszymi rzeczami , można przecież zrobić coś co się kompletnie nie przyda ...

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


12 Lip 2014, o 11:38
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2010, o 10:13
Posty: 323
Podziękowano: 50 razy
Otrzymanych podziękowań: 115 razy
Nick w grze: Doneu
Odpowiedz z cytatem
Post Odp: Drogowskaz
Qmacz napisał(a):
Ja dodałbym jeszcze znaki ograniczenia prędkości , ew. tabliczki z " teren prywatny , wstęp wzbroniony " lub tabliczki typu " uwaga dzikie zwierzęta " , i przy okazji jak już to wprowadzą to dodałbym jakiś quest i pomalował rozstaje ... Po co zajmować się ważniejszymi rzeczami , można przecież zrobić coś co się kompletnie nie przyda ...

No napewno się nie przyda, a wiadomości typu:
"Gdzie jest las kolduw???"
"Pomorzcie znalezc wioske druiduw"
są pisane z nudów przez newbie, którzy tak naprawdę z paczką pop-cornu siedzą przed monitorem i robią z ludzi komedię.


12 Lip 2014, o 11:49
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Drogowskaz
To są dzieci w wieku 10-12 lat , którzy nie potrafią poprawnie pisać a co dopiero znaleźć informację ... Nie dla takich osób jest gra przeznaczona ... Są ważniejsze rzeczy do zrobienia , a nie zajmowanie się jakimiś bezsensownymi pomysłami ...
Image

A jeżeli tak bardzo już Wam zalezy zeby pozbyć sie tych osob od lasu " kolduw " i wioski " druiduw " , to czy nie lepszym rozwiazaniem byłoby otrzymanie od kapitana na statku , lub w porcie mapki całej gry ? Coś w tym stylu , tylko , że aktualna ..
Image

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


12 Lip 2014, o 11:57
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lut 2012, o 12:04
Posty: 1452
Podziękowano: 112 razy
Otrzymanych podziękowań: 357 razy
Nick w grze: Zojah
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Drogowskaz
Taern się rozrasta i będzie rozrastać, już teraz przy okazji nowej mapy (lasu koldów) myśleliśmy w wprowadzeniu jakichś znaków - drogowskazów, ale póki co zostawiliśmy jeszcze bez zmian. Las to las, las ma to do siebie, że człowiek może się w nim zgubić;)

Ale pomysł jest w porządku, i myślę że to tylko kwestia czasu, aż coś takiego w jakiejś formie się pojawi. Ale też bez przesady, myślę, że to ma swój urok, kiedy będąc w nowym miejscu po prostu się gubimy, musimy sami nauczyć się topografii czy po prostu dopytać o drogę, przecież to m.in.o to chodzi, żeby odkrywać te krainy, NPCów, miejsca, a nie dostać wszystko podane na tacy z dokładnymi wskazówkami.
Co do propozycji jednej wielkiej mapy krain to niepodoba mi się. Jeśli już to widziałabym to w formie 'odkrywalnej' przez delikwenta, samodzielnie, wraz z każdym kolejnym nowo odwiedzonym miejscem, coś takiego chociaż w części zachowałby klimat 'nieznanego'. Wiadomo, że i tak zawsze można się między sobą wymienić ssami etc., no ale to już wtedy prywatna decyzja, czy ktoś woli sam, czy korzystać z gotowców.

_________________
pozdrowienia z s7, eu i s5
Kidda (mała mo), MarysQ vel Kidda (dru 120)
Zojah zwana Zośką (ryc z s5)


12 Lip 2014, o 14:30
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Drogowskaz
Cytuj:
Co do propozycji jednej wielkiej mapy krain to niepodoba mi się. Jeśli już to widziałabym to w formie 'odkrywalnej' przez delikwenta, samodzielnie, wraz z każdym kolejnym nowo odwiedzonym miejscem, coś takiego chociaż w części zachowałby klimat 'nieznanego'. Wiadomo, że i tak zawsze można się między sobą wymienić ssami etc., no ale to już wtedy prywatna decyzja, czy ktoś woli sam, czy korzystać z gotowców.


Własnie napisałaś , że to co sami wprowadziliście nie jest odpowiednie ... takowa mapa znajduje sie na wiki ...

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


12 Lip 2014, o 14:39
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lut 2012, o 12:04
Posty: 1452
Podziękowano: 112 razy
Otrzymanych podziękowań: 357 razy
Nick w grze: Zojah
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Drogowskaz
Pisząc mialam na myśli takową mapę w grze, nie na wiki - tak jw napisałam, to prywatna decyzja, czy korzysta się z gotowców, czy nie, być może faktycznie wyraziłam się niejasno, że chodzi mi o samą grę, dlatego prostuję.
Oczywiście, masz rację, że do wiki zawsze można sięgnąć - do tego służy encyklopedia ;)

ps. to, czy coś jest wprowadzane do gry czy nie, nie zależy od tego, czy mi się podoba czy nie - dziękuję za uznanie, ale nie mam takiej władzy ani mocy decyzyjnej, żeby moje zdanie decydowało o wszystkim ;-)

_________________
pozdrowienia z s7, eu i s5
Kidda (mała mo), MarysQ vel Kidda (dru 120)
Zojah zwana Zośką (ryc z s5)


12 Lip 2014, o 14:59
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Drogowskaz
Qmacz napisał(a):
To są dzieci w wieku 10-12 lat , którzy nie potrafią poprawnie pisać

:D
Ad topic:
Pomysł z mapką jest lepszy.
To chyba prostsze (mniej czasochłonne) rozwiąznie


13 Lip 2014, o 23:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron