Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 małże i problemy lolków 

Czy jesteś za?
Tak, bo chodzę na małże 8%  8%  [ 2 ]
Tak, chociaż nie chodzę na małże 13%  13%  [ 3 ]
Nie, bo oram słabszych 29%  29%  [ 7 ]
Nie, bo to głupia zmiana 46%  46%  [ 11 ]
Mi to wszystko jedno 4%  4%  [ 1 ]
Razem głosów : 24

 małże i problemy lolków 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 11 Mar 2014, o 18:04
Posty: 30
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Nick w grze: Damianorr
Odpowiedz z cytatem
Post małże i problemy lolków
Bawiąc się kiedyś w krecią wycieczkę po forum natknąłem się na wiele płaczliwych tematów dotyczących małży i tego, że nie da się tam zarabiać, bo sadyści orają nowych graczy. Kreatywne pomysły to: zróbcie tam żółte. Teraz w tym temacie mogę się wypowiedzieć jako osoba bezstronna, bo na małże nie chodzę ani dla orania ani dla kasy. Sądzę jednak, że jest zmiana, która ucieszy wększość. Mianowicie wprowadzenie górnego progu levlowego wynoszącego np. 45lv. No bo małże służą chyba do zarabiania, a nie do nabijania punktów. Po co więc lepsi gracze mają się tam pałętać? Dzięki temu pomysłowi na małżach nie będzie już czach, ale to nie oznacza, że to miejsce opustoszeje, gdyż zacznie tam chodzić więcej lolków i walczyć o te 3 ogniska. Będzie to, więc miejsce ustawek i starć mid levli, czyli takie mini Keme.


15 Lip 2014, o 17:19
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2014, o 23:46
Posty: 107
Miejscowość: Budziska
Podziękowano: 101 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: CarrtyXeen
Odpowiedz z cytatem
Post Re: małże i problemy lolków
Jestem za wstawieniem tam żółtego pola. Małe lvl nie mają ja zarabiać bo większe lvl ich orają, bo według nich nie mają co tu robić.A właśnie mają co robić,ZARABIAĆ. Mnie ostatnio gdy zbierałem małże zaatakował taki tam 100+ i zanim zdążyłem uciec przybiegło do niego jeszcze znajomi. To jest niesprawiedliwe w porównaniu do małych lvl-i.
Lvl-e 80+ mają jak zarabiac poprzez zlecko na 360k dla takich lvl te 100-150k to dla nich prawie że nic.

_________________
"Pomagaj innym, bo nie wiadomo kiedy ty bedziesz potrzebował pomocy"

Image


15 Lip 2014, o 17:32
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014, o 12:31
Posty: 23
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Voldren
Odpowiedz z cytatem
Post Re: małże i problemy lolków
Omg, chyba na głowę upadliście!, zarobek ma wymagać wysiłku, od razu zróbmy osobną instancje dla każdego!, podwójmy ceny za małże!, praca to praca wymaga zaangażowania, trudu, nie pasuje idź na limeryt, tam cię pump uchroni...

_________________
Postacie:
Voodoo 55lvl (rośnie)
Barba 26lvl (turkowiec)
Druid 60lvl


15 Lip 2014, o 18:50
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 11 Mar 2014, o 18:04
Posty: 30
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Nick w grze: Damianorr
Odpowiedz z cytatem
Post Re: małże i problemy lolków
Bartoszekk napisał(a):
Jestem za wstawieniem tam żółtego pola. Małe lvl nie mają ja zarabiać bo większe lvl ich orają, bo według nich nie mają co tu robić.A właśnie mają co robić,ZARABIAĆ. Mnie ostatnio gdy zbierałem małże zaatakował taki tam 100+ i zanim zdążyłem uciec przybiegło do niego jeszcze znajomi. To jest niesprawiedliwe w porównaniu do małych lvl-i.
Lvl-e 80+ mają jak zarabiac poprzez zlecko na 360k dla takich lvl te 100-150k to dla nich prawie że nic.


Żółte sprawi, że małże wyprą wszystkie inne opcje zarobku. Nikt nie pójdzie na halit, dorsze. Będą tylko same małże i mnóstwo złodziei, których nie zabijesz, bo żółte.

Voldragiuss napisał(a):
Omg, chyba na głowę upadliście!, zarobek ma wymagać wysiłku, od razu zróbmy osobną instancje dla każdego!, podwójmy ceny za małże!, praca to praca wymaga zaangażowania, trudu, nie pasuje idź na limeryt, tam cię pump uchroni...


Jeśli tekst idź na limeryt (chyba limetyt) jest do mnie to wiedz, że wolę zlec na kase. Pomysł przeze mnie przedstawiony to nie całkowicie pójście na łatwiznę. Na małżach nadal będzie oro, ale nie oro 100lv vs. 20lv., ale 20lv vs 25lv 32lv vs 30lv itd. Nadal będą walki, bójki o małże, ale między równymi levlami. Sądzę nawet, że to miejsce bardziej się ożywi, gdyż więcej graczy będzie chciało tam zarabiać.


15 Lip 2014, o 19:02
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013, o 19:43
Posty: 132
Miejscowość: Drugi Krąg Piekielny
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 65 razy
Nick w grze: Tehawanka
Odpowiedz z cytatem
Post Re: małże i problemy lolków
Taki był sens wprowadzenia małży - niezły zarobek ale duża szansa że padniesz. Żadnych zmian! Wszystko jest w porządku.

_________________
Adhibe rationem difficultatibus.


15 Lip 2014, o 19:06
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 11 Mar 2014, o 18:04
Posty: 30
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Nick w grze: Damianorr
Odpowiedz z cytatem
Post Re: małże i problemy lolków
Ech, ale szansa, że się padnie jest nadal. Tyle tylko, że wtedy zora się gracz na podobnym levlu, a nie 3x większym. Przecież nadal będą tam mid levle walczące o te 3 ogniska. Rywalizacja jest tyle, że z podobnymi levlami.


15 Lip 2014, o 19:13
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014, o 12:31
Posty: 23
Miejscowość: Tarnów
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Voldren
Odpowiedz z cytatem
Post Re: małże i problemy lolków
Czarne pole jest najlepsze i tyle, ukradnie ci małże jakiś leszcz z 20lvl klepiesz go i nie ma PumpMastera, a po 2 żółte pole nie ma sensu, bo to nie wymaga żadnego wysiłku tylko stanie i czekanie aż się uprażą, prędzej mogliby dać fioletowe :evil:

_________________
Postacie:
Voodoo 55lvl (rośnie)
Barba 26lvl (turkowiec)
Druid 60lvl


16 Lip 2014, o 07:40

Podziękowali: Qmacz (16 Lip 2014, o 08:02)
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: małże i problemy lolków
Damianor13 napisał(a):
Bawiąc się kiedyś w krecią wycieczkę po forum natknąłem się na wiele płaczliwych tematów dotyczących małży i tego, że nie da się tam zarabiać, bo sadyści orają nowych graczy. Kreatywne pomysły to: zróbcie tam żółte. Teraz w tym temacie mogę się wypowiedzieć jako osoba bezstronna, bo na małże nie chodzę ani dla orania ani dla kasy. Sądzę jednak, że jest zmiana, która ucieszy wększość. Mianowicie wprowadzenie górnego progu levlowego wynoszącego np. 45lv. No bo małże służą chyba do zarabiania, a nie do nabijania punktów. Po co więc lepsi gracze mają się tam pałętać? Dzięki temu pomysłowi na małżach nie będzie już czach, ale to nie oznacza, że to miejsce opustoszeje, gdyż zacznie tam chodzić więcej lolków i walczyć o te 3 ogniska. Będzie to, więc miejsce ustawek i starć mid levli, czyli takie mini Keme.


Płacze to by się dopiero zaczęły gdyby takie coś zostało wprowadzone , jeżeli nie chcesz zostać zlinczowany lepiej poproś o zamknięcie tego tematu , to tak jakby kiedyś proponować usunięcie moczar ;)

Czarne pole jest tam po to , żeby gracze mogli walczyć o małże , a przynajmniej taki był początkowy cel ;)

Zmiana nie ucieszy większości , bo większość to gra w tą grę dla takiego własnie pvp ...

Nie służą do " orania " tylko do zarabiania , zarabiać nie możesz tam ? Jakiś bug , zgłoś ? :) nikt Ci nie zabroni tam zarabiać ;)


Cytuj:
ale to nie oznacza, że to miejsce opustoszeje, gdyż zacznie tam chodzić więcej lolków i walczyć o te 3 ogniska. Będzie to, więc miejsce ustawek i starć mid levli, czyli takie mini Keme.


Czy przed chwilą nie proponowałeś usunięcia tam pvp i zrobienia żółtego pola ? :?

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


16 Lip 2014, o 07:57

Podziękowali: Redskool (20 Lip 2014, o 08:05)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2012, o 19:14
Posty: 271
Miejscowość: Gromakowice
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 37 razy
Nick w grze: PLpenguin
Odpowiedz z cytatem
Post Re: małże i problemy lolków
to zrobcie z tego 2 instancje tak jak np: na v1 i v2, tylko ze ta 2 insta bedzie od 50+ lub cos a na 1inste moga jedynie gracze do 49max. oczywiscie lvle przykladowo


16 Lip 2014, o 10:28
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012, o 16:11
Posty: 150
Podziękowano: 95 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: małże i problemy lolków
Dla wyjaśnienia - on nie proponował wstawienia żółtego tylko podał jako przykład innych pomysłów.
Jego pomysł to ograniczenie wejścia na małże do max 45lvla, żeby walczyły ze sobą podobne lvle, a nie "100lvl vs 20lvl". Myślę, że to dobry pomysł z powodów napisanych przez twórcę tematu, chociaż na małżach byłem tylko kilka razy, a na przyszłość zanim ktoś zacznie komentować, radzę przeczytać ze zrozumieniem.

PS: Radzę odświeżyć ankietę i usunąć zdania związane z żółtym, aby każdy mógł zrozumieć xD, bo na razie większość głósów jest na temat innego pomysłu.


16 Lip 2014, o 10:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 375 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron