Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Wyspa Murraga 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2013, o 13:07
Posty: 27
Miejscowość: Krk
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Wyspa Murraga
Witam,

tak sb przypomniałem ostatnio o pewnym miejscu, gdzie jest nie wykorzystany potencjał miejsca/mapy.

Otóż, tak jak z tytułu można się domyślić, jest to *Wyspa Murraga*.

Bardzo fajne miejsce, dużo potworków dla lvl 20+, które są baardzo agresywne... (gdzie nas same atakują, nawet pomimo dość dużego przedziału lvl...)

No i jak wszyscy pamiętamy, jak przedrzemy się po przez rzesze potworków (lub jeszcze więcej :P), dotrzemy do miejsca tzw. "Łowiska Dorszy".

(Dodam mapkę, aby wszyscy widzieli)
Image

Ekhem... No i jak widać to, na powyższym obrazku mamy TYLKO te dorsze...
___________________________________________________________________
Dorsze to nie wypał, dlatego bo;

* W porównaniu do innych miejsc mało kasy z tego jest, gdzie dodatkowo trzeba pomęczyć się mobkami.

Z tego jaki wniosek? Gracze 20/25+ sb przyjdą może tutaj raz sami, (ze swojej inicjatywy) aby tylko przypomnieć sb jak to wygląda i uświadomić, że nic tu po nich...

Bezsens!
___________________________________________________________________

Ale, ale...

Jak już pewnie zauważyliście, do mapki dołączyłem wskaźnik przy, którym widnieje napis; "Wejście do Czeluści Ziemi". Bardzo fajnie można by było wykorzystać te miejsce, aby gracze mind/hgh lvl sb przypomnieli, o niechcianej wyspie murraga.

W Czeluściach Ziemi, czekałyby na nas nowe isty, prawdziwe wyzwania gdzie przemierzalibyśmy ją razem ze swoją drużyną.

Całą historię, oraz szczegóły wszelakiej maści mógłbym wsiąść na swoje barki, ew. razem z kilkoma dodatkowymi, doświadczonymi graczami bym to jeszcze przedyskutował, (bowiem diabeł tkwi w szczegółach), kwestia jest tylko tego, czy wgl chcecie coś podobnego?

Pozdrawiam

P.s.
Dodałem dodatkowo załącznik, dlatego bo obawiałem się, żeby przedwcześnie nie wygasło moje zdjęcie.


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
Zuzialol napisał(a):
Edenoth. Wszystko cacy, ale podklasy będą wprowadzone dopiero po targowisku :D

Monterevoli napisał(a):
A targowisko po podklasach,
to jak schody z Incepcji [...]


Ostatnio edytowany przez VoLo 16 Lip 2014, o 14:57, edytowano w sumie 5 razy



16 Lip 2014, o 14:44

Podziękowali: 3 Carrot (16 Lip 2014, o 15:59), Dragonn (16 Lip 2014, o 14:47), Elfnocy (16 Lip 2014, o 22:04)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Post Re: Wyspa Murraga
Jest bardziej klimatyczne miejsce od tego, chodzi mi o "drzwi do Kemenak" bo tak się to poprawnie nazywa.
Ale faktycznie, wyspa leży odłogiem i nic się z tym nie robi.


16 Lip 2014, o 14:52
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Post Re: Wyspa Murraga
baloczi napisał(a):
Jestem rękami i nogami na NIE. Moim zdaniem wyspa powinna być enklawą, miejscem nienaruszonym przez wszelkie up'y. Żadnych zmian na wyspie, jedyne miejsce nie zmieniane od... hu hu... niech to będzie pamiątka po dawnych czasach.

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


16 Lip 2014, o 14:57
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2013, o 13:07
Posty: 27
Miejscowość: Krk
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: Wyspa Murraga
I ty jeszcze cytujesz słowa baloczi'eigo...? :D (Bez Komentarza)

Tak, swoją drogą, no i na cholerę Ci ta 'enklawa' ? Opalasz się przed monitorem, spoglądając na piękny krajobraz?

_________________
Zuzialol napisał(a):
Edenoth. Wszystko cacy, ale podklasy będą wprowadzone dopiero po targowisku :D

Monterevoli napisał(a):
A targowisko po podklasach,
to jak schody z Incepcji [...]


16 Lip 2014, o 15:03
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Post Re: Wyspa Murraga
Cytuje , bo mam takie same zdanie jak on ;)

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


16 Lip 2014, o 15:17
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Post Re: Wyspa Murraga
Qmacz napisał(a):
baloczi napisał(a):
Jestem rękami i nogami na NIE. Moim zdaniem wyspa powinna być enklawą, miejscem nienaruszonym przez wszelkie up'y. Żadnych zmian na wyspie, jedyne miejsce nie zmieniane od... hu hu... niech to będzie pamiątka po dawnych czasach.



haha.. co na wyspie murraga jest niby pamiątką po dawnych czasach? Prosze was .. cytowanie Ballocziego w tym wypadku jest wypadkiem...
Co do samej wyspy.
Po co mapka która jest wgl nie przydatna? lepiej coś na niej zrobic niż ma byc nie naruszona, nie odwiedzany i wgl zapomniana.

Jestem na tak wszelkiej modernizacji wyspy.

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


16 Lip 2014, o 15:37
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2013, o 10:16
Posty: 87
Podziękowano: 184 razy
Otrzymanych podziękowań: 76 razy
Post Re: Wyspa Murraga
viewtopic.php?t=30216

Rok temu zalożyłem podobny temat , niestety ss-y już nie działają , nic z tego nie wyszło ;)

_________________
tu podpis, za którego dostałem bana, bo gdy moderator poprosił o zmianę postanowiłem się z nim droczyć zamiast posłuchać


16 Lip 2014, o 15:58
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Paź 2013, o 13:07
Posty: 27
Miejscowość: Krk
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: Wyspa Murraga
Twoje pomysły nie były głupie... W szczególności podniesienie trochę wartości filetów, tak przynajmniej do 620 (20 płacimy zostaje nam równe 600, już nie jest źle. Przy większych ilościach te raptem 70 złota robi dość sporą różnice).

Nie weszły, to nie oznacza, że teraz też muszą nie wejść. Od tego czasu minął rok. Gracze są bardziej doświadczeni/dojrzalsi.

Zresztą, ja proponuję nawet nie ingerencje już w istniejącą mapę, tylko dołożyć insta, gdzie po przez 'Wyspę Murraga' będziemy mogli do niej przejść. :)


______________________________________________________________________________________________________________
EDIT; ALBO NAWET DORSZE ZOSTAWIĆ TAK JAK SĄ, A PODNIEŚĆ WARTOŚĆ BURSZTYNU! WTRAFIA SIĘ ŻADKO, ALE NADAWAŁBY JAKIKOLWIEK SENS SIEDZENIA NA DORSZACH.

_________________
Zuzialol napisał(a):
Edenoth. Wszystko cacy, ale podklasy będą wprowadzone dopiero po targowisku :D

Monterevoli napisał(a):
A targowisko po podklasach,
to jak schody z Incepcji [...]


16 Lip 2014, o 16:31
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2014, o 23:30
Posty: 4
Miejscowość: Środa Wielkopolska
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: AmlinVd
Post 
Jestem jak najbardziej na + przyda się tam takie miejsce

_________________
XbarpvpX S1 36 lvl Barbarzyńca Rośnie
Jakoscryc S1 22 lvl Rycerz


16 Lip 2014, o 22:26
Profil
Współpracownik Gnarla

Rejestracja: 26 Mar 2012, o 20:07
Posty: 228
Podziękowano: 92 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Post Re: Wyspa Murraga
ArGes napisał(a):
Jestem na tak ....

Nie zaznaczyłem wypowiedzi, bo mi się nie chciało.

Przytaczanie wypowiedzi sprzed bardzo dawna jeszcze jest do przełknięcia, tak odnoszenie się co do jej szczegółów... coś nie idzie ci ostatnio..

A jeśli zmiana ma dotyczyć jedynie dodania przejścia.. ja jestem na tak

Jeśli zmiana ma dotyczyć zmiany wyglądu wyspy na coś takiego co zrobiono z Alair czy Lasem "koldów"- stanowczo na NIE.
Jednakże tak duża zmiana jak w przypadku wyżej wymienionych raczej (przynajmniej patrząc krótkofalowo) jest nieprawdopodobna.

Tak czy inaczej.. przejście do krainy midlvl a dalej highlvl o motywie spalonej ziemi- hell yeah !

_________________
piss.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs



sub me


16 Lip 2014, o 22:40
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 195 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron