Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Wyspa Murraga 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Wyspa Murraga
Uważam, że skoro i tak większość pomysłów graczy nie wchodzi do gry, to powinno się przynajmniej na Wyspę zrobić konkurs wśród graczy - na najlepszy pomysł jej zagospodarowania (oczywiście bez jakichś rozpasanych instancji etc.) i wygrany pomysł dopasowany do realiów gry wprowadzić w życie. Zawsze byłby to jakiś krok w stronę graczy.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


17 Lip 2014, o 07:36

Podziękowali: Carrot (17 Lip 2014, o 16:58)
Profil ICQ WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Paź 2010, o 08:24
Posty: 148
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Nick w grze: Vercu
Serwer: Tolnor
Post Re: Wyspa Murraga
Pomysł na jakąkolwiek modernizację wyspy ogólnie dobry, ale nie dla przedziału levelowego mid/high , tylko raczej dla małych i mid. Co by nie było dodane i tak nie odda tego co było kiedyś ^^ czyli "sprawdzania kart wędkarskich" :).


17 Lip 2014, o 11:57
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Mar 2013, o 12:02
Posty: 89
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Naloko
Post Re: Wyspa Murraga
Też uważam, że coś z wyspą powinno być. Choćby może quest dzienny czy zlecenie, które troszeczkę by wyjaśniło co nieumarli robią na wyspie.

_________________
Rany zadane na ciele, tak jak powiedzieli, w imie...
Rany zadane sercu, są początkiem, końca!
Rany zadane duszy, i ty wiesz, iż to wie gdzie moje...
Rany zadane mojemu życiu, przeklinające głośno, niczym chaos!


17 Lip 2014, o 12:08
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2014, o 07:40
Posty: 113
Miejscowość: Nakło n. Notecią
Podziękowano: 62 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: NinjaRider
Post Re: Wyspa Murraga
Jestem na tak.

Wyspa murraga to jest zapomniane miejsce tylko po dorsze sie tam chodzi a jakieś nowe insty tam by sie przydały.

Ostatnio tam tylko 32 lvl są po dorsze do Q Rechot rozpaczy tak to nikt tam nie chodzi.


____________________

47 MO ON
PVP GO

_________________
Image


20 Lip 2014, o 11:55
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2013, o 19:30
Posty: 9
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 50 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: HidenobiKiu
Post Re: Wyspa Murraga
na wyspie nie byłem od wieków pomysł mi sie podoba bo skoro jest takie miejsce niech do czegoś służy

bywa sie na niej zbyt sporadycznie (po wódke dla mikołaja ) czy właśnie q na żabę

dodanie jej przejścia na instancje +

jak również nie powiem bossy dla midlvl bardzo by urozmaiciły gre solo highlvl jak i małym lvl

_________________
Kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie


21 Lip 2014, o 09:08
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 23:18
Posty: 92
Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Post Re: Wyspa Murraga
Witam

Zgadzam się z przedmówcami, że z wyspą można coś zrobić.
Pomysł Gromaka też wydaje sie całkiem zacny :)
W sumie co szkodzi zrobić taki konkurs? Dział pomysłów i tak powoli odchodzi w niebyt - więc może takie coś go rozrusza?
Wyspa jest fajnym i klimatycznym miejscem i szkoda tej lokalizacji.
Z drugiej strony można zrobić jakieś łatwe posunięcie, które natychmiast by zapełniło wyspę.

Co mianowicie?

Dodać to miejsce do respu czempów typu: kruczy/kosior/Popiel/Orthal :D


P.S Nie wnioskuję stowrzenia nowego czempa typu: Pirat/Maduza ponieważ Ekipa wyraźnei sobie tego nie życzy ;)
pozdrawiam
Lisario


21 Lip 2014, o 13:29
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lip 2013, o 13:57
Posty: 21
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: Brakon
Post Re: Wyspa Murraga
No przyznam szczerze - w pierwszej chwili pomyślałem =" Po co to komu, są ważniejsze sprawy niż zapomniana mapka".

Ale z drugiej.

Mamy Wysoko w Górach wiele mapek zimowych - są spoko. Ale może pociągnąć to w drugą stronę ? Zrobić tam jakieś wejście do Piekła/Wulkanu.
Zamiast moobków lodowych - postawić ogniste.
I zrobić +- tak samo jak działa na płasko/garnizon/beirn, tj. na wejściu mapka dla 70-90, 90-110 a potem już dla koksów. Ino na wejściu lokacja dla 40-60.

I powstanie nam kolejna "odnoga" od Trentis, z tym że nie na mapki śnieżne, ale pełne spalonej ziemi, ognia i lawy :)
Spoiler:

Będzie też nowa lokacja na jakieś Spalone Miasto, Bądź Miasto nad niewygasłym wulkanem ? Opcji jest dużo, ale rozwinąć to można w naprawdę fajną stronę. Może wybiegłem troszkę za daleko, ale ta mapka wreszcie odzyska sens, nie będzie trzeba jej zmieniać i poprowadzi nas w nowe miejsca ;)

_________________
Gildia to rodzina, którą wybieramy sobie sami.
Brakon s2 lvl 100


21 Lip 2014, o 15:52
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Sty 2014, o 19:42
Posty: 157
Podziękowano: 120 razy
Otrzymanych podziękowań: 82 razy
Nick w grze: RycerzKrola
Serwer: Tolnor
Post Re: Wyspa Murraga
Witam!
Pomysł nawet fajny (podoba mi się również wersja Brakona), aczkolwiek są też inne miejsca z którymi dałoby się coś zrobić- Drzwi do Kemenak, Przejścia przy Garnizonie, Schody w Kemenak i od jakiegoś czasu Brama do Gildi przy Kem.
Pozdrawiam :)


21 Lip 2014, o 17:10
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Gru 2013, o 14:34
Posty: 13
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Walewmorde
Post Re: Wyspa Murraga
Powiem tak. Eeee tam :P Wyspa leży odłogiem bo gracze z małymi lvlami nie pomyślą żeby pójść na wyspą całą ekipą, wolą żulić kasę na czatach etc. Wyspa jest miejscem świętym tak jak już ktoś powiedział nienaruszonym przez wszystkie upy. A gracze starsi, z wyższymi lvlami doskonale dorsze pamiętają...

_________________
S4, uprawiam, exping, bossing i małżing


21 Lip 2014, o 19:17
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012, o 16:11
Posty: 150
Podziękowano: 95 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Post Re: Wyspa Murraga
MamNaImięSebastian napisał(a):
Powiem tak. Eeee tam :P Wyspa leży odłogiem bo gracze z małymi lvlami nie pomyślą żeby pójść na wyspą całą ekipą, wolą żulić kasę na czatach etc. Wyspa jest miejscem świętym tak jak już ktoś powiedział nienaruszonym przez wszystkie upy. A gracze starsi, z wyższymi lvlami doskonale dorsze pamiętają...


Ci starsi zbierali te dorsze kiedy była mała mapka, szybciej chodziło się więc od Emilki do zbierania, poza tym nie było tylu sposobów na zarobek przez co rary były tańsze - wtedy im się opłacało. Zbieranie ryb teraz jest zwykłą głupotą, bo trzeba siedzieć baardzo długo aby cokolwiek zarobić, kiedy obok są małże, halit czy nawet wilki.

@topic: pomysł mi się podoba, można by tą mapkę wykorzystać na wiele sposobów. Sam konkurs dla graczy niby brzmi dobrze, ale zaraz runęło by pełno byle jakich pomysłów na które prowadzący tracili by czas, na pewno wynik byłby dobry, ktoś wymyślił by coś ciekawego, ale wymagałoby to dużo więcej pracy dla twórców i adminów niż gdyby mieli sami wszystko wymyślić, bo trzeba byłoby najpierw odsiać masę projektów.


21 Lip 2014, o 19:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 179 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron