Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 [IDEA] Urodziny Postaci 

Urodziny Postaci
Jestem na Tak! 85%  85%  [ 33 ]
Jestem na Nie, bo... (komentarz) 13%  13%  [ 5 ]
Jestem na Tak, ale w innej formie (komentarz) 3%  3%  [ 1 ]
Razem głosów : 39

 [IDEA] Urodziny Postaci 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 4 Mar 2013, o 17:24
Posty: 52
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 90 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Urodziny Postaci
Witam osobiście podoba mi się opcja II przedstawiona przez ViconiaDeV ponieważ uważam to rozwiązanie za sprawiedliwe w stosunku do różnego charakteru gry jedni wchodzą raz na tydzień inni codziennie.

Co do nagród uważam je ciut za słabe. Jeśli ktoś gra aktywnie to w ciągu roku wbije 80-100 lvl (kwestia preferencji w grze).
ViconiaDeV mam nadzieję że nie obrazisz się zbytnio na mnie ;) ale:
-1hh za aktywną grę gdzie często jest to stosowane po padnięciu serwera
-co do kasy 20x100lvl=200k golda szału nie robi.

Bardzo podoba mi się opcja z bossem -tylko musiał by być jakiś unikalny :P

Jeśli można to ze swojej strony proponował bym nagrodę:
1. Specjalny skin urodzinowy- po ostatnim upku wiem że grafików mamy fajnych
2. Możliwość zabawy epikem w dniu urodzin :lol:


Ps. trzymam kciuki za pomysłem


28 Lip 2014, o 14:27
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lip 2012, o 13:05
Posty: 127
Podziękowano: 212 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Urodziny Postaci
Jakie kurde przegiecie? Raz na rok hh na godz dla solenizanta, rzeczywiscie tragedia... Czy 1lvl... Jak dla mnie dobrze dopasowane. Co byscie chcieli na rocznice gry wf kondy? Podoba mi sie pomysl i chetnie bym go widzial w grze. ;)

_________________
You can't kill me cause I was born dead
Mag Ognia - 116LvL


28 Lip 2014, o 15:13
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2011, o 09:54
Posty: 190
Miejscowość: Nawet google nie widzą
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Nick w grze: Mashtall
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Urodziny Postaci
Nie to, że jestem pesymista, ale.... Już widzę to oświadczenie

"Brak możliwośći programistycznych" bla bla bla, albo, ze nie ma czasu, nie ma kto sie tym zająć, sa ważniejsze rzeczy w grze.

Ogolie pomysł mi sie podoba, ale nawet podkrelam nawet jak wejdzie to zaraz po targowisku, ktore jak wiemy wejdzie zaraz pod podklasach, a podklasy wejda zaraz po targowisku xD takie kolo nam sie zrobi coraz to większe, aż w koncu tylko najstarsi wyjadacze beda pamietac cala liste "planow".

Dodam coś na temat bo zaraz bedzie, ze tylko spamuje w temacie.

nagrody nie są bardzo wielkie jak na rok gry, weźmy pod uwage s4 na którym hh to wlaściwie codzienność dla graczy. Czyli takie godzinne hh dla solenizanta to nic wielkiego, o ile bedie miał z kim je wykorzystać.

Skin bardzo fajna opcja, ale na krótka mete, ponieważ gdy nagle 1000 graczy bedzie biegac w tym samym helmie straci on swoją wartość.

20k*lvl hmmm mając 100lvl otrzymamy 20000 * 100 = 2000000 kaski co w sumie dla 100 lvl nie jest bardzo dużo, taki gracz jest w stanie w ciagu 2-3 dni uzbierac tule kaski.

2,5% bonusu do expa niby nic na, lvl 50 czy 60, ale majac juz 800kk expa to gratisowo mamy 20kk gratis, niby mało niby dużo zależyjak na to patrzec.

2h wiekszej szansy na drop to szału nie robi gdyż, gracz chce iść na gorzałeczke zaczyna sie bardzo fajne, ale uzbierać team to tracimy kilkanascie może kilkadziesiat minut dodatkowo czyszczenie insty to czas od 30minut do 50 zalezy od teamu, % itd, więć w skrócie 2h to czas na 1 bossa na wyższym lvl, a jak wiemy zlocić coś to kwesta fartu i nawet x10 może nie przynieść efektu ;)

To by było na tyle sory, ze tak sie rozpisałem :roll:

_________________
Wracam do gry ze zdwojoną siłą !

W głębi serca zawsze będę jednym z graczy Mielonych


28 Lip 2014, o 18:14
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lis 2012, o 14:19
Posty: 177
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 57 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Urodziny Postaci
Steevy napisał(a):
nagrody nie są bardzo wielkie jak na rok gry, weźmy pod uwage s4 na którym hh to wlaściwie codzienność dla graczy. Czyli takie godzinne hh dla solenizanta to nic wielkiego, o ile bedie miał z kim je wykorzystać.

Każdy serwer ma swoją politykę. U Was na serwerze mogą być hh, na innych ich brak, stąd takie hh dla gracza RAZ W ROKU, to chyba nie jest żadna straszna opcja, i na pewno nie jest to codzienność. Każde, choć najmniejsze hh na serwie to święto ;)

steevy napisał(a):
20k*lvl hmmm mając 100lvl otrzymamy 20000 * 100 = 2000000 kaski co w sumie dla 100 lvl nie jest bardzo dużo, taki gracz jest w stanie w ciagu 2-3 dni uzbierac tule kaski.

Pamiętaj, że to ma być umilenie gry, zawsze to lepiej niż dostać większą flaszę (jak tu ktoś pięknie napisał wyżej). 2kk dla 100lvl to bardzo miła niespodzianka - ja mając 100lvl, cieszyłabym się, bo dla mnie to 50 mięsek za friko, czy po prostu kaska do wydania na tzw. pierdoły. Przecież nie o to chodzi, żeby gracz od tego zarobił niewiadomo co i ile.

Steevy napisał(a):
2h wiekszej szansy na drop to szału nie robi gdyż, gracz chce iść na gorzałeczke zaczyna sie bardzo fajne, ale uzbierać team to tracimy kilkanascie może kilkadziesiat minut dodatkowo czyszczenie insty to czas od 30minut do 50 zalezy od teamu, % itd, więć w skrócie 2h to czas na 1 bossa na wyższym lvl, a jak wiemy zlocić coś to kwesta fartu i nawet x10 może nie przynieść efektu ;)

Z tym się akurat zgadzam, chyba, że ktoś woli pofarmić w tym czasie wieżę :) Wtedy może faktycznie zwiększony drop esencji zadziała :p

_________________
Ciało znikło, a duch,
Nieśmiertelny za dwóch,
Dalej bzdury te same plótł wciąż...


28 Lip 2014, o 19:27
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Urodziny Postaci
Narzekacie na ubogi zestaw prezentów ? :shock: Przecież "liczy się pamięć" o podli materialiści :lol:


28 Lip 2014, o 20:47
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Urodziny Postaci
Nagrody byly przykładowe bardzo chodziło mi o samą ideę nagrodzenia długiego czasu z taernem (oczywiście poza dorocznym zlotem i wspólnym piciem piwa:P).
Mogą być mniejsze większe nie ma znaczenia jakby ktoś się tylko chciał tym zając i zbalansowac:)

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


29 Lip 2014, o 18:41
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2014, o 07:40
Posty: 113
Miejscowość: Nakło n. Notecią
Podziękowano: 62 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Nick w grze: NinjaRider
Odpowiedz z cytatem
Post Re: [IDEA] Urodziny Postaci
Jestem za fajny pomysl.

Postaw kufel jako wyraz aprobaty zamiast postu~ Dragonn






____________________________
49 mo prawie 50

_________________
Image


30 Lip 2014, o 08:11
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron