Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Pomysł na event s5 

Podoba ci się ?
Tak 54%  54%  [ 7 ]
Nie 38%  38%  [ 5 ]
Może być :/ 8%  8%  [ 1 ]
Razem głosów : 13

 Pomysł na event s5 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Gru 2013, o 16:40
Posty: 161
Podziękowano: 232 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Elfnocy
Odpowiedz z cytatem
Post Pomysł na event s5
A więc mój pomysł będzie tylko ogólnym zarysem.
Wstęp ( w ładne słowa to potem ubiorę) Rybostwory zdecydowały że mają już dość siedzenia w wodzie i razem ze swoimi przywódcami wyruszyły na podbój lądu.
Wyświetlałby się na taki komunikat (powyżej) a potem ten (poniżej)

Brońcie portu w Trentis i okolic kryjówki Herszta !!! /dla lvl 1-19/ byłyby tam osłabione rybostwory (takie po 250hp i o połowę mniejszy dmg) lotałyby z nich itemy od rangi I-V schowany za rybostworami byłby ich przywódca (osłabiony ichi) z którego można by lotnać sety reffa /okowy snu /rary z herszta/krzyża kiedy już już by do niego dochodzili pojawiałby się komunikat rybostwory wezwały na pomoc ich krabich przyjaciół i od przywódcy oddziela ich znowu armia (osłabionych) krabostworów

Potem mamy komunikat .
Atak w trentis został powstrzymany Jednak została zaatakowana plaża /20-40lvl/ i tam mamy to samo tylko rybostwory są normalne dropią z nich itemy V-VI a exp jest razy 2 z ichigo (hp o 800 większe :twisted: ) dropia z niego rary z icha/żabki/mario/


Potem mamy komunikat atak na plaże oparty jednak zatakowane sa okolice lasu orków /41-60/ i mamy wzmocnione rybostwory (są koło rzeczki na ostanim brzegu i w jaskini w lesie orków exp z jednej grupki to jakoś 5-8k expa i may taka sama akcja jak wcześniej a przywóca ma 36k hp i dropi z niego set ludo/pinari/rary z dz/modli/fyo/gmo.

Potem mamy komunikat atak w lesie odparty jednak jezioro w okolicach beirn i masyw zosatały zaatakowane./60+/ i mamy grupki wzmocnionych rybo i taką samą akcje a z przywódcy leci /set ryk północy/iten pór roku XD/rary jaski/valdka/lugusa :twisted:


jeżeli podane są 2 lokacje przywódców jest 2 !!!

jak już mówiłem jest to nieco oględne ale co o tym sądzicie ?

(jeżeli by był to po 22.08.13 i w weekend bo mnie nie będzie :mrgreen: )

oczywiście sznasa na drop zwiększona znacznie !!!

_________________
"Nic nie jest bardziej niebezpieczne niż wróg,który nie ma nic do stracenia"
Dziedzictwo
"hy hy nowa krainka do nowych questów"-Togerd
"osobiście jestem przeciwko HH, ludzie wtedy zachowują się jak zwierzęta"-Seba11pl


3 Sie 2014, o 17:08

Podziękowali: 3 Krzychu0269 (3 Sie 2014, o 20:40), SumaStyli (4 Sie 2014, o 13:53), Tan (4 Sie 2014, o 11:24)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 31 Mar 2014, o 20:27
Posty: 47
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: KrzychuRc
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysł na event s5
Pomysł bardzo fajny lecz wątpię żeby ekipa zgodziła się na drop setów i rarów z eventowych mobków.

_________________
KrzychuRc - Rycerz 50 OFF
VkrzychuD - Voodoo 49 OFF
Krzychudr - Druid 46 OFF
Krzychushed - Sheed 48 OFF


3 Sie 2014, o 20:39
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013, o 02:47
Posty: 76
Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Psociak
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysł na event s5
Zarys pomysłu mi się podoba i jest nutka fabularna co bardzo lubię, a nie zawsze niestety jest przeprowadzane - do rozbudowy, ale oczywiście jak bym nad tym pracował, to nie mam zamiaru wymagać czegoś od Ciebie. Ewentualnie konsultacji, skoro zarys był Twój.

Krzychu tu też nie chodzi o to. Największym mankamentem może być fakt, że nie można ustawić dropu w danym czasie, z danego moda i to jeszcze konkretnego przedmiotu dla określonej osoby. Tak jak to jest np. w przypadku questów, gdzie dostaje się coś za zrobienie czegoś.

Manipulacji wzmocnieniem mobów też klasycznie nie można przeprowadzić (o ile się orientuję - jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi). Dlatego właśnie stosowane są różne kombinacje różnorodnych mobów, aby dostosować ich "siłę" dla danych przedziałów lvl'owych. Choć tutaj podpytam jeszcze ;)

Kufelek ode mnie ;)

_________________
"Mój mocny słaby punkt, nie wiem czym jest odpoczynek
Znów porywa mnie nurt, mam zajętą każdą chwilę.
Lubię stres, mało snu, kiedyś bokiem mi to wyjdzie
Dobrze wiem jak to jest... będę chciał nacisnąć replay"


4 Sie 2014, o 11:23
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2014, o 08:01
Posty: 6
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: SumaStyli
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysł na event s5
Mogę wypowiedzieć się jedynie co do opcji pierwszej, gdyż sam mam 19 poziom dopiero, ale pomysł jak najbardziej za. Podoba mi się. Masz ciekawą wizje na to wszystko. =)


4 Sie 2014, o 13:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 265 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron