Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Kneble na s2 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011, o 16:20
Posty: 44
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Kneble na s2
Hej halo bambino, albo po prostu witam.
W Taern'a gram może nie zbyt wiele, będzie może 3-4 miesiące, ale nie podoba mi się zachowanie jednego (?) moda/gm, a mianowicie Nazgull'a :) Fakt faktem, być może nie jestem zawsze grzeczny i na tego knebla zasługuję, ale to co wyprawia ten człowiek dosyć mocno zaczyna odpychać mnie od dalszej gry...

Po pierwsze- określcie kim on jest, bo cytując regulamin: "Rozdział 1 "OGÓLNE"
§ 2.
ust. 1. Członkami grupy moderatorów są: Agony, Gebbeth, Kmicic, JoeBlack, MalyKOT, Mikei, Mist, Predator, Soog, Tenerissa, Timentin, Thugar

ust. 2. Członkami grupy Mistrzów Gry są: Drygu, Torgerd, Tomek, Custus, Koala, M3f, Irrbloss, Shade, Plox
"

Go tu nie ma! (chyba ze chodzi o nicki na forum, ale tych chyba nie muszę znać prawda?...)


Dobrze, ale przejdźmy dalej.

"Rozdział 2 "KNEBLE"
§ 3. Sankcja w postaci knebla obejmuje następujące formy łamania Regulaminu Czatu: handel na czacie ogólnym; używanie wulgaryzmów; spamowanie, floodowanie itp; używanie czatu ogólnego jako prywatnego; obraza oraz poniżanie; celowe wprowadzanie w błąd nowych graczy; podszywanie się pod administrację gry; kłótnie na czacie; inne.
"

Rzecz dla wszystkich jasna, ameryki nie odkrywa, głowy nie urywa.
"ust. 5. "spamowanie, floodowanie itp."

Niedozwolone jest spamowanie, floodowanie, rozdzielanie zdania na wiele linijek na czacie, poza czatem drużynowym.
"
Proste, spamować "jadsknadga" czy "fkfaosfangna" gupio, foodować w sumie system nie pozwala ale ok, zakładajmy że nie piszemy tych 5 linijek pod rząd.

"ust. 6. "Używanie czata ogólnego jako prywatnego"

Informacje takie jak: ile czasu zajmie nam dojście, gdzie się znajdujemy kto jest z nami itp. skierowane do konkretnej osoby bądź grupy winny być pisane na czacie prywatnym.
"

No i tutaj odpadłem :) skoro nie możemy pisać o czymkolwiek na ogólnym czacie, to po co on jest? Tylko po to by się dowiedzieć gdzie jest taki i taki quest/kto na wieże czy inne instancje? Troszkę to się chyba mija z celem...

"Niedozwolone jest celowe wprowadzanie w błąd, podawanie fałszywych informacji dotyczących szeroko pojętego systemu gry.
ust. 9. "Inne"
"

Pamiętam że RAZ odpisałem któremuś graczowi, że sok siły znajduję się, cytuje, w "stumilowym lesie", i za to dostałem knebla... Chyba nawet dziecko by się zorientowało, że to żart, ale Nazull ma zły humor/cokolwiek.

Ale ok, skoro nie można o niczym: pogadać z graczem- nie; pochwalić się- nie; zażartować- nie
przytoczę sytuacje sprzed 40 min-
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d97 ... 0b6fa.html

ja się pytam wth? dostaje knebla (już nieważne że 10 min, wczoraj było 24h), po czym Nazgull ze śmiechem w pisowni łamie praktycznie cały regulamin (który przytoczyłem).

Na tym na razie skończę, idę film jakiś obejrzeć, dobranoc...


PS. Przytoczyłem tu tylko dzisiejszą sytuacje, którą chciało mi się (w końcu) napisać na forum, bo kwiatków w kneblowaniu-> samemu łamiąc regulamin (głupi przykład wczorajszy wykład Nazgull'a że jest botem) jest znacznie więcej.


11 Mar 2011, o 02:08
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 18:34
Posty: 85
Miejscowość: Mielec/Kraków
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 21 razy
Post Re: Kneble na s2
Spoko, ja kiedyś dostałem 60 minut za żarcik ("Żeby życie miało smaczek, raz chłopaczek, raz zwierzaczek"), oraz stwierdzenie ("śpiewaliśmy" na czacie), uwaga: "ta, zaśpiewajamy moze od razu Nowiny Pfk i czekajmy, kto pierwszy dostanie bana" (czy jakoś tak, kontekst ten sam). Napisałem do niego z pytaniem, za co ten knebel? Przeprosił, powiedział, ze poprawi. Jebudu! 1440! XD Za co? "Zachęcanie do zoofilii, spam, prowokacja, próba zrobienia z gm'a debila (bo się tłumaczyłem, że to nie była prowokacja, tylko lekko ironiczny żart, co prawdą zresztą było), "i trochę by się tego jeszcze znalazło"". No kurde, ja rozumiem, że GM po powrocie z imprezy może być podpity, ale kurde. Wkurzają mnie te kneblowe lawiny na s2, których jest coraz więcej. A wiele tych przypadków jest nieuzasadnionych.
PS. To żadna prywata, tu tylko o kneble chodzi. Serio.

@down
Była to rozmowa ze sporą ilością osób, zresztą wcześniejsze parędziesiąt linijek czatu było "o wszystkim i o niczym", więc wiesz. I godzina byłą późna. Ale ok, było minęło. Tylko, że teraz na s2 czasami jest lawina parudziesięciu knebli (!) na godzinę, z czego niektóre są poprawiane na 1440.

_________________
Nie z krzyża jestem zdjęty - Bóg.
Ani czerwonej gwiazdy starzec.
Kocham czerń, kocham noc,
Pluję na prawo, bo kocham wolność.


Ostatnio edytowany przez Rekher, 11 Mar 2011, o 17:52, edytowano w sumie 1 raz



11 Mar 2011, o 03:52
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Kneble na s2
NIe wiem jaki jest Nazgull ani jak sytuacja na s2 wyglada ale jesli chodzi o zaistniala sytuacje to takie gadanie bezsensowne rowniez moze byc odebrane jako spam. Moderator decyduje o tym co jest spamem i nie tylko teksty typu "asgSBFrhgbcd" albo floodowanie ale takze natarczywe pisanie mimo braku reakcji innych albo cytowanie samego siebie tez moze zostac tak odebrane.

Co do tego ze nie jest wymieniony na liscie moderatorow/gm'ow swiadczy tylko o tym ze lista ta dawno nie byla aktualizowana ale samo to ze daje kneble znaczy ze dostal od szefostwa uprawnienia do tego by je przyznawac.

Co do privu na ogolnym to mozesz pisac o roznych sprawach (pod warunkiem ze rozmawiasz z kilkoma graczami i nie zadreczasz innych swoimi wypowiedziami) mozesz tez prosic o porady zbierac ekipe na bossy itp ale tak jak mowilam takie puste gadanie jest uznane za spam a rozmowa typu

[bolek] lolek co robisz?
[lolek] a nic ciekawego
[bolek] a idziemy razem poexpic
[lolek] ok to podejdz pod karczme itd.
jest niedozwolona bo zasmieca czat ogolny tym co moglo byc duzo prosciej zalatwione na czacie prywatnym.

Co do oceny tego co jest zartem a co wprowadzaniem w blad lub nawolywaniem do zabronionych zachowan zalezy od moderatora i jesli trafiliscie na takiego z mniejszym poczuciem humoru to juz niestety wasz pech i nie ma odwolan do knebli ponizej 1440 min.

Tak jak mowie nie znam szczegolow tych sytuacji ale te kneble wydaja mi sie raczej sluszne.


11 Mar 2011, o 04:11
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 9 Gru 2010, o 23:13
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Kneble na s2
Nie chce tu wyjsc ze sie komus podlizuje ale powiem tak; Nazgul dobrze wykonuje swoja prace a gdy go tylko zabraknie to na czacie hamstwo i buractwo . Nie umiecie sie zachowac to ktos musi was przywolac do porzadku .


11 Mar 2011, o 07:37
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2010, o 14:54
Posty: 1213
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Kneble na s2
Taki temat do niczego nie prowadzi.

Zamykam, ktoś wyżej będzie chciał się wypowiedzieć to odblokuje.

_________________
Image - by Xarxas


11 Mar 2011, o 09:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 56 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron