Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
 Witam taki pomysł na rozwiązanie ciagłego placzu 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Kwi 2014, o 20:21
Posty: 6
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Ninerr
Odpowiedz z cytatem
Post Witam taki pomysł na rozwiązanie ciagłego placzu
Codziennie w dzień w dzień jest płacz "Gdzie są eventy" naprawdę są wakacje masa ludzi chciała by mieć imprezę na serwie wieczorem :) Krótko mówiąc eventy/hh codziennie wieczorem. W końcu mamy wakacje powinniśmy się bawić. Fajnie że GM/administratorzy robią i tak eventy w stylu "narysuj..." to też jest naprawdę fajne podoba mi się to... ale jak ktoś nie ma głowy do pisania opowiadań czy rysowania różnych stworków do eventów Co wtedy? no jak co siędzi na tyłku i expi na ichitionie badz pod lodem i się nudzi. Za czasów jak jeszcze grałem na s4 to codziennie w nocy koło 1-3 był hh eventy naprawdę było fajnie i to mi się zapamiętało najbardziej z tego serwa i naprawdę miło wspominam te czasy (2-3lata temu) czemu tak teraz nie jest? dlaczego nie ma osób które mogły by coś takiego stworzyć taką naprawdę miłą atmosfere żeby gracze pamiętali to na długo Naprawdę nawet stworzenie grupek typu vough nidhong i Vidvar to by było coś


Pozdrawiam i czekam na Hejty :)


7 Sie 2014, o 22:23
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Witam taki pomysł na rozwiązanie ciagłego placzu
Zacznijmy od Tego, że udział w tych "złych" eventach typu "napisz/narysuj" nie jest obowiązkowy. Jak dla mnie to jest to bardzo miła odskocznia od gry i chciałbym, żeby takie eventy pojawiały się przez cały rok. A pisać opowiadanie uczą już w szkole podstawowej... Czy naprawdę HH jest tym co chcą gracze? Kiedy loguję na s3 w czasie takiego eventu typu "HH z jakiejś tam okazji" na czatach widzę pełno osób, które są przeciwko takim eventom.

_________________
_______
Image
Image


7 Sie 2014, o 22:29
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Kwi 2014, o 20:21
Posty: 6
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Ninerr
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Witam taki pomysł na rozwiązanie ciagłego placzu
No pamiętam jak GM zrobił event z okazji jakiejś osoby z Angli a nie zrobił eventu nawet nic nie wspomniał o tym że mamy 3Maja (Święto podpisania Konstytucji) co do tego że "uczą w szkole podstawowej..." co z tego? w grze możesz mieć sporo znajomych napisać opowiadania powiedzieć im "dajcie mi kufla coś wam odpale z nagrody" Nie wierzę że tak nie ma choć czasem trafiają się naprawdę dobre opowiadania i zasługują na pierwsze miejsce aczkolwiek jakieś przekręty na pewno są :) i czy naprawdę jesteś pewien że jakiś 80+ napiszę "weee jaki lipny hh zarobiłem 2kk expa ale i tak jest lipa..." nie wierzę


7 Sie 2014, o 22:35
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Witam taki pomysł na rozwiązanie ciagłego placzu
HH to nie event. To przede wszystkim.

Gra nie opiera się tylko na expieniu, ale - przede wszystkim - na dobrej zabawie. Wiem, że wielu, może nawet większości graczy zależy tylko na expie, expie i jeszcze trochę expa, ale cóż, tak to nie wygląda.

HH zaburza system expienia, ponieważ można w godzinę nabić tyle expa, ile normalnie w kilka godzin, a nie na tym to polega. Dlatego HH jest tak rzadko i nie ma szansy na to, by było codziennie.

Eventy są czasami, będą częściej - mam taką nadzieję - ale nawet jeśli są, to gracze i tak narzekają. Jest event - chcą hh. Jest hh - narzekają, że za krótkie, za mało expa itp. Najlepiej by było na 12h codziennie puszczać HH z expem x5... choć i tak pewnie by narzekali. Graczom nigdy się nie dogodzi, nie ma nawet sensu próbować. Zawsze jacyś będą negatywnie nastawieni. :)

Tak czy inaczej - codzienne HH to pomysł co najmniej bezsensowny.

I owszem, Niunia, jakiś 80+ tak napisze. Ostatnio było prawie półtorej godziny HH w nocy z okazji zabicia Morany i co? Było narzekanie, że za mało expa! Że za krótko!

Dzisiaj zrobiłem evencik, mały bo mały, ale był dla zabawy, do wygrania była platyna. Jedni się umieli bawić i docenić, drudzy od razu fala hejtu, bo nagrody za małe itp. Nikt nie zwrócił uwagi na to, że za jakieś 20-30 minut latania ktoś mógł zarobić 100 platyny, które w dodatku dałem z własnej kieszeni (ostatecznie wydałem 250 platyny na nagrody w mini-evencie). I tak narzekali. Taka natura gracza.

_________________
Image
Image
Image


7 Sie 2014, o 22:39
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Witam taki pomysł na rozwiązanie ciagłego placzu
W obecnie prowadzonym konkursie(organizowanym przez ekipę z s3) to właśnie ona(ekipa) będzie wybierać zwycięzców. Nagrody publiczności nawet w to nie wliczam, bo praktycznie wszystkie konkursy polegające na głosowaniu w ankiecie/głosowaniu kufelkami były manipulowane przez graczy. Mi raczej ciężko uwierzyć, że ludzie potrafią się tak wciągnąć w gry, że myślą tylko o wbijaniu kolejnych poziomów i expieniu. Dokładnie tak jak Gild napisał, HH to nie event. Chwała ekipie, że większość z jej członków ma podobne zdanie i coraz częściej rezygnują właśnie z tego HH.

_________________
_______
Image
Image


7 Sie 2014, o 22:43
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 12 Kwi 2014, o 20:21
Posty: 6
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Ninerr
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Witam taki pomysł na rozwiązanie ciagłego placzu
Nie mówię że tacy ludzie nie istnieje prawda byłem przy tym evencie który zrobiłeś podobał mi się choć no niestety nie wygrałem przez mój słabiutki net choć i tak się świetnie bawiłem no cóż myślałem że gra ma sprawiać przyjemność a mozolne expienie jest po prostu nudne wbijanie lvl pod lodem staje się bez sensowne o lempo już nie wspomne Oki może codzienne hh jest bez sensowne ale jakoś na s4 tak robili i nikt nie narzekał a to że w parę dni ktoś wbił 10lvl to był zachwycony i dziękował na globie GM Można można a jeżeli rzeczywiście eventy nie będą robione "często" to może warto zmienić ten punkt na Wiki Taern http://scr.hu/29sr/3yzvw ?

Pozdrawiam


7 Sie 2014, o 22:45
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Witam taki pomysł na rozwiązanie ciagłego placzu
Niunia napisał(a):
Można można a jeżeli rzeczywiście eventy nie będą robione "często" to może warto zmienić ten punkt na Wiki Taern http://scr.hu/29sr/3yzvw ?


Proszę:

Gildartz napisał(a):
Eventy są czasami, będą częściej - mam taką nadzieję - ale nawet jeśli są, to gracze i tak narzekają.


Napisałem, że HH nie będzie często, ale HH to nie event. Jedno nie ma związku z drugim.

_________________
Image
Image
Image


7 Sie 2014, o 22:57
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2014, o 16:32
Posty: 35
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Anubian
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Witam taki pomysł na rozwiązanie ciagłego placzu
Ja jeszcze co do eventów bym zaproponował by były one zapowiadane na forum. Obecnie jest zapowiadanych ok. 1 na 10 eventów. Wiele razy mi się zdarzyło że wchodzę na grę a znajomi mi piszą że właśnie się skończył event. Gdyby eventy były zapowiadane to każdy by o nich wiedział i zaplanował czas by wziąć w nich udział. I jeszcze jedno co do pory ich organizowania. Przeważnie są one organizowane w nocy ok 20 się zaczynają. Tylko chciałbym zauważyć że nie każdy gracz ma czas w nocy. Niektórzy właśnie prace zaczynają ok. godziny 20. Znam osobę która pracuje w piekarni na nocnej zmianie do pracy jedzie o 19 i wraca o 4 rano i z tego co mi mówił to jak gra przez 2 lata to raz był na evencie bo akurat miał wolne.


8 Sie 2014, o 13:44
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Witam taki pomysł na rozwiązanie ciagłego placzu
Zapowiadane na forum są tylko duże eventy, które wymagają sporego nakładu środków i pracy, nie tylko ze strony graczy, ale także ze strony kolorowych.

Niezapowiadane są małe eventy, których nikt nie planuje. Po prostu jakiemuś kolorowemu się nudzi i postanawia graczom czas umilić, więc robi event. Jeśli by chciał go zapowiedzieć, to wtedy musiałby go zrobić jutro, pojutrze czy za kilka dni, a nie ma pewności, że wtedy miałby czas. Ma czas, ma chęci, robi go dla obecnych akurat w grze.

Co do czasu. Owszem, nie ma pory, która by wszystkim pasowała, ale jednak, mimo wszystko, najwięcej graczy jest online wieczorową porą (możesz zapytać jakiegoś czerwonego, pewnie to info potwierdzi), dlatego wieczorami się eventy robi. Zgadza się, może być tak, że kogoś one ominą, ale jednak wtedy jest graczy najwięcej, więc ich największa ilość ma szansę na tym evencie być. Stąd pora taka, a nie inna. Podobnie jest z turniejami. Są wieczorami. Była kiedyś próba, żeby robić je rano. Zrobionych było kilka turniejów w godzina porannych i około południowych - zainteresowanie nimi było o niebo mniejsze, niż tymi wieczornymi. Na to nic się nie poradzi.

_________________
Image
Image
Image


8 Sie 2014, o 15:39
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 13 Lis 2011, o 18:53
Posty: 82
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Urtiil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Witam taki pomysł na rozwiązanie ciagłego placzu
Gildartz napisał(a):
Podobnie jest z turniejami. Są wieczorami. Była kiedyś próba, żeby robić je rano. Zrobionych było kilka turniejów w godzina porannych i około południowych - zainteresowanie nimi było o niebo mniejsze, niż tymi wieczornymi. Na to nic się nie poradzi.

Pamiętam jeden z takich turków - o 2 nad ranem - 3 drużyny wzięły udział w turnieju :roll:
Co do eventów... brakuje mi eventów może nic nie wnoszących do lvla/eq, ale za to dających sporo zabawy... "Eventy" w nowym lesie koldów są częste, ładne nagrody można z nich zgarnąć, ale są nudne!!!
Obecnie z questów nagrody są mierne, zarówno złoto jak i exp... A jednak gracze robią te questy! Czemu? Bo są ciekawe! Bo wnoszą odświeżający podmuch do ponurego dnia codziennego expiącego gracza...
Nie rozumiem też pomysłów na rozwiązywanie ciągłego płaczu... Płacz był, jest, i będzie. Jedyną skuteczną metodą na zakończenie tego płaczu jest zabronienie jego, a to żadne rozwiązanie...

_________________
...


8 Sie 2014, o 16:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 10 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 426 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron