Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Walka o Teren 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 11 Sie 2014, o 15:49
Posty: 1
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Walka o Teren
Witam wszystkich , zainspirowany tym , że gildie w swoich profilach piszą np. że plaża jest ich , czy też ziemie pod keme są ich wpadłem na pewien pomysł.
Dokładnie chodzi mi o walkę o teren pod nadzorem ekipy która odbywałaby się pomiędzy gildiami.Walka ta byłaby podzielone na różne lokacje na których obowiązywałyby różne pułapy lvl, np:
-Trentis i okolice - Lvl 1-19
-Alaril-lvl 20-40
-Las Koldów,Orków,Kemenak-lvl 41-70
-Masy Dmorther i Wąwóz-71-100
-Beirn 101+

Walki odbywałyby się na zasadzie ostatniej ostałej na placu boju gildii. Jeśli chodzi o mapę według mnie idealnie nadawałaby się ta z "Igrzysk Śmierci".

Zwycięzcy otrzymywali by tytuł(osiągnięcie) oraz skin np. Korony , która miałaby inny kolor/detale dla każdej z krain. Jeśli znalazłby się sponsor nie miałbym zastrzeżeń do zmiany nagrody na złoto/plate i tytuł.

Najlepiej by event odbywał się 1 w miesiącu jednak zdaję sobie sprawę że jeśli wogóle zostanie wprowadzony bd kosztował Ekipę mnóstwo pracy dlatego ograniczyłbym się do 2-3 miesięcy.

Moim drugim pomysłem są mistrzostwa gildii.
Polegałyby one na zbieraniu przez gildię punktów zbieranych za zabijanie graczy z innej gildii.
Zasady:
- Za każdego zabitego gracza dostawałoby się 1 punkt. Wartość byłaby mnożona dwukrotnie jeżeli w bitwie bierze udział 4-10 graczy
-Punkty nie mogłyby być zdobywane gdy zabijemy gracze bez gildii
-W przypadku gdy w walce uczestniczą gracze z różnych gildii , punkty otrzymywałaby ta gildia, której gracz zadałby ostateczny cios przeciwnikowi.

Gildia która uzbiera najwięcej punktów w określonym czasie (według mnie powinien być to rok lecz nie będę protestował jeżeli ekipa bd chciała ten czas skrócić) zostanie najlepszą na serwerze gildią w pvp.
Nagrody: Złoty,Srebrny,Brązowy Hełm przy nazwie gildii (odpowiedni dla miejsc 1,2,3),oraz nagrodę w platynie od Dryga :P Przykładowo 5 k+ do podziału na wszystkich.

Serdecznie prosiłbym graczy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie opinii,a ekipę o zdanie na temat pomysłu i napisanie czy jest on w ogóle wykonalny.


11 Sie 2014, o 16:31
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 31 Mar 2014, o 20:27
Posty: 47
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: KrzychuRc
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walka o Teren
Pomysł nr. 1 moze byc.Co do pomysłu 2 to nie licz że Drygu sypnie platą na nagrode. :D

_________________
KrzychuRc - Rycerz 50 OFF
VkrzychuD - Voodoo 49 OFF
Krzychudr - Druid 46 OFF
Krzychushed - Sheed 48 OFF


11 Sie 2014, o 17:25
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Maj 2014, o 19:38
Posty: 3
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: pablitto
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walka o Teren
Nawet ,nawet dopracować i mogłoby coś z tego być :D

_________________
łuk 47 pablitoluk s1 off
barb 24 pablitto s1 on szybko rośnie


11 Sie 2014, o 19:42
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2013, o 13:05
Posty: 517
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walka o Teren
Krzychu0269 napisał(a):
Pomysł nr. 1 moze byc.Co do pomysłu 2 to nie licz że Drygu sypnie platą na nagrode. :D

Zdziwiłbyś się. Tak w ogóle to skąd ten trend by Ekipe z Drygiem na czele mieć za jakieś "złotówy"? Ile razy nie widzę, to w eventach gdzie jest do wygrania plata to owa plata jest fundowana przez Ekipę właśnie, czyli pośrednio przez Dryga.

Ad topic:
Pomysły fajne, jednak tak jak je napisałeś jest bardzo dużo miejsc do nadużyć. (Już takie mam zboczenie, że szukam luk gdzie ktoś może mnie wydymać).
Poza tym, nie oszukujmy się, ale prym wiodły by gildie z topki, czy napewno o to Ci chodziło w tych pomysłach?


11 Sie 2014, o 21:03
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Maj 2013, o 09:57
Posty: 33
Podziękowano: 83 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: XtrunksX
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walka o Teren
Pomysł jak najbardziej fajny , ale z realizacją pewnie będzie gorzej :/


11 Sie 2014, o 21:47
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 434 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron