Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 HC jest, a może tak... 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013, o 20:56
Posty: 24
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: Krzesiek
Odpowiedz z cytatem
Post HC jest, a może tak...
Może tak zupełne przeciwieństwo? HC jest jak wiadomo wymagający, idea jest odnośnie stworzenia serwera zupełnie przeciwnego HC.
Spotkałem się juz w innych gracz że obok normali i hardcore bywały też serwery easy.
Wiadomo żeby nowi nie ryli sie drzwami i oknami wprowadzić obowiązek posiadania konta na HC/normal i postaci minimum 30,40,50? żeby troszkę zapoznać się z grą.
Pomysł easy jest prosty jak barszcz. Wiadomo że :
a) czasem człowiekowi czasu nie starcza na expienie, robienie eq.
b) człek nie chce wydawać złotówek na pl ( wiem ze nie musi, ale czasem się nie chce grać widząc jak wczorajszy biedak kupuje attawe :)
c) poprostu chciałby obaczyć jak to jest na hlvl a nie na tym swoim kurduplu ( hlvl bossy itp.)
d) człek zawsze marzył o posiadaniu epika, a jeśli nawet nie to byłoby miło :)
Easy ( z mego punktu widzenia ) mógłby posiadać dużo zwiększony exp, drop rarów, epików ( nie za dużo oczywiscie ) itd. Kary za śmierć normalne, no może trochę zwiększone.
Wiem że większości znudziłby się po pewnym okresie czasu, ale jakaś tam grupka zapaleńców pozostałaby :)
Co sądzicie? Przewiduje niepochlebne opinie :)

_________________
'' Postęp jest wymówką dla zepsucia. '' - ,Diuna, Franka Herberta
'' Trzeba zrobić ściepę narodową, i kupić bombę atomową! '' - Bohdan Smoleń

Rycerz 90 (91 coming soon) toczy się do góry... Gildia FTT, nick: Krzesiek, bynajmniej Grzesiu


5 Sie 2014, o 22:48
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Mar 2011, o 20:46
Posty: 58
Miejscowość: Sandomierz/Kraków
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Nick w grze: Rascal
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HC jest, a może tak...
Powiem tylko, że dobrze przewidujesz.

_________________
Turnieje HC
1vs1 1-140 3 miejsce
2vs2 36-52 1 miejsce
1vs1 20-29 1 miejsce
1vs1 1-140 1 miejsce
1vs1 60-74 1 miejsce


5 Sie 2014, o 23:20
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HC jest, a może tak...
Oj tam zaraz niepochlebne :)
Paladyn56556 leniuszek napisał(a):
...
Wiem że większości znudziłby się po pewnym okresie czasu

...ja już się znudziłem czytając to :lol:


5 Sie 2014, o 23:39
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2013, o 22:32
Posty: 43
Miejscowość: Taern
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Monesco
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HC jest, a może tak...
@Up Nie da się ukryć :D
Wg mnie wystarczy powiedzieć słowa Dryga lub to były graczy :) nie jestem pewien: "Taern jest dla twardych" i ja się z tym zgadzam - chcesz mieć duży lvl? Musisz zasłużyć! Ja sam nie byłem na Garnizonie bo mam (obecnie) 60lvl :) ale jak będę chciał odwiedzić to wbije a nie założę nowy serwer byle się nie zmęczyć. Co do małej ilości graczy Taern to specyficzna gra, nie każdemu się podoba a często dołącza masa 8-10 latków i nie spędzą miesiąca nad tą grą a wyjdą bo za wolno kasa i lvl leci.


Poprawka: usunąłem jedno słowo w cytacie ;)

_________________
Sheed 64lvl
Łucznik 32lvl
Barbarzyńca 37lvl


Ostatnio edytowany przez Eliras, 21 Sie 2014, o 18:01, edytowano w sumie 1 raz



12 Sie 2014, o 10:45
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Gru 2013, o 14:34
Posty: 13
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Walewmorde
Odpowiedz z cytatem
Post Re: HC jest, a może tak...
Eliras napisał(a):
@Up Nie da się ukryć :D
Wg mnie wystarczy powiedzieć słowa Dryga lub to były graczy :) nie jestem pewien: "Taern jest dla twardych ludzi" i ja się z tym zgadzam - chcesz mieć duży lvl? Musisz zasłużyć! Ja sam nie byłem na Garnizonie bo mam (obecnie) 60lvl :) ale jak będę chciał odwiedzić to wbije a nie założę nowy serwer byle się nie zmęczyć. Co do małej ilości graczy Taern to specyficzna gra, nie każdemu się podoba a często dołącza masa 8-10 latków i nie spędzą miesiąca nad tą grą a wyjdą bo za wolno kasa i lvl leci.


Z drugiej strony to dobre nie jest bo kase na plate od każdego dzieciaka da się wybulić, a gra ciut na tym traci że sporo osób traci ochotę przy 26-30 gdzie trzeba troszkę ichów polatać do wbicia lvl i później. Do 70 czyli połowy dociera dosłownie ułamek osób którzy w pierwszej chwili są zachwyceni tą grą.
A oprócz dzieciaków są tacy którzy studiują/pracują/ mają rodzinę/życie etc. Wtedy wiadomo ciężko się gra...
Jak dla mnie exp i drop na hc jest już o tyle zwiększony że to właśnie on jest dla mnie serwerem Easy, rzeczy w tym by umieć łazić, nie wbijać się na siłę tam gdzie można zaliczyć deda i chodzić z kimś na q/bossy/kase a nie liczyć że się solo wbije 140.... ;)

_________________
S4, uprawiam, exping, bossing i małżing


12 Sie 2014, o 17:53
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 417 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron