Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Event pvp "Podziemny Krąg" 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 6 Sie 2014, o 16:45
Posty: 22
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Event pvp "Podziemny Krąg"
Witam wszystkich.
Jako, że to mój pierwszy post na forum chciałbym się przedstawić.
Serwer S1 Rycek SkalaK 55Lv tyle wystarczy
W grze poza turniejami, gdzie są ograniczenia levelowe nie ma jak się sprawdzić w zdrowej rywalizacji (nie chodzi mi o walki pvp bo często można trafić na płaczków, gdzie człowiek sam zostanie wyzwany do walki. Uczciwie wygra, a potem zaczyna się płacz na priv, że %, że blok że w kupe wdepnął cuda wianki)
Dlatego chciałbym zaprezentować coś takiego:
Najpierw powymieniam w punktach główne założenia eventu, a potem go opiszę
-event cykliczny raz dziennie
-lokacja losowo wybrana (zawsze zamknięta lokacja CZYLI JEDNO WEJŚCIE ) np +jaskinia u herszta +małże +tam gdzie jest wieża samarytanów + jaskinia w górach orków + jaskinia tam gdzie zlecko na żarcie pod kemenek , jeszcze kilka na płaskowyżu garnizon brein (sorry za błędy w pisowni ale nie znam jescze wszystkich nazw na pamięć)
-20 uczestników
-brak ograniczenia levelowego
-nagroga za 1 i 2 miejsce
-walka gladiatorów kto przeżyje to wygrywa
A teraz na czym miałoby to polegać:
Event zaczynałby się o różnych porach dnia. Byłoby podawanie miejsce zbiórki np.małże
. Wtedy 20 pierwszych osób które pojawią sie w tej lokacji biorą udział w evencie (nieważny level wiadomo że do jaskini herszta dobiegną niskie levele a na płaskowyż czy garnizon lv będą już wyższe). Do czasu kiedy nie będzie odpowiedniej ilośći osób lokacja będzie miała kolor zielony. Po wbiegnięciu ostatnie osoby czyli dwudziestej kolor zmienia się na czarny i zaczyna się jazda. Event by polegał na walkach jeden na jeden. Każdy gracz miałby zamkniętą drużynę i byłby agresywny czyli walka zaczynałaby się po dotknięciu innego gracza. Każda walka trwała by powiedzmy 3 minuty co wyeliminowało by kolesiostwo (ja atakuje kolegę i czekamy aż inni się wykończą)
Event trwałby do momentu kiedy zostaje 2 graczy i toczą walkę finałową
Zwyciężca walki dostaje nagrogę od platyny po jakieś flaszki poty co tam ekipa da.
Podczas eventu oczywiście działałby odpoczynek i poty.
Myślę, że taki event trochę rozruszałby serwery . Napewno by także wzrosło zapotrzebowanie na konta premium żeby posiadać sporo potów.
Ja gram na S1 i wiedzę, że jest sporo osób, które nie tylko latają na bossy, a lubią dać sobie poprosu po mordzie.
Jeszcze jedna sprawa czemu bez ograniczenia levelowego, żeby było ciekawie
Czasem mały może wygrać z dużym
Pozdrawiam i czekam na opinie i komentarze
Proszę tylko bez płaczu, że ten czy tamten nie ma szans.
PAMIĘTAJCIE TO TYLKO GRA


17 Sie 2014, o 22:22
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event pvp "Podziemny Krąg"
Event z częstotliwością jeden na dzień? Wiesz ile to pracy i czasu? Nie wiem kto z Ekipy byłby na tyle wyrozumiały, aby opanować cykliczne wydarzenie.
Brak ograniczenia- jaki pożytek byłby z niskopoziomowych graczy? Po prostu by się nie liczyli.
Zmiana rodzaju pola w momencie zapełnienia listy uczestników- raczej niemożliwe z technicznej strony, pomijając zablokowane party czy atak z automatu.
Walki 3- minutowe? W niektórych przypadkach byłby to za niski próg. Do tego nagrody od Ekipy. Bez przesady.

Podsumowując- nie dopatrzyłem się w tym żadnych plusów, a ogrom wysiłku jaki należałoby w to włożyć przewyższa każdego, tak więc odpada.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


17 Sie 2014, o 22:40
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 6 Sie 2014, o 16:45
Posty: 22
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Event pvp "Podziemny Krąg"
Czemu tak twierdzisz a platyna którą się kupuje to chyba taka Zapłata za pracę więc nic nie byłoby za darmo Zeby zarobić trzeba się nieraz wysilić
Pozdrawiam

Jeżeli jest to niemożliwe od strony technicznej to rozumiem event cos na zasadzie sany czy orków z automatu zasada by była czas taka sama za każdym razem
Ludzie którzy lubią pvp widzieli by plusy
Sent from my iPhone using Tapatalk


17 Sie 2014, o 22:44
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Sty 2014, o 19:42
Posty: 157
Podziękowano: 120 razy
Otrzymanych podziękowań: 82 razy
Nick w grze: RycerzKrola
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event pvp "Podziemny Krąg"
1.Do jaskini herszta mógłby wejść przecież taki 100+ (chyba nie zrobiono by tam bramki), a więc co za sens jest w tym jak wiadomo że on wygra.
2.
SkalaK napisał(a):
Do czasu kiedy nie będzie odpowiedniej ilośći osób lokacja będzie miała kolor zielony. Po wbiegnięciu ostatnie osoby czyli dwudziestej kolor zmienia się na czarny i zaczyna się jazda.

Małże mają ogólnie kolor czarny i nagle się zmienia? A co z osobami będącymi w takiej instancji? Nagle nie mogą się bić nawzajem bo event jakiś się zaczął.

Tak ogólnie pomysł słaby (bardzo przypomina mi to ev. Igrzyska Śmierci). Nw jak jest na innych serwerach, ale na s2 po wprowadzeniu czarnego pola przy kem przeważnie tam ktoś siedzi i leją się po mordach :P. A zresztą wprowadzając eventy PvP myślisz że zlikwidujesz płacz o % itd.? Na pewno nie wg mnie nawet zwiększy sie płacz uczestników takich eventów.
Pozdrawiam


18 Sie 2014, o 11:40
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2012, o 16:11
Posty: 150
Podziękowano: 95 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event pvp "Podziemny Krąg"
Nazwa eventu nie ma z nim nic wspólnego.

Jeśli nie ma ograniczenia lvlowego, to wiadomo, że szanse będzie mieć tylko kilka osób z najwyższymi poziomami, a czasem akurat na małych lokacjach będzie akurat jakiś h lvl i wszystkich powybija. Owszem, mały lvl może wygrać spokojnie z wyższym, ale nie uda mu się to za każdym razem, bo trzeba by było założyć, że akurat on byłby najbardziej ogarnięty, a większe lvle już mniej.

Co do ograniczenia do 3 minut, to walki z udziałem sheedów i rycerzów mało kiedy kończyły by się w czasie. Automatyczne atakowanie po dotknięciu to niepotrzebna robota z programowaniem, to nic nie zmieni.

Co do zmiany na zielone pole w trakcie oczekiwania, a po starcie na czarne, to już prościej byłoby wybrać jakieś małe lokacje, w których na czas eventu otworzyłaby się lokacja z czarnym polem i po prostu przed startem nie dałoby się wejść.

Jeśli chodzi częstotliwość co 1 dzień to akurat nie ma problemu, są już takie eventy.

Ogólnie pomysł nieprzemyślany i niedopracowany.


18 Sie 2014, o 13:38
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 6 Sie 2014, o 16:45
Posty: 22
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event pvp "Podziemny Krąg"
RycerzKróla napisał(a):
1.Do jaskini herszta mógłby wejść przecież taki 100+ (chyba nie zrobiono by tam bramki), a więc co za sens jest w tym jak wiadomo że on wygra.
2.
SkalaK napisał(a):
Do czasu kiedy nie będzie odpowiedniej ilośći osób lokacja będzie miała kolor zielony. Po wbiegnięciu ostatnie osoby czyli dwudziestej kolor zmienia się na czarny i zaczyna się jazda.

Małże mają ogólnie kolor czarny i nagle się zmienia? A co z osobami będącymi w takiej instancji? Nagle nie mogą się bić nawzajem bo event jakiś się zaczął.

Tak ogólnie pomysł słaby (bardzo przypomina mi to ev. Igrzyska Śmierci). Nw jak jest na innych serwerach, ale na s2 po wprowadzeniu czarnego pola przy kem przeważnie tam ktoś siedzi i leją się po mordach :P. A zresztą wprowadzając eventy PvP myślisz że zlikwidujesz płacz o % itd.? Na pewno nie wg mnie nawet zwiększy sie płacz uczestników takich eventów.
Pozdrawiam

ad1 Bo takie jest życie że nieraz dostaje się od silniejszego
Wiadomo że wchodząć na event trzeba by było kliknąć nazwe eventu
czyli wchodząć na małże wybieramy albo małże albo event ludzie którzy już tam są musieliby wyjsc (coś na zasadzie wyboru instancji)
Powiedz czemu słaby pomysł może jeszze nie dopracowany
Carrot napisał(a):
Nazwa eventu nie ma z nim nic wspólnego.

Jeśli nie ma ograniczenia lvlowego, to wiadomo, że szanse będzie mieć tylko kilka osób z najwyższymi poziomami, a czasem akurat na małych lokacjach będzie akurat jakiś h lvl i wszystkich powybija. Owszem, mały lvl może wygrać spokojnie z wyższym, ale nie uda mu się to za każdym razem, bo trzeba by było założyć, że akurat on byłby najbardziej ogarnięty, a większe lvle już mniej.

Co do ograniczenia do 3 minut, to walki z udziałem sheedów i rycerzów mało kiedy kończyły by się w czasie. Automatyczne atakowanie po dotknięciu to niepotrzebna robota z programowaniem, to nic nie zmieni.

Co do zmiany na zielone pole w trakcie oczekiwania, a po starcie na czarne, to już prościej byłoby wybrać jakieś małe lokacje, w których na czas eventu otworzyłaby się lokacja z czarnym polem i po prostu przed startem nie dałoby się wejść.

Jeśli chodzi częstotliwość co 1 dzień to akurat nie ma problemu, są już takie eventy.

Ogólnie pomysł nieprzemyślany i niedopracowany.

3 minuty i koniec walki wygrywa kto ma więcej hp (o to mi chodziło)
Jeżeli np 80lv kończy walke i mam mało hp lub kondy lub many i zostaje zaatakowany przez mniejszy lv na full hp i innych to mały zawsze może powalczyć
Chodzi mi o dymamiczną walkę jedna się kończy druga się zaczyna nie o jakieś taktyki i inne pierdoły


18 Sie 2014, o 14:13
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 22 Wrz 2013, o 12:23
Posty: 157
Miejscowość: Pobiedziska (Wielkopolska)
Podziękowano: 53 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: CordingMilq
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event pvp "Podziemny Krąg"
A może na zasadzie że po walce (wygranej) mam all hp/konda/mana?

_________________
s4->s7->s.Ostlor


LowcaZguby s4
lev-51 łuk
s4/s7 Jeże FOREVER


CordingMilq s7
Lev-51 luk =on
Turek miejsce... 4 :P


18 Sie 2014, o 16:16
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Sty 2014, o 19:42
Posty: 157
Podziękowano: 120 razy
Otrzymanych podziękowań: 82 razy
Nick w grze: RycerzKrola
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event pvp "Podziemny Krąg"
SkalaK napisał(a):
3 minuty i koniec walki wygrywa kto ma więcej hp (o to mi chodziło)

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem:
Dajmy na to że walczy 2 graczy (x, y). Gracz x ma 1000 hp gracz y 1350 hp. Nikt z nich nie bije (specjalnie) tzn że po 3 minutach wygrywa gracz y chociaż nic nie robił?
Oprócz tego co to za wytłumaczenie:
SkalaK napisał(a):
1.Do jaskini herszta mógłby wejść przecież taki 100+ (chyba nie zrobiono by tam bramki), a więc co za sens jest w tym jak wiadomo że on wygra.
SkalaK napisał(a):
ad1 Bo takie jest życie że nieraz dostaje się od silniejszego

No tak czasem dostaje sie od silniejszego. Ale w tym wypadku 100+ czekałyby na takie eventy jak do wygrania jest platka i rozwalały małe lvl. Na s2, jak jeszcze częściej bywały eventy o biciu mobków, drużyn bossów, itp. był płacz, że do trentis przychodzą wysokie lvl i zabierają mobki, nawet po wprowadzeniu ograniczeń i jailów było tak samo i taki sam płacz. Myślę że taki event powinien bawić ludzi, a co to za zabawa przyjść zostać zabity przez wysoki lvl i po evencie.
I zresztą event PvP rozumiem tak: Ani nie poexpisz, wygrasz jak jesteś turkowcem albo trafisz na jakiś nupków/low lvle.
Jak chcesz takie walki jest arena, turnieje i pełno czarnych pól do wyboru do koloru. Ja jestem za wprowadzaniem eventów dynamicznych i polegających na biciu mobów lub zbieraniu/szukaniu skrzynek zielonych, jakiejść osoby itp.
Pozdrawiam


18 Sie 2014, o 16:47
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 6 Sie 2014, o 16:45
Posty: 22
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event pvp "Podziemny Krąg"
RycerzKróla napisał(a):
SkalaK napisał(a):
3 minuty i koniec walki wygrywa kto ma więcej hp (o to mi chodziło)

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem:
Dajmy na to że walczy 2 graczy (x, y). Gracz x ma 1000 hp gracz y 1350 hp. Nikt z nich nie bije (specjalnie) tzn że po 3 minutach wygrywa gracz y chociaż nic nie robił?
Oprócz tego co to za wytłumaczenie:
SkalaK napisał(a):
1.Do jaskini herszta mógłby wejść przecież taki 100+ (chyba nie zrobiono by tam bramki), a więc co za sens jest w tym jak wiadomo że on wygra.
SkalaK napisał(a):
ad1 Bo takie jest życie że nieraz dostaje się od silniejszego

No tak czasem dostaje sie od silniejszego. Ale w tym wypadku 100+ czekałyby na takie eventy jak do wygrania jest platka i rozwalały małe lvl. Na s2, jak jeszcze częściej bywały eventy o biciu mobków, drużyn bossów, itp. był płacz, że do trentis przychodzą wysokie lvl i zabierają mobki, nawet po wprowadzeniu ograniczeń i jailów było tak samo i taki sam płacz. Myślę że taki event powinien bawić ludzi, a co to za zabawa przyjść zostać zabity przez wysoki lvl i po evencie.
I zresztą event PvP rozumiem tak: Ani nie poexpisz, wygrasz jak jesteś turkowcem albo trafisz na jakiś nupków/low lvle.
Jak chcesz takie walki jest arena, turnieje i pełno czarnych pól do wyboru do koloru. Ja jestem za wprowadzaniem eventów dynamicznych i polegających na biciu mobów lub zbieraniu/szukaniu skrzynek zielonych, jakiejść osoby itp.
Pozdrawiam

A czy ja każe ci w takim evencie brać udział nie chcesz nie musisz
Czemu tak się boisz HL ludzie jak ludzie to jest tylko gra tutaj się nie zginie
Eventów na expa jest już trochę, ale widać można wprowadzić jeszcze kilka. Bo EXp najważniejszy.
Najlepiej żeby w grze było tylko
dr na dz
ryc na modło
kto na loski
gdzie mag oddaje plisssssss
bb na mario i takie tam
i oczywiście zlecko na kase i tak cały dzień mija
Pozdrawiam i życzę jak najwięćej tego expa i żeby cię HL nie zabił


18 Sie 2014, o 17:40
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 6 Sie 2014, o 16:45
Posty: 22
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event pvp "Podziemny Krąg"
Lowcazguby napisał(a):
A może na zasadzie że po walce (wygranej) mam all hp/konda/mana?

W końcu jakaś propozycja
Ten mój temat to tylko propozycja
Dlatego dałem na forum i czekam na ciekawe pomysły co można by udoskonalić
Pozdrawiam


18 Sie 2014, o 17:52
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 423 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron