Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Taern singleplayer 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2013, o 16:26
Posty: 173
Podziękowano: 56 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Post Taern singleplayer
Witam.
Bardzo czesto się zdaża, że ja, oraz inni gracze, mają wielką ochotę na grę w Taern, jednak internet odmawia im posłuszeństwa. Często jest też tak, że chcemy sobie potestowac różne bulidy, oraz pograc zwyczajnie for fun. Masowe są też sytuacje, w których championy są kradzione przez innych graczy. Jeżeli masz tego dość, jeżeli chcesz sobie pograc na spokojnie, to ten właśnie pomysł przypadnie Ci do gustu.
Otóż mam propozycje aby zrobić Taern do pobrania, wraz ze wszystkimi mapami, przeciwnikami itd. (oczywiscie plik instalacyjny)
Grałoby się tak jak normalnie jednak samemu, zamiast kupywac platynę od innych graczy, poprzez SMS, w wiekszych placówkach byliby NPC oferujący Platyne za złoto, Szansa na raz,epik,set zostałaby zwiększona, ilość zdobywanego expa,złota także, siła bossów też aby gra na singlu miała jakiś sens. Dodatkowo możliwośc dropu normalnych miksturek z championów/bossów. Byłby to taki s0 do gry samemu testowania bulidów, jednakże bez możliwości uzywania komend.
W wersji SP wprowadzonoby także możliwość najęcia innej postaci(kierowanej przez komputer) tz wykupienie sobie towarzysza, któremu można zmieniac eq, taktyki, rozdawać umki oraz staty, max 5towarzyszy naraz, z możliwością zbudowania Gildi, do przechowywania innych (oczywiscie możliwośc kupna surowców za pieniądze/plate)
Co o tym sądzicie?

_________________
AVE S3: Miachavelli/Druid (ciągle rosnie)


23 Sie 2014, o 21:37
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 24 Kwi 2014, o 17:43
Posty: 17
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Post Re: Taern singleplayer
Bardzo często bywa że gdy leje deszcz a ja nie mam internetu oraz boje się włączać komputera bo pioruny strzelają mam chęć pograć na pegazusie w taern, pozwolę sobie przyłączyć się do tematu.

Z pistoletu zamiast do kaczek można byłoby strzelać do willego.

Czy wyjdą dyskietki na pegazusa (taern) z góry dzięki za odp.

W działach spoza karczmy wymagane jest minimum konstruktywności i zaangażowania w wątek - drwina nie jest tu właściwą formą krytyki - Nicolay

Masz coś do tego że lubię pograć na pegazusie ? Może też chciałbym aby taern wyszedł na dyskietki.


23 Sie 2014, o 21:44
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Wrz 2011, o 22:12
Posty: 406
Podziękowano: 138 razy
Otrzymanych podziękowań: 169 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Taern singleplayer
"MMORPG (skrót od Massively multiplayer online role-playing game) – rodzaj gier komputerowych RPG, w których duża liczba graczy może grać ze sobą w wirtualnym świecie. Podobnie jak w innych rodzajach gier fabularnych gracz wciela się w postać i kieruje jej działaniami."

To gra nastawiona na zabawę w szerokim gronie użytkowników. Temat się powtarza, więc zamykam.

_________________
"Każdego dnia budzimy się, by walczyć o jutro, każdej nocy zasypiamy marząc o lepszej przyszłości"


24 Sie 2014, o 09:40
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 195 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron