Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Postać pod PvP 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2013, o 22:32
Posty: 43
Miejscowość: Taern
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Monesco
Odpowiedz z cytatem
Post Postać pod PvP
Witam. Mam dość nietypowy pomysł a polega on na cofaniu lvli (nie ma to nic związanego z HC).
Pierwsze pytanie jakie się nasuwa na myśl to "Pod co?", otóż niektórzy tacy jak ja robiąc postać pod pvp zrobiłem ją rowniez pod farmienie krzyża. Mimo, że taki boss nie daje dużo expa to robiąc go dziesiątki razy może nawet sporo dać. Nie chodzi mi tylko o bossy bo również nabijajac sobie czache mozna sobie niezle poexpic a jak wiadomo nie od dziś po expieniu na turkowych postaciach trzeba potem masowo umierac na mobku byleby zbic tego expa i pozostać w naszej ulubionej kategorii.

No dobra to wstęp juz mam :D teraz konkrety. Moim pomysłem jest dodanie przycisku (takiego jak reset umek), który by kwalifikował nasze postacie pod postacie PvP.

Wyglądałoby to w mniej więcej taki sposób:
Klikasz (>PvP<) i zostalibyśmy zapytani czy napewno chcę zakwalifikować tą postać pod PvP.
Koszt kwalifikacji to ~50platy, koszt zwrócenia naszej zwykłej postaci PvE ~50platy.

Teraz najważniejsze, kwalifikacja pod PvP umożliwiałaby cofanie lvli ale tylko cofanie :) .
Takowe rozwiązanie zniwelowałoby żmudne nabijanie dedów i tracenia czasu.
Jestem otwarty na wszelkie opinie oraz wskazanie błędów w moim pomyśle, za wszelkie błędy przepraszam pisałem na komórce o 2-3 rano :3 .

_________________
Sheed 64lvl
Łucznik 32lvl
Barbarzyńca 37lvl


26 Sie 2014, o 02:54

Podziękowali: zbyszeeekl (26 Sie 2014, o 09:51)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013, o 14:28
Posty: 36
Miejscowość: Kamenak
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Postać pod PvP
Jestem za. Ile ja bym dał żeby swoim vd polatać na smoka/dz, jak za dawnych czasów barbem...
Daję okejkę :D

_________________
Deesh - brb s3, lvl 85
Turniejowe:
Vodoxus, Deesha, Rycóch, DeeshAlfa, Desik.


26 Sie 2014, o 09:29
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 20:33
Posty: 137
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: IceG
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Postać pod PvP
Jestem przeciwny. Jak ktoś robi postać pod turki to jest pod turki, jak ktoś pod normalną grę to normalną grę. Tą zmiana krzywdziłaby osoby, które zrobiły sobie kilka/naście postaci turkowych, tym bardziej, że niektórzy najlepsi gracze przez przypadek np na Arenie wbili lvl przez co tracili swoją postać.

_________________
Icegirl S4 ryc expiący na mokrych 40 OFF Mielony i Schabowy
IceG/Artemidkaa S5 Łuk 114+ Avalon X


26 Sie 2014, o 09:42
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2014, o 09:31
Posty: 1
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: zbyszeeekl
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Postać pod PvP
Moim zdaniem to jest dobry pomysł ponieważ jeżeli ktoś chce postać pod turki to jest to dla niego dobre a jeżeli to postać do gry to nawet się tym nie przejmuje.A istnieje równiesz opcja ,,resetu'' a więc ja jestem za. ;) ;) ;)


26 Sie 2014, o 09:50
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2013, o 22:32
Posty: 43
Miejscowość: Taern
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Monesco
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Postać pod PvP
@IceG Nie rozumiem o co ci chodzi jest opcja "zakwalifikowania" i "degradacjii" postaci :) czyli włączenia i wyłączenia owego trybu więc nie wiem gdzie tu może znaleźć się ktoś pokrzywdzony. Jak powiedziałes "...najlepsi gracze przez przypadek np na Arenie wbili lvl przez co tracili swoją postać." i właśnie o to mi chodzi aby można było cofnąć lvl w takich przypadkach oraz aby pobawić się na bossach, mobkach swoją postacią pod turki. Miałem jeszcze pomysł by postać pod PvP ograniczyć do jakiegoś przedziału turkowego np 20-35 i nie można by było naexpić 36 a za zmianę przedziału trzeba by było znowu zapłacić ale myślę, że ten pomysł jest mniej udany niż ten oryginalny ;) .

_________________
Sheed 64lvl
Łucznik 32lvl
Barbarzyńca 37lvl


26 Sie 2014, o 10:59
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Lut 2012, o 20:33
Posty: 137
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: IceG
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Postać pod PvP
Tak, ale tamte osoby już nie miały takiej możliwości nawet po pisaniu supportu. Trzeba uważać co się robi z postacią i tyle. Turniejowe to turniejowe, a zwykłe to zwykłe. Każdy musi wybrać. Na tym polega gra. Skoro wtedy nawet nie można było zniżyć poziomu po napisaniu na support, to teraz też nie powinno.

_________________
Icegirl S4 ryc expiący na mokrych 40 OFF Mielony i Schabowy
IceG/Artemidkaa S5 Łuk 114+ Avalon X


26 Sie 2014, o 11:55
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Postać pod PvP
Nie przesadzajny, zbijanie expa wcale nie jest trudne, može na 11-25 lvlu ale jak juz nas nie bija pajaki (25 lvl) w tunelach to na lajcie mozna dojsc do insty krzyzaka samemu wczesniej zostawiajac zloto w depo, jak juz dojdziemy wchodzimy na inste, pierwszy ded može byc dluzszy, ale potem odradzamy sie w inscie majac 50 hp, z uwagi na brak zlota nasze kary beda 2-3x bardziej kosztowne, na koniec wychodzimy z insty i dedamy przed nia zby pojawic sie w Trentis, prostszego sposobu nie widzialem


27 Sie 2014, o 02:09
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Gru 2011, o 00:48
Posty: 261
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Postać pod PvP
Eliras napisał(a):
Witam. Mam dość nietypowy pomysł a polega on na cofaniu lvli (nie ma to nic związanego z HC).
Pierwsze pytanie jakie się nasuwa na myśl to "Pod co?", otóż niektórzy tacy jak ja robiąc postać pod pvp zrobiłem ją rowniez pod farmienie krzyża. Mimo, że taki boss nie daje dużo expa to robiąc go dziesiątki razy może nawet sporo dać. Nie chodzi mi tylko o bossy bo również nabijajac sobie czache mozna sobie niezle poexpic a jak wiadomo nie od dziś po expieniu na turkowych postaciach trzeba potem masowo umierac na mobku byleby zbic tego expa i pozostać w naszej ulubionej kategorii.

No dobra to wstęp juz mam :D teraz konkrety. Moim pomysłem jest dodanie przycisku (takiego jak reset umek), który by kwalifikował nasze postacie pod postacie PvP.

Wyglądałoby to w mniej więcej taki sposób:
Klikasz (>PvP<) i zostalibyśmy zapytani czy napewno chcę zakwalifikować tą postać pod PvP.
Koszt kwalifikacji to ~50platy, koszt zwrócenia naszej zwykłej postaci PvE ~50platy.

Teraz najważniejsze, kwalifikacja pod PvP umożliwiałaby cofanie lvli ale tylko cofanie :) .
Takowe rozwiązanie zniwelowałoby żmudne nabijanie dedów i tracenia czasu.
Jestem otwarty na wszelkie opinie oraz wskazanie błędów w moim pomyśle, za wszelkie błędy przepraszam pisałem na komórce o 2-3 rano :3 .



kup sobie eq nu, albo eq na magiczne i fizyczne, jesli wybierasz 2 opcje to poprostu rob nowa postac z tym samym nickiem ale przed wsadz eq podpisany do depo, postacie do 30/40lvl to na spokojnie zrobisz sobie w 1 dzień, i nawet mozesz sobie zmieniać pomiedzy profesjami magicznymi (dt.vd.mo) i fizycznymi (ryc,sh,luk,barb) w tej 2 beda potrzebne tylko inne bronie reszta eq jest taka sama, a tak masz wiecej niz 1 postac koszt to 100platy tyle co zmiana nicku, jesli bys to robił to lepiej robic to w nocy tak aby nikt ci nie zajumal nicku w miedzyczasie

_________________
Markko VD 122 Laraks ON
Caandy Drut 79 Laraks ON
Barb 140 Laraks ON
Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista


27 Sie 2014, o 02:21
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2013, o 22:32
Posty: 43
Miejscowość: Taern
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Monesco
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Postać pod PvP
@Up Może jestem trochę niekumaty ale prawie nic z tego nie zrozumiałem... A może dla ciebie 30-40lvl wbija się w jeden dzień ale ja mam życie i nie siedzę ciągle na Taernie oraz nie mam takiego dropa rarów żeby na 2gi dzień już postać miała całe eq rary, sety i ulepszone na +10. Ja robiłem swoją postać spory czas i zarabiałem jedynie na zleckach na kase a to się długo robiło przy takich cenach.

_________________
Sheed 64lvl
Łucznik 32lvl
Barbarzyńca 37lvl


27 Sie 2014, o 14:25
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2014, o 21:05
Posty: 7
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: BarbaKanion
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Postać pod PvP
Sorry, ale pomysł wydaję mi się średni. Według mnie najlepiej stworzyć sobie turka (tak z 26lvl). Jeśli grasz jednak po 1-2h dziennie, to pomysł jest fajny. Sam nie jestem graczem, który gra po 5h dziennie. Jednak większość osób grających w Taern grają trochę czasu. Poza tym stworzenie turkowca trwa jakieś 7h.

_________________
"Są ta­kie dni kiedy człowiek, każdy człowiek przeżywa śred­niowie­cze ciała, a re­nesans duszy." - braciszek0


BarbaKanion ( s2) - Cały czas lvl up!
Teodem (Druid) s2 - Początki
GryzuTurek - Cooming soon!


2 Wrz 2014, o 17:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 51 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron