Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Wojna 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 3 Lip 2013, o 21:19
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: loraxi
Post Wojna
Serwer: S1
Nazwa postaci: loraxowydu
Czas: 01.09.2014 12:15
Opis:
Witam na serwerze 5 jest wojna http://scr.hu/1pkn/j9ry5 oto ona. Niestety od prawie 4 tygodni nie odbyla sie zadna walka gdyz moi przeciwnicy sa nieaktywni. Zglosilem to na support lecz caly czas dostaje odpowiedzi ze nic nie moze zrobic itp. a wiec chcialem zlozyc skarge na gma prowadzacego ta sprawe. Napisalem na supporcie ze prosze o zmiane gma prowadzacego ktorym jest srebrniutka lecz moja prosba nie zostala zrealizowana. W dodatku bylem umowiony z tym oto gmem ze maja czas na odpowiedz i zaczecie ponownej walki ze mna do konca wakcji. Nastal ten dzien i dostalem odpowiedz ze nieaktywnosc na taernie to co innego jak unikanie walki i ze mozna byc nieaktywnym przez bog wie ile i dalej nic nasza szanowna Pani Gm nie moze zrobic. Zaczynam sie z tego powoli smiac lecz juz bym chcial zakonczyc ta wojne gdyz jest mi taka bez walki nie na reke. Ponadto mam 2x wiecej pkt niz oni wiec wygrywam o sporo pkt jak na lvl kolo 35 lvl.

Pozdrawiam
loraxowydu


1 Wrz 2014, o 12:20
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Mar 2012, o 12:46
Posty: 1968
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 293 razy
Otrzymanych podziękowań: 1598 razy
Nick w grze: Sokoliskoo
Serwer: HardCore
Post Re: Wojna
Witaj,

Zgłoś to na support - to najlepsze miejsce. Tam poinformuję Cię GM co należy zrobić.

Zamykam.

_________________
Administrator Team Speak`a - masz kłopot napisz KLIK!
Administrator Facebook - KLIK!
***
"Zło jest złem - mniejsze czy większe nie ma różnicy.
Jak to ocenić? Czy to w ogóle możliwe?
Jeśli mam wybierać między złem a złem, to wolę nie wybierać wcale."


2 Wrz 2014, o 19:25
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 184 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron