Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Forum w krzywym źwierciadle. 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
No wiesz, dla innych i 2 minuty to granica nie do przejścia i pewnie doskonale z tego zdajesz sobie sprawę. Uderz w stół a nożyce się odezwą? A jeżeli chcesz się przekonać czy potrafię "kręcić dłuższe produkcje" to wyślij fotkę, pomyślimy. W przeciwnym wypadku takie krzywe uwagi zachowaj dla siebie.

Jak się natomiast zapewne domyślasz, używanie drugiego konta na forum jest zakazane. No chyba, że to Twoje jedyne a założyłaś je tylko dlatego, że tak do szpiku kości poruszyła Cię sprawa filmu z którego to sam Hitler (Gothrek) się śmiał. Więc nie rozumiem - jeżeli twierdzisz, że propaguję nazizm to podaj mnie do prokuratury, jeżeli natomiast bierzesz w obronę "biednych członków ekipy s1 porównanych do wojennych zbrodniarzy" to chyba strzał kulą w płot, bo rozmawiałem z nimi i im osobiście owa parodia się spodobała i nie widzą w tym nawet cienia obrazy. Ba, ujrzeli owy film zanim pojawił się on na forum.

Wniosek z tego więc jest tylko jeden - szukasz dziury w całym i to nie z powodu tego, że w filmach występuje postać Hitlera a tylko dlatego, że zrobiłem go JA.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


6 Wrz 2014, o 18:20
Profil ICQ WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Sie 2014, o 16:29
Posty: 0
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Gadzio
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Chcesz foteczke ależ proszę. Moment po tym jak przeczytałam że proponujesz mi rolę w Twojej długo...metrażowej produkcji :lol: .
Image
No i faktycznie chodziło mi o to że Ty zrobiłeś te filmiki w pierwszym poście było wzmianka o krówce co nie ryczy i mleczka nie daje. Cieszę się że zauważyłeś wreszcie co rozpoczęty cykl miejsc na podium dotyczył. A teraz zmykaj za kamerkę kręcić kolejne super produkcje, może znów trafisz na podium.

_________________
Po prostu Gadzio


6 Wrz 2014, o 18:38
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Wypraszam sobie, dużo ryczę a i mleczka daję i to całkiem sporo.

Dziękuję za umieszczenie mnie na podium, pytanie tylko - co wygrałem?

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


6 Wrz 2014, o 18:44
Profil ICQ WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Sie 2014, o 16:29
Posty: 0
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Gadzio
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
No to już wiem dlaczego cała krew Ci z twarzy odpłyneła. Wysiłek przy sporej dawce mleczka ma swoje koszty. Tylko nie rozumiem czemu przy tym ryczysz? Retoryczne pytanie, nie musisz odpowiadać.
Wygrałeś mój dobry humor, poczucie dowartościowania się itp. Wybierz sobie odpowiedź, na każda krzyczę ooooo taaaaaak bejb!

Nowe podium. Post pod tytułem *Jak się bawi nasza ekipa*.
Fenomenalnie czułam się oglądając jak jedne coś wykonuje swoimi krzywymi nóżkami różne figury wspomagając się rencami. Wybitne dzieło godne pochwały. Rośnie nam na forum nowy Andy W.

_________________
Po prostu Gadzio


6 Wrz 2014, o 18:48
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
A powiedz mi co Ty dokonałaś na forum lub w grze, żeby mianować się jednoosobową komisją oceniającą posty i twórczość innych? Wiesz, krowa co dużo ryczy mało mleka daje... Marnej jakości opowiadanko jak to biłaś szczury na statku? Takich narcyzów jak Ty to forum pochłania jednym mlaśnięciem, więc baw się póki możesz zanim nie zrazisz do siebie wszystkich dookoła.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


6 Wrz 2014, o 19:47
Profil ICQ WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Gru 2013, o 16:40
Posty: 161
Podziękowano: 232 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Elfnocy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Gadzio mam tylko 2 informacje.

.1. Film to tylko film nikt nie obraża tu polaków co najwyżej ośmiesza postać jaką był Hitler.

.2. Jeżeli chcesz tkwić w narodowej martyrologii to tkwij ale nie mieszaj w to innych.

_________________
"Nic nie jest bardziej niebezpieczne niż wróg,który nie ma nic do stracenia"
Dziedzictwo
"hy hy nowa krainka do nowych questów"-Togerd
"osobiście jestem przeciwko HH, ludzie wtedy zachowują się jak zwierzęta"-Seba11pl


6 Wrz 2014, o 19:54

Podziękowali: Ludgar (6 Wrz 2014, o 19:55)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Sie 2014, o 16:29
Posty: 0
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Gadzio
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Nie tylko ja muszę iść do okulisty, umówić Ci wizytę słodziaczku? 50 groszy odkładam na chusteczki higieniczne by wydmuchać w nie mój narcystyczny nosek po informacji że nikt mnie nie lubi na forum. Zmień też nick na WujoWycior bo kij zaczyna Ci przeszkadzać. Popieram Twoją ambicje, jestem z Tobą kocurku :D .

Elfnocy tkwię w oparach absurdu jaki tu panuje, nie mogę więc nie krakać jak wrony skoro wśród nich przebywam. Moja pojęcie narodowości jest moje i będę je glosiła gdzie mi się podoba. Kapiszu?

_________________
Po prostu Gadzio


6 Wrz 2014, o 20:06
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2012, o 14:00
Posty: 22
Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 54 razy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
mrocznie...
Zdajesz sobie sprawę że sama sobie przeczysz? Najpierw oburzasz się gromak uraża filmikiem Twoje patriotyczne uczucia, porównując ekipę do nazistów(czego nie uczynił) a potem twierdzisz że tym filmikiem poprawił Ci humor.
Faktycznie duma z tej naszej Polskości od Ciebie bije...
Masz coś do niego to miej, ale przynajmniej bądz spójna.

_________________
V - łucznik s3 - R.I.P


6 Wrz 2014, o 20:18
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Sie 2014, o 16:29
Posty: 0
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Gadzio
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Już robię buzie w ciup jak przystało na dobrze wychowaną pannę. A może jednak poprawienie mojego humoru odnosiło się do tego co prawie nominowany do oscara wygrał. Filmik budzi moją odrazę, za to autor zaczyna mnie szczerze bawić. I to mi poprawia humor.

_________________
Po prostu Gadzio


6 Wrz 2014, o 20:21
Profil
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Taki mały off top :) .Ta Gadzio trochę w stylu "język ociekający jadem"
przypomina mi Kaitę ( lubiłem jej długie i zjadliwe wypowiedzi ...) a Wam ?


Image


6 Wrz 2014, o 20:50
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron