Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Małżeństwo by Jo 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2014, o 18:34
Posty: 3
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: CytrynowyJo
Odpowiedz z cytatem
Post Małżeństwo by Jo
Witam
Wpadłem na pomysł by do gry dodać możliwość małżeństwa.Wyglądało by to tak:
Mogli byśmy je brać od 40lv udając się do nowego npc Kapelana który by się znajdował w ratuszu.By wziąść ślub będziemy musieli wykonać krótki quest.Na początek musimy zdobyć obrączki które może nam wykonać Darko Gnarl lecz gdy go oto prosimy okazuje się że jego pracownikom brakuje metalu miłości z którego je wykonują więc prosi nas o zdobycie go.W tym celu udajemy się na skarpę(między posesją Landuana, a zrujnowano wieżą)spotkamy tam nowe moby kupidyny(będziemy wyróżniać 3 rodzaje ich kupidyn łucznik, szermierz i strażnik)po ubiciu 3 grupek po 2 kupidyny zabieramy skrzynkę i wracamy do Darko który wykona nam obrączki(oczywiście za opłato).Wracamy do kapelana z obrączkami lecz okazuję się że potrzeba nam jeszcze 2 świadków którzy muszą być z nami.Po ślubie dostajemy od kapelana możliwość zdobycia nowego peta którym jest kupidyn łucznik i szermierz(zależy jakiego wybierzemy)by dostać go musimy zrobić nie długie zlecenie na niego(jak padnie będziemy go mogli kupować za odpowiednio opłato).Od kapelana otrzymujemy papierowe serce które jest przepustko do instancji nowego bossa Amora by dostać się do jego insty udajemy się na skarpę(tam gdzie był metal) i przechodzimy przez teleport(wymogi by przez niego przejść to papierowe serce i para małżeńska)czas na opis instancji:
Pierwszy etap inst. to zabicie odpowiedniej ilości kupidynów od 20-50(losowa ilość) gdy to zrobimy przechodzimy do drugiej części inst. i niszczymy 2 wieże strażnicze których będą chronić kupidyny strażnicy.W 3 cz. inst. musimy zabić bossa Amora który jest z 2 kupidynami strażnikami i 1 łucznikiem oraz szermierzem.Przedmioty które dropiły z niego to specjalne kolczyki i bransoletka(dla magów i fizoli) na te części ekwipunki został y by dodanie 2 miejsca w EQ.Statystyki przedmiotów były by zwiększane przez punkty miłości które byśmy zdobywali poprzez wspólne zabicia z partnerem lub za zlecenia od kapelana(zabicie kupidynów zdrajców które chcą zniszczyć miłość).Papierowe serca też byśmy dostawali za zlecenie od kapelana.To by było na tyle.Czekam na pomyślne rozpatrzenie tego pomysłu i na wasze propozycje w ulepszeniu go.Pozdrawiam Jo

_________________
Jestem kwaśny jak cytryna:0


13 Wrz 2014, o 12:30

Podziękowali: Lodbrook (13 Wrz 2014, o 13:56)
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 11 Wrz 2014, o 10:12
Posty: 66
Miejscowość: Wlkp
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Małżeństwo by Jo
Nie małżeństwo w taern.. To już by była gruba przesada.

_________________
Nikt cię do niczego nie zmusza


13 Wrz 2014, o 12:56

Podziękowali: Cytrynowy (13 Wrz 2014, o 13:14)
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Małżeństwo by Jo
Punkty miłości? Jak dodasz jeszcze punkty zdrady to jestem na tak.


Pomysł ślubów przewijał się wielokrotnie, jest to oderwane od klimatu i nie pasuje do naszego uniwersum.

Brakuje tylko pomysłów na wykup poletka u Romka i uprawę roślinek i zwierzątek, wtedy te dwie idee postawiłbym obok siebie.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


13 Wrz 2014, o 13:07
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2014, o 18:34
Posty: 3
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: CytrynowyJo
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Małżeństwo by Jo
DObry pomysł rzuff z punktami zdrady i poletkiem u romana taki wspólny dom i może możliwość spłodzenia dzieci

_________________
Jestem kwaśny jak cytryna:0


13 Wrz 2014, o 13:12
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Gru 2011, o 17:42
Posty: 112
Miejscowość: Mokradła
Podziękowano: 57 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Spectrum
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Małżeństwo by Jo
Tak jak napisali poprzednicy - pomysł ten nie ma prawa bytu w Taernie.

Jeżeli już zależy Ci na ślubie, sam możesz go zorganizować, lub przy pomocy GM'a, jeżeli zgodzi się na utworzenie Eventa, bądź po prostu ogłosić czas i datę trwania tego ślubu. Parę takich akcji już było na różnych serwerach :D


13 Wrz 2014, o 13:15
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2013, o 20:12
Posty: 66
Podziękowano: 86 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: Rabu
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Małżeństwo by Jo
Zweryfikowałem Twój pomysł na YT, i okazuje się, że w Taernie odbyły się już 3 śluby. Zdaje mi się, że pierwszy jest większości znany czyli jest to ślub Lolitki i Jagla ( https://www.youtube.com/watch?v=4uDPHtxB9Vc ), drugi już mniej znany ślub Envi i Loro ( https://www.youtube.com/watch?v=XdmAfwu5rl0 ) i trzeci ślub Dragonexa i OtherName ( https://www.youtube.com/watch?v=B6dVmTCkh2E ) , tak więc wniosek z tego taki, że nie potrzeba żadnych questów itd. by zakochani połączyli się węzłem małżeństwa :) .

_________________
Rabu - Łucznik - Duneb - 98 lvl + ogar czarny 82 lvl i aquaera 82 lvl

Nie kłoć się z głupcem, bo zniży Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


13 Wrz 2014, o 13:18
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Gru 2013, o 16:40
Posty: 161
Podziękowano: 232 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Elfnocy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Małżeństwo by Jo
Pomysły były już różne ( w tym mój ) a ten tym bardziej nie przejdzie najbliżej tego czego szukamy był temat "braterstwo Krwi"

_________________
"Nic nie jest bardziej niebezpieczne niż wróg,który nie ma nic do stracenia"
Dziedzictwo
"hy hy nowa krainka do nowych questów"-Togerd
"osobiście jestem przeciwko HH, ludzie wtedy zachowują się jak zwierzęta"-Seba11pl


13 Wrz 2014, o 17:08
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Sty 2014, o 19:42
Posty: 157
Podziękowano: 120 razy
Otrzymanych podziękowań: 82 razy
Nick w grze: RycerzKrola
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Małżeństwo by Jo
A ja nie wiem dlaczego większość jest na nie :D. Ja widziałbym "śluby" na taernie ale może nie w takiej formie jak jest przedstawiony powyżej. Dla Twojego pomysłu mówię nie. Nie przemówiły do mnie metale miłości, kupidyni i kapelan :lol:


13 Wrz 2014, o 18:29
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Małżeństwo by Jo
rzuff napisał(a):
Brakuje tylko pomysłów na wykup poletka u Romka i uprawę roślinek i zwierzątek, wtedy te dwie idee postawiłbym obok siebie.

Kurde rzuff toś mi pomysl dał zawsze chciałem być farmerem, do tego level ogrodnika by rósł i jakbym wbil 140 to bym mógł nawet marchew na stoku uprawiać a co!

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


14 Wrz 2014, o 10:36

Podziękowali: DevV (14 Wrz 2014, o 10:49)
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Małżeństwo by Jo
"Rozwijając" pomysł śluby dajmy też coś dla zatwardziałych kawalerów.
Ja bym to widział tak: W pełni funkcjonalny burdel...ups . Sory :oops:
Agencję towarzyską, Dodatkowo co tydzień w soboty jakieś totalne
orgietki na instancji + w piątki "Gej Party", aby ekipa nie była posądzona o dyskryminację.
Potem nazwijmy Taern "fejsbukowe N-K" i zadna konkurencja nam nie podskoczy Image


14 Wrz 2014, o 11:56
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 476 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron