Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Ban na rok 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2010, o 14:42
Posty: 557
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Post Re: Ban na rok
kara to kara, musi być bolesna. Można dodać mały odnośnik ze ban można zamienić na obniżenie lvl - czyli z 80 na takieś 40-50. Duża strata, bolesna, ale lepsze to dla innych niż czekać rok czy zakładać nową. dla poziomów 0-40 takiej możliwości nie ma.

_________________
JagleVooDoo 77lvl
JagleŁuk 44lvl - only PvP
JagleDrut 65lvl - nadchodząca nadzieja


practitioner - Krav Maga - cały czas rosnę


14 Mar 2011, o 21:33
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 14:51
Posty: 94
Miejscowość: Katowice
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Ban na rok
Nie wiem co maluch przeskrobał, ale wg. mnie bany nie powinny być aż takie duże, rok to jest równoznaczne z usunięciem postaci, tzn ban stały.
Jeśli nie wiesz, to przeczytaj temat. Wypowiadać się na temat jabłka którego się nie widziało, nie posmakowało to trochę dziwne, prawda?

Bany powinny być odpowiednie do przekroczenia. Ban na 2-3dni już robi swoje, wielka strata do topki. Za większe oszustwa/przekroczenia to tak nawet do 14dni, ale nie więcej:). Bany stałe, albo większe od 14dni, powinny być "nagrodą" dla złodziei rl kaski;-). Ale to się ma nijak do tej gry, bo w końcu wymiana platyn/rarów jest zabroniona, więc oszustwo w tej dziedzinie nie wiem jak powinno być odbierane przez administracje? Chyba także, nijak^^.

Pozdrawiam!



Edit:
Nie wiem kto napisał na zielono, który z modów, no ale jednak, zwrócę się z pytaniem w eter;-). Gdzie jest niby w tym temacie napisane za co dostał bana?:) Widzę tylko
rets napisał(a):
za co ; za oszukanie
.

Studiując forum, w błędach - straty s3, widziałem że oszukał wymyślając, że 200k i 10k expa w tył na crashu, no ale za takie coś ban stały?:)

Nie chcę bronić tego delikwenta, tylko po prostu chcę zrozumieć jak tutaj, w tej grze wyglądają kary. Bo jest ich mało, jakby nie patrzeć.

Edi2:
A pręgierzu nie ma ^^. Zawsze w każdej grze uwielbiałem czytać walki pomiędzy graczami a adminami:) Szczególnie gdy gracz ma rację, a admin/operator/moderator nie ma, a się przyznać do błędu nie chce!:D Może by tak pręgierz na forum powstał?:))

_________________
[s3] Łuk: BboySayan
Poziom: 48(top8). Początek przerwy: 2011-02-20
4 miechy postać-OFF
Poziom: 48(top320) - 2011-06-20 -postać ON
Poziom: 65(top93) - 2011-07-20 -postać Znowu OFF
(i to na dobre!)

S4 - Sayan - Łucznik.

Image


Ostatnio edytowany przez Bboy_Sayan 15 Mar 2011, o 00:14, edytowano w sumie 2 razy



14 Mar 2011, o 21:39
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Sty 2011, o 15:28
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban na rok
Kolega wyżej dobrze mówi :) Polać mu!

już nie przesadzajcie ban powinnien być 2-3 pierwszy kolejny np z 14 i powiekszac az do delected a nie dajecie na rok i siema :) nad tym tez popracujcie :)


14 Mar 2011, o 22:55
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2010, o 19:03
Posty: 67
Miejscowość: Niby landia
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban na rok
Ban na rok to lekka przesada :lol: ale jak kara to kara ,jednak nie powinna być aż tak duża . Według mnie kara powinna byc na maksymalnie do tygodnia . Albo tak jak powiedział jeden z uczestników tej dyskusji skrócona za lvl ale nie za połowe :lol: . 80=40 , 90=45 :D

_________________
Image
*******************************************************************************************************


14 Mar 2011, o 22:56
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 9 Mar 2011, o 17:40
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban na rok
albo pierwszy ban max miecha powinien trwac ; )


15 Mar 2011, o 12:05
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Sty 2011, o 15:28
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban na rok
Mimo iz dobra gra nie dopracowane sa kary. Trzeba dobrze dostosowac dlugos kar do ilosci przekroczen zasad regulaminu , a nie ze za 1 kare dostaje sie rok bana ptf sorry 416 dni :) to jeszcze wiecej ;].

Trochę zmiejszyc mozecie juz tak 3 dni nie gram bo bana mam to juz i tak spor wydaje mi sie bo na tej grze w 3 dni mozna duzo zrobic...


15 Mar 2011, o 18:03
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Ban na rok
Nie ma opcji na taki system. Srogość kary oceniana pod pryzmatem popełnionych kar w przeszłość? Czyli ban na 1 godzine za oszustwo wyłudzenie, obrażanie, oszukiwanie, wykorzystywanie bugów bo dopiero pierwszy raz to zrobił? A jak zrobi to jeszcze raz to wtedy już na 1 dzień..?
To nie tak działa.
W temacie BARDZO wyraźnie były opisane konsekwencje kłamstwa i próby oszukania administracji. Każdy kto pozwala sobie na takie występki powinien się liczyć z konsekwencjami.
W regulaminie też jest bardzo wyraźnie opisany system kar.
Nieznajomość prawa nie zwalania z jego przestrzegania.

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


15 Mar 2011, o 18:19
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 18:34
Posty: 85
Miejscowość: Mielec/Kraków
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 21 razy
Post Re: Ban na rok
Olej bana, nie wykłócaj się, oszukałeś, trudno, cóż, życie. W 3 dni po 4-5h dziennie da się dowolną profą wydębić na spokojnie 25, może 30lvl (jak się ma z kim expić tak od 18lvlu, oczywiście doświadczenie w Taernie też pasuje mieć). A jak ma Cię ktoś podexpić, to kosmos wogóle. Rary zaległe wydropisz najwyżej i tyle.
Dużo hałasu o nic, gdyby...
Gdyby ban był jednak "nieco" krótszy. Te 400 dni to gruuuba przesada, jest to równoznaczne z zaprzestaniem gry przecież.

_________________
Nie z krzyża jestem zdjęty - Bóg.
Ani czerwonej gwiazdy starzec.
Kocham czerń, kocham noc,
Pluję na prawo, bo kocham wolność.


17 Mar 2011, o 03:23
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Sie 2010, o 09:08
Posty: 183
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Ban na rok
Moim zdaniem kara musi być przykładna, żeby nie tworzyć furtki innym oszustom, trzeba było myśleć zanim kogoś oszukałeś, skoro nie masz wyobraźni to teraz spij to piwo, które naważyłeś, bez Ciebie gra nie straci na wartości a zyska tyle, że może inni się zastanowią zanim spróbują wałka. Oszustom mówimy NIE!

_________________
Image


17 Mar 2011, o 10:24
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 5 Lut 2011, o 18:17
Posty: 26
Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Post Re: Ban na rok
a wedlug was wyzwiska (tak jestem chamem i czesto mnie az nadto ponosi) powinno skutkowac w banie na zawsze? Chyba oszustwo/bug using/oszukiwanie graczy (platyna) jest wiekszym wykroczeniem tak? Mowcie co o tym sadzicie...


/edit: [IRONIA]ciesz sie ze na 400 dni za oszukiwanie ja na zawsze za wyzwiska :)[/IRONIA]

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Gomeeq, 18 Mar 2011, o 22:49, edytowano w sumie 1 raz



17 Mar 2011, o 19:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 210 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron