Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Nowe bossy i rary 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Paź 2014, o 00:01
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Destylator
Post Nowe bossy i rary
Dla maga dopiero na ~60 levelu można kupić pierwszą pelerynke, spodnie i zbroje. Zaś u postaci fizycznych są 4 zbroje (bartaur, brunlle, virthil, opoka). Na 75 jest dla fizycznych postaci hartarum, magowie mają dopiero vorleah. Martumal jest na 20 level, khalam na 28 nie widzę sensu dla którego te 2 rary są. Podobnie virthil i opoka czy wzorek i tirhel

Proponuje dodać z 2 bossy pokroju żaby albo ichitona, np. wielkiego kraba, czy komara z którego by można było dropnąć jakieś spodnie, pelerynke i zbroje dla maga na 20-40 level. Jakiegoś większego bossa na 80 level z którego by spadła zbroja dla maga 70-80 level. Może jakieś tarcze np. psycho-tarcza dla maga która wymagała by mocy czy wiedzy


6 Paź 2014, o 00:27
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2013, o 16:48
Posty: 198
Miejscowość: BDG
Podziękowano: 252 razy
Otrzymanych podziękowań: 313 razy
Nick w grze: ArGes
Post Re: Nowe bossy i rary
No liczyłem na coś więcej a tu takie coś napisane na kolanie:f
Pomysłow na nowe/bosy itp niby nie są potrzebne , zresztą ty tu nie dałeś zadnego pomysłu. Napisałeś,że mogą być dodane 2 bosy typu duży krab i jakiś zmutowany komar i podałeś za przykłady jako drop 2 rary...
Przykro mi ale cięzko to wgl nazwać pomysłem. Dałeś nazwe postaci,a resztę chciałbys aby wymysłiła ekipa?

_________________
"Ból jest tymczasowy...może trwać minutę, godzinę , dzień, miesiąc a nawet rok...Lecz w końcu ustąpi...
Natomiast gdy sie poddam , będzie trwał wiecznie"


6 Paź 2014, o 01:10
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Paź 2014, o 00:01
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Destylator
Post Re: Nowe bossy i rary
Dałem propozycje aby dodać bossy. Te 2 rary nie mają spadać z tego kraba czy komara. Napisałem tego posta aby zainspirować "ekipe" do rozwoju gry w takim kierunku i przedstawiłem mój punkt widzenia. Może powinienem zrobić grafike postaci, instancji i przedmiotów ?

Nie ja napisałem tą grę i nie ja czerpie z niej korzyści

Jaką nazwę postaci ?


6 Paź 2014, o 02:39
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lis 2012, o 14:19
Posty: 177
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 57 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Nowe bossy i rary
Po pierwsze: nie ten dział.

Po drugie:
Drygu napisał(a):
propozycji bossów / nowych krain / nowych klas nie potrzebujemy.

Informacja ta została podana w tym temacie: viewtopic.php?f=14&t=18341&p=123909#p123909

Po trzecie: tu nie chodzi o to, aby postać była ubrana tylko i wyłącznie w rary. Na wyższych lvlach w sklepach pojawiają się do nich naprawdę dobre alternatywy.

Po czwarte: jeżeli już chciałbyś wprowadzić jakiś pomysł w rozwój Taernu, to każdy pomysł musi być rozpisany dokładnie, aby zobaczyć czy ma to jakikolwiek sens. Przecież nikt nie czyta w myślach i tym bardziej nikt nie będzie wymyślał niczego specjalnie przez jakieś widzimisię ("ja wymyśliłem, że ma to być duży robak i ma dawać rary, a Wy już sobie radźcie sami").

Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

_________________
Ciało znikło, a duch,
Nieśmiertelny za dwóch,
Dalej bzdury te same plótł wciąż...


6 Paź 2014, o 08:01
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 183 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron