Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 KRADZIEZ kont 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 29 Wrz 2014, o 15:45
Posty: 1
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post KRADZIEZ kont
Witam mam problem ktos mi ukradl w tym roku juz 2 konta 1 to byl JuniorUmbro na s1 a drugie DavidBrb na s4 jak gralem davidem to pare osob mi pisalo czy sie zamienie czy je oddam ale takze ze je komus ukradlem chociaz sam je expie.Dzisiaj jak chcialem wejsc na davida to mi pisalo niepoprawne dane chociaz wszystko dobrze pisalem :cry:


17 Paź 2014, o 15:01
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: KRADZIEZ kont
Witaj,

Tak zwane kradzieże kont w przeważającej większości to udostępnienie pasów, mniej świadome lub bardziej.

Granie na szkolnych komputerach z zapamiętywaniem haseł, logowanie u kolegów, otwieranie podejrzanych strony z "generatorami" platyny czy golda lub zwykłe przekazywanie pasów znajomym żeby podexpili.


Jeżeli potrzebujesz pomocy ze strony administracji, proponuję udać się na Support (support.taern.pl), musisz jednak wiedzieć, że na zwrot nie masz szans, jeśli Ty zawiniłeś.

Pzdr.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


17 Paź 2014, o 16:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 183 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: