Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Akcja Pajacyk 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 31 Mar 2014, o 20:27
Posty: 47
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: KrzychuRc
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
gromak napisał(a):
Jak będę chciał pomóc, to pomogę. Jak nie będę chciał pomóc, to nawet baner na 1/2 strony mnie do tego nie zachęci.

A co ma wspólnego abonament? Jeżeli za coś płacę, to nie podobałoby mi się, że oprócz gry jestem "atakowany" banerami "kliknij aby pomóc". Ja tu wchodzę dla rozrywki i relaksu a nie po to, by myśleć o tym, że inni nie mają co jeść.

Ciekaw jestem ilu z tych popierających i głęboko wierzących w akcje typu pajacyk codziennie choćby na swoim profilu na FB umieszcza post "Czy dzisiaj już pomogłeś biednym dzieciom? Kliknij w pajaca". Łatwo się mówi o pomaganiu i chęci do pomagania kiedy wystarczy rzucić pomysł a resztę zostawić na głowie innych.


A jaki jest problem poswiecic kilka sekund i kliknac ?? Nikt nie bedzie plakal ze wbijesz 10-20 sekund pozniej.

_________________
KrzychuRc - Rycerz 50 OFF
VkrzychuD - Voodoo 49 OFF
Krzychudr - Druid 46 OFF
Krzychushed - Sheed 48 OFF


25 Paź 2014, o 17:42
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
A kto Ci daje prawo do dysponowania choćby piętnastoma sekundami mojego wolnego czasu? Klikaj, zachęcaj - ja nie chcę być zachęcany i mam do tego prawo.

Pomaganie jest trendy - to pomagaj. Idź na 3 godziny do jakiejś fundacji raz w tygodniu, na bank znajdzie się praca którą będziesz mógł wykonać a za którą będą Ci wdzięczni. Bo jestem przekonany, że ta Twoja pomoc ogranicza się do atakowania mnie na forum z powodu odmiennego zdania na temat sposobów udzielania pomocy potrzebującym.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


25 Paź 2014, o 17:46
Profil ICQ WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 31 Mar 2014, o 20:27
Posty: 47
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: KrzychuRc
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
gromak napisał(a):
A kto Ci daje prawo do dysponowania choćby piętnastoma sekundami mojego wolnego czasu? Klikaj, zachęcaj - ja nie chcę być zachęcany i mam do tego prawo.

Pomaganie jest trendy - to pomagaj.


To, że ty nie życzysz sobie baneru to nie znaczy że nikt go nie chce. Sądzę że jakby takowy się pojawił to napewno część graczy poświęciła 10 sek. i kliknęła pajacyka.

_________________
KrzychuRc - Rycerz 50 OFF
VkrzychuD - Voodoo 49 OFF
Krzychudr - Druid 46 OFF
Krzychushed - Sheed 48 OFF


25 Paź 2014, o 17:53
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Wrz 2013, o 20:43
Posty: 14
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Toluabc
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
gromak napisał(a):
A kto Ci daje prawo do dysponowania choćby piętnastoma sekundami mojego wolnego czasu? Klikaj, zachęcaj - ja nie chcę być zachęcany i mam do tego prawo.




15 sekund Twojego wolnego czasu przeznaczasz zapewne na otwieranie piwa , oglądanie telewizji , czy inne brednie , to czemu nie kliknąć na jedną reklamę , która nie zajmuje prawie w ogóle miejsca na ekranie Twojego monitora? . A co do relaksu przy komputerze , to rozumiem , że chcesz się odprężyć itp. , ale ja np. polepszam sobie samopoczucie mając świadomość , że pomogłem komuś , kto nie ma co jeść.


25 Paź 2014, o 17:59
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
Ależ oczywiście, że ktoś może chcieć. Ja nie neguję tego co chce ktoś inny - ja wyrażam swoje zdanie i twierdzę, że forum gry mmo rpg to nie jest miejsce na bannery z pajacami.

A teraz pomyśl i policz tak szczerze (nie musisz mi odpisywać, bo pewnie napiszesz "codziennie od kiedy mam komputer") ile razy w ciągu ostatnich dwóch lat kliknąłeś w pajaca?

@Tolua - a może się onanizuję, może drapie po 4 literach a może wyciągam pół litra z lodówki. Co Ci do tego i dlaczego nazywasz to bredniami?

Tak, bardzo pomagasz dając 5 groszy. 365 dni x 5 groszy to 18 złotych. Wiesz jakie podatki płacę, żeby między innymi dzieci często bezmyślnych rodziców miały co jeść ? Bo przecież moje podatki idą min. na MOPSY i inne ośrodki pomocy rodzinie. W spotach reklamowych widzisz słodkie dzieciaczki błagające o talerz pomidorowej. Co widzisz na ulicy?

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


25 Paź 2014, o 18:03
Profil ICQ WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 31 Mar 2014, o 20:27
Posty: 47
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: KrzychuRc
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
gromak napisał(a):
Ależ oczywiście, że ktoś może chcieć. Ja nie neguję tego co chce ktoś inny - ja wyrażam swoje zdanie i twierdzę, że forum gry mmo rpg to nie jest miejsce na bannery z pajacami.

A teraz pomyśl i policz tak szczerze (nie musisz mi odpisywać, bo pewnie napiszesz "codziennie od kiedy mam komputer") ile razy w ciągu ostatnich dwóch lat kliknąłeś w pajaca?

@Tolua - a może się onanizuję, może drapie po 4 literach a może wyciągam pół litra z lodówki. Co Ci do tego i dlaczego nazywasz to bredniami?

Tak, bardzo pomagasz dając 5 groszy. 365 dni x 5 groszy to 18 złotych. Wiesz jakie podatki płacę, żeby między innymi dzieci często bezmyślnych rodziców miały co jeść ? Bo przecież moje podatki idą min. na MOPSY i inne ośrodki pomocy rodzinie. W spotach reklamowych widzisz słodkie dzieciaczki błagające o talerz pomidorowej. Co widzisz na ulicy?


To teraz sobie policz ze kilkanascie jak nie kilkadziesiąt tysiecy osob klikaloby pajaca codziennie.

_________________
KrzychuRc - Rycerz 50 OFF
VkrzychuD - Voodoo 49 OFF
Krzychudr - Druid 46 OFF
Krzychushed - Sheed 48 OFF


25 Paź 2014, o 18:13
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
To teraz pomyśl co by było gdyby nieodpowiedzialni ludzie nie płodzili bezmyślnie dzieci, których nie mają za co utrzymać a nawet zwyczajnie nakarmić.

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


25 Paź 2014, o 18:16
Profil ICQ WWW
Uczeń Simona

Rejestracja: 31 Mar 2014, o 20:27
Posty: 47
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: KrzychuRc
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
gromak napisał(a):
To teraz pomyśl co by było gdyby nieodpowiedzialni ludzie nie płodzili bezmyślnie dzieci, których nie mają za co utrzymać a nawet zwyczajnie nakarmić.


Niestety zdarzają się takie przypadki ale te dzieci nie sa niczemu winne wiec dlaczego nie mamy im pomoc i klikac pajacyka zeby mialy co jesc ??

_________________
KrzychuRc - Rycerz 50 OFF
VkrzychuD - Voodoo 49 OFF
Krzychudr - Druid 46 OFF
Krzychushed - Sheed 48 OFF


25 Paź 2014, o 18:21
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 12:48
Posty: 357
Podziękowano: 210 razy
Otrzymanych podziękowań: 134 razy
Nick w grze: Pyrqo
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
gromak napisał(a):
To teraz pomyśl co by było gdyby nieodpowiedzialni ludzie nie płodzili bezmyślnie dzieci, których nie mają za co utrzymać a nawet zwyczajnie nakarmić.


Zaczynam się zastanawiać, czy nie jesteś egoistą.
Ludzie sobie narobili dzieci - to niech sobie je karmią. Jak nie mają za co - to nie moja wina, ja ich nie zrobiłem - ja nie będę ich karmił. Nie zapominaj że te Twoje marne grosze z podatku które trafiają do MOPSu nie idzie nawet w większości % na dzieci zgarnięte z ulicy, tylko na te, które zostały zabrane rodzicom i nie tylko z przyczyn braku pieniędzy.

_________________
Lvl:132 Na s2 Larkas Tolnor od 16.07.12


25 Paź 2014, o 18:26
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Wrz 2013, o 20:43
Posty: 14
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Toluabc
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Akcja Pajacyk
Tak, bardzo pomagasz dając 5 groszy. 365 dni x 5 groszy to 18 złotych. Wiesz jakie podatki płacę, żeby między innymi dzieci często bezmyślnych rodziców miały co jeść ? Bo przecież moje podatki idą min. na MOPSY i inne ośrodki pomocy rodzinie. W spotach reklamowych widzisz słodkie dzieciaczki błagające o talerz pomidorowej. Co widzisz na ulicy?[/quote]

Tak , wiem jakie podatki płacisz , dlatego jestem za zniesiem podatków i pozostawieniu jedynie VAT. Jestem za sprywatyzowaniem takich przedsięwzięć , i prywatne strony , które pomagają w taki sposób jak pajacyk jak najbardziej mi odpowiadają.


25 Paź 2014, o 18:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 229 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron