Odpowiedz  [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 epicka legenda 

Czy chciałbyś zobaczyć pomysł w grze?
Tak 85%  85%  [ 44 ]
Nie 15%  15%  [ 8 ]
Razem głosów : 52

 epicka legenda 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 14 Sty 2014, o 19:42
Posty: 157
Podziękowano: 120 razy
Otrzymanych podziękowań: 82 razy
Nick w grze: RycerzKrola
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: epicka legenda
Elfnocy napisał(a):
Mamy epiki I sa one bardzo popularne ale skad one sie wziely!?


W takim układzie zróbmy jeszcze legendy Mapki na modle, która jest bardzo popularna, a mnie bardzo ciekawi skąd ona się wzięła. Proszę Cie, niektórzy nawet Questów nie czytają a Ty chcesz wymyślać jakieś epickie legendy do każdego epika. Nie jest ważne skąd się wzięły ważne że są.
Pozdrawiam


18 Paź 2014, o 13:29
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Gru 2013, o 16:40
Posty: 161
Podziękowano: 232 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Elfnocy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: epicka legenda
RycerzKróla napisał(a):
Elfnocy napisał(a):
Mamy epiki I sa one bardzo popularne ale skad one sie wziely!?


W takim układzie zróbmy jeszcze legendy Mapki na modle, która jest bardzo popularna, a mnie bardzo ciekawi skąd ona się wzięła. Proszę Cie, niektórzy nawet Questów nie czytają a Ty chcesz wymyślać jakieś epickie legendy do każdego epika. Nie jest ważne skąd się wzięły ważne że są.
Pozdrawiam


Niektórzy nawet questów nie czytają , to byłoby właśnie dla osób czytających , wiadać że ałego tematu żeś nie przeczytał.(chociaż 7 stron paplaniny to trochę jest)

_________________
"Nic nie jest bardziej niebezpieczne niż wróg,który nie ma nic do stracenia"
Dziedzictwo
"hy hy nowa krainka do nowych questów"-Togerd
"osobiście jestem przeciwko HH, ludzie wtedy zachowują się jak zwierzęta"-Seba11pl


18 Paź 2014, o 19:48
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 25 Gru 2012, o 15:36
Posty: 67
Podziękowano: 141 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: epicka legenda
ale przeciez gdyby byla mozliwosc podpisania samemu sprzetu oraz dodania mu legendy... nawet gdyby to kosztowalo platyne... to byloby super!

ja chetnie bym opisal kazdy przedmiot.

w innej grze ludzie placa wiecej za niepodpisane przedmioty, aby je wlasnie podpisac i dac im wlasna legende...

jak tylko bede mial w raczce screena z tamtej gry, to podesle, byscie ogarneli o co mi chodzi. ;)

edit.

biedna legenda, postaram sie znalezc cos lepszego

http://www31.speedyshare.com/bXR3E/down ... edmiot.jpg

edit 2.

troche lepiej, ale pokazuje zamysl :)

http://arena-albionu.pl/legenda_przedmi ... =298215178


20 Paź 2014, o 00:19
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2011, o 18:26
Posty: 111
Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 308 razy
Otrzymanych podziękowań: 659 razy
Nick w grze: Conan
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: epicka legenda
No to twórzmy te legendy :P

Legenda "Latarni Życia"

Razu pewnego, hajer przodowy Stefan Gorzała, zmelanżowany bedąc okrutnie po wczorajszej bibce, kimnął się w robocie, miast wyngiel wydobywać. Należy nadmienić, iż miał on przy sobie w celach oświetleniowych latarnię ogrodową "RETRO-OMG-ZW-AFK-3000", domowym sposobem na podręczną przerobioną z przełącznikiem na kwaśne, mp4 i wszelakimi innymi bajerami... Stefan spał, spał i śnił sen piękny o... Błaszczykowskim, Piszczku i Lewandowskim, że ich skille z BVB, działać poczęły w reprezentacji i Polska w finale Mundialu Germanię 5 do jaja pokonała, zaiste piękny ów sen był. Jako, że na twardym wynglu niewygodnie, Stefan budzić się zaczął, budzi się, paczy na elektronika z 16-oma melodyjkami, a tu pałka, bałwanek, dwie kropki i dwie pałki, ha! znaczy się 11 minut po osiemnastej rzecze Stefan, a ja z funflami na browara jestem dwadzieścia po ustawiony! W ciemnej żem d...dziurze! Przerażony wielce, zerwał się na giry, latarnię w rękę pochwycił i zaczął długimi susami podążać w stronę windy. Najki er-maksy niosły go niczym Karino po łące, przez chwilę czuł się ja dzika świnia w galopie, mknął niczym guziec z reprezentacji Jamajki...taka świnia z Afryki... Gdy był jakieś 20 metrów od windy, nagle błysnęło, grzmotnęło i tuż przed nim sławetny Skarbnik - Duch Kopalni, szef wszystkich szefów w czarnej d.. dziurze się objawił. Objawiłem się, rzecze Skarbnik Stefanowi, bo mam wielce istotne zadanie dla ciebie. Choć z gminu jak widzę pochodzisz i tępą masz facjatę, zaprawdę zapytuję cię Stefanie ile masz floty? Zważ, iż suszy mnie okrutnie, gdyż popiłem ostro do absurdu granic z koldami... albo nie plana mam, skocz mnie po 3 browary na górę a ja ci tę latarkę tak odpicuję, że mucha nie siada. Zasysać energię byndzie z organicznego materiału i pierdzielnąć ją byndzie można, że proszę cie Stefan nie pytaj... Zresztą paczaj, zabrał Stefanowi latarnię i w łeb go delikatnie walnął, o dziwo! znaczy o piękna pani, latarnia zassała trochę money (czyt. ma-niy) od Stefana. Gra? Gra, rzekł Stefan i latarnię Skarbikowi zostawiając, wartko do windy się udał. Będąc już na górze, Stefan uśmiechnął się do siebie rzecząc, uff wreszcie się badziewia pozbyłem, teraz se kupię coś małego, chińskiego, osramem oświetlone, to bym w czarnej d.. dziurze był jakby mi ta latarka non top moje many zabierała...

Powiadają, że Skarbnik czekał godzinę, dwie, czy nawet czekał ponoć, po czym zdenerwowan wielce, latarkę magiczną koldom za jakiegoś sikacza opchnął i poszedł robaka zalewać. Sama zaś latarka przeleżała się przez wiele lat na strychu w kufrze owego kolda, po czym wnuk tegoż kolda na pchlim targu jakiemuś druidowi ją opchnął, nie wiedząc nawet jakiego marcepana się pozbywa. Druid ów poprzysiągł tejemnicę owej latarni zgłębić w stopniu ogromnym, pomimo iż z początku poczuł do niej awersję, później wydała mu się adekwatna i umyślił, że podrób w Chinach narobi i na ryki europejskie w celach zarobkowych to zapoda, ale najsampierw w celach testowych postanowił na serwach w Taernie ów produkt przetestować...

KONEC :P

_________________
corrumpunt mores bonos colloquia mala


30 Paź 2014, o 23:56
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Gru 2013, o 16:40
Posty: 161
Podziękowano: 232 razy
Otrzymanych podziękowań: 77 razy
Nick w grze: Elfnocy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: epicka legenda
podbijam temat bo miało coś być żeby ekipa o tym nie zapomniała :3

_________________
"Nic nie jest bardziej niebezpieczne niż wróg,który nie ma nic do stracenia"
Dziedzictwo
"hy hy nowa krainka do nowych questów"-Togerd
"osobiście jestem przeciwko HH, ludzie wtedy zachowują się jak zwierzęta"-Seba11pl


5 Wrz 2015, o 18:59
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2011, o 09:54
Posty: 190
Miejscowość: Nawet google nie widzą
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Nick w grze: Mashtall
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: epicka legenda
To i ja tym razem zaatualizuje to, moze ktoś "czerwony" sie odezwie ;)

_________________
Wracam do gry ze zdwojoną siłą !

W głębi serca zawsze będę jednym z graczy Mielonych


17 Lis 2015, o 17:18
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 462 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron